bugün

aşk kokan mesajlardır, sevgiliye geceyi huzurlu geçirtir.
iyi geceler aşkım öptüm. *
sevgili, o mesajı almadan uyuduysa eğer erkek olanın sabah olduğunda vay haline. triple başlayan gün, kimleydin ve napıyordun sorularıyla devam eder ve çekilen dırdır yüzünden erkek cinayet işlemişcesine pişman olur.
(bkz: sevgiliye iyi geceler öpücüğü verip uyumak)
(bkz: elini öpüp uyumak)

edit: üstüme gelmeyin, serbest çağrışım.
'' yat zıbar, rüyanda beni görmezsen hiç uğrama yanıma. öptüm * .'' tarzındaki mesajların da olabileceği listedir.
o uyuduktan sonra iyi uykular mesajı atarsın. uyandığında da günaydın mesajı ama o senden önce uyanıp mesaj atmadıysa vay haline...
hadi güzelim, yat.
karpuz-kavun mevsimi bitecek, az kaldı.
uyu artık.

cevap:
tamam canım.
sende yat.
yaz bitti, kış geliyor.

bu tatlı espriye bu cevabı verecek sevgilinin prototipini annesi-babası daha yapmadı.
tamamen uydurdum.
üff uyudn snrm ii gclr s.
iyi geceler.

şiddetli bir tartışmanın ardından atılan hala onu düşündüğünüzü gösteren aynı zamanda yeterince ciddi olan klasik mesajdır.
icerigi hep aynidir ama insanin yuzunu guldurur uzakta bile olsan ona sarilarak yatmana sebeptir.
http://www.youtube.com/watch?v=vNpF8wnP_Kw

linkli video'dan bilgi sahibi olunabilecek cümlelerdir.
icerigi hep aynidir ama insanin yuzunu guldurur uzakta bile olsan ona sarilarak yatmana sebeptir.
ilişkinin başlamasından itibaren zamanla değişen mesajlardır. ayrılığın yakın olduğu dönemde genellikle "kusura bakma uyuyakalmışım" veya "sana da" şeklinde yazılır.
'gün batarken ardından tepelerin, veda vakti geldi teletabilerin' şeklinde hafif sempatik olarak görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.
'iyi geceler rüyanda sasha grey gör inşallah.'
ne kadar cafcaflı cümleler yazarsan yaz, sevgiliye sarılıp onun sıcaklığında uykuya dalamadıktan sonra anlamı kalmayan cümlelerdir.
Nyse uydn snrm iyi gclr bye.s .s
iyi geceler masajı kadar etkili değildir.
birlikte uyunulan akşamlarda iyi geceler öpücüğüne dönüşür..
dün gece sevgilimin bana gönderdiği mesaj:

Seni dünyadaki hiçbir şeye değişmem biliyor musun? kurban olduğum benim, hayatımın anlamı. iyi uykular, o güzel gözlerin dinlensin...

aynen kopyaladım. canım benim ya.
yat zıbar kaltak seni.
öyle bir mesaj yoktur...
allan 10 bin sms in belasını versin, hayırlı cumalar mesajı bile gönderiyorlar.