bugün

sevgilisinin ne mal olduğunu erkenden kavrayan kız.
erkegini elinde tutmak icin seks yapan kadin değildir.
yarın aldatılacağına bugün aldatılmıştır bahsi geçen erkek tarafından. tek fark budur.

dananın kuyruğu baştan kopmuştur, şanslıdır.
he bir de, böyle zibidi biriyle sevişmeyerek akıllılık etmiştir.
sevişse da aldatılması muhtemel olan kızdır. karşısındaki aldatmaya meyilli ise kız ne yaparsa yapsın.
sevişse de aldatılacagı kesin olan kız olmakla birlikte kimseye yaranamayan kızdır. Her çıktıgı ile evlenecek ya da ilk çıktıgıyla evlenecek diye bir şey olmadıgına gore, sevişse bu sefer de sonraki çıktıgı tarafından kaşarlıkla vs. itham edilecektir.

sonuç, vermeyin arkadasım. *

biz zaten her sevgilim bi kere versin ama karım bakire olsun olayını çözdük geçen gün kendimle. hani buna "nasıl olacak o?" falan diyorlardı ya, şimdi şoyle yapıyoruz arkadaslar, evlenmelik-eğlenmelik kız ayrımını geri getiriyoruz. evlenmelik olanlar evinde oturacak hanım kızlık konusunda kendilerini geliştirecekler. Bu sırada erkekler, mevcut piyasa koşullarında eğlenilecek kızlarla birlikte olup "her sevgilim versin" kısmını gerçekleştirecek daha sonra evlenilecek kızlar ile evlenecektir. eglenilecek kızlarımızı da unutmadık! onlara da her ortamda abazalıktan, "lan belki boyle onları tutarsam bu konuda geniş gorunursem bana da verirler ha?" diye düşünen saf erkeklerden vericez. Boylece bekareti sorun etmeyenlerle eglenilecek kızlar, her sevgilim bi kere versin ama karım bakire olsun diyenlerle de evlenilecek kızlar evlenecek, hikaye de mutlu sonla bitecek.
Tartışma bitmiştir, dağılın.

peşin edit: ciddiye alıp, vay efendim olur mu oyle şey yok efendim sen nasıl bunu dersin diyen maldır.
yanlış kişiyle sevgili olmuş kızdır.
şeyinin doğrultusunda yürüyen bir salak tarafından aldatılan kızdır, üzülmemelidir.
sevişse de sevişmese de (elbet birgün) aldatılacak olan kızdır.
edit: zira aldatma potansiyelindeki bir adam her daim aldatacak bir bahane bulur.
erkeğin karaktersizine denk gelmiş kızcağızdır.
kısaca kader mahkumu denilebilir.
kadın ve erkek yaradılışını inkar ettiği için müstahakını bulan, lakin tipsiz erkeklerce ayakta alkışlanacak kızdır.

erkek burada kendi yaradılışını veya "cins" olarak varoluş nedenini inkar etmemiş; beraber olduğu insanla dünyanın en güzel şeyini yaşamak normalliğini entelektüel bakış açısına sahip olamamış bağnaz genel toplum görüşüne kurban vermemiştir.

kendi bireysel isteklerini etik kütük gibi bir takım toplumsal bakış açılarına kurban vermiş bir insanı aldatarak, kendi kadınlığını bağnazlığa hapsetmiş insan evladına en güzel cevabı vermiştir.

her sabah ereksiyon yaşayan "erkek" denilen varlık, sevişmeyi inkar ederek ancak bir takım teoriklere karşı çıkarken 31 ağacı olmaktan kurtulamaz. gözlerini kapayıp onla bunla seviştiğini hayal ederek boşalma yolunu seçerken, diğer taraftan sevgilisiyle sevişmeyen kızı alkışlamak ne kadar "ahlaklı" bir duruştur; apayrı tartışma konusudur.

günümüzde maskeler arkasından, düşünceler ve duruşlara sığınarak insanlığı ve gereklerini reddetmek pek moda oldu, haydi hayırlısı.
durumu çok da kötü olmayan kızdır aslında...
ya bir de seviştiği halde aldatılsaydı... di mi ama...
sevgilisi cükünü tutamayan kızdır.
(bkz: aldatılmayı haketmek) **
sevisirsede birgün evlenecegi erkek bakire kiz arayanlardan olma ihtimali olan kizdir.
genel bir kanı olarak eğer gencimiz playboy kıvamındaysa sevdiği kızla ciddi düşünür ancak onunla asla sevişmez alternatif olarak kaşar bir kızla gizli saklı beraber olur ve onunla çılgınlar gibi sevişir bir de iyi birşey yapıyormuş zanneder.hemen bir diyalog oluşturayım;
-ohh valla kanka iki kız iyi gidiyosun bakıyorum.
+oğlum xx'i seviyorum diğeriyle sevişmek için çıkıyorum.
-ee xx'le yiyişsene mına koyim.
+valla oğlum insan sevdiği kıza karşı öyle şeyler düşünemiyor saf ve temiz bir aşkımız var onunla.
-bırak ya bahanen bu mu?g.tün yiyorsa söylesene xx'e bunu?
+sittir lan bik bik..
böyle devam eder...
sevgilisini tatmin edemediği için hak ettiği düşünülebilecek kızdır. sonra kafasını vurur etrafa keşke berke can a verseydim de başıma bunlar gelmeseydi diye ama artık iş işten geçmiştir.

- berke can lütfen bana dön bak vallah kur'an musaf çarpsın ki verecem sana.
* hönk!
sevgililikle kankalığın farkını anlayamamış kızdır.
acı hayat ı izledikten sonra, ben seni telli duvaklı alıcam diyerek yıllarca sevişmeden bekleyecek erkeğin varlığına inanmıştır. fena kandırılmıştır.
buyrunuz en saçmasından bi söylem daha. sen ki erkek adam patlak kızla evlenmez yok namus yok kıl yok tüy diye ağız dolusu laf et, sonra da sevgilim sevişmiyordu ihtiyaçlarım vardı beni maruz görün! tek akıllı sensin çünkü. böyle adamlarla bırak sevişmeyi camiye gidilmez o kadar söylüyorum. hem zaten adam aklına koyduysa aldatmayı sabahtan akşama seviş geçmişler olsun yine de yedin boynuzu.
başta sevgilisini cinsel açıdan tatmin etmek şartlı görevi midir?sorusunu akıla getirtir.karmaşık durum gibi izlenim vermekle birlikte, aldatılmanın en ucuz bahanesi olarakta tanımlanabilir.
iyiki sevişmemişim deyip yatıp kalkıp dua etmesi gereken kızdır.
oh olsun ona. erkeğini datmin etmek boynunun borcuydu. edemiyosa başkası eder.
sevgiliye karı-koca sorumluluğu yükleyen erkeğin yaptığı eylemin kızı.
birisiyle çıkarken karşısındaki insanın ahlakına ve kişiliğine bakmayıp, kendince yakışıklı bir çocukla çıkan kızdır.

bunu hak etmiştir. kişiliği ve yakışıklılığı oturmuş bir çocukla çıkmalı veya kimseyle çıkmamalıdır. aksi halde tüm erkeklere -hepsi hayvan zaten diyerek bok atar.
yahu gelmissiniz yok bu kadar bagnazlik olmaz daa, yok hangi devirdeyiz dee, yok ortaokul aşkı mı bu daa. iyice dengesiz, psikopat ettiniz kadınları. ne istediğini bilmez yaratıklar oldunuz. lan kadın bu kadın, daha demin bir baslikta 'unutma ki küçük bir el elini tutup anne diyecek sana' denilmişti. aslında butun olay bu iste. ileride belki de çok pişman olacağı seyler yapacak bu kadın sırf aptal saptal erkek arkadaşları yüzünden. ileride hatırlamayacağı asklar için harcayacak bedenini. kardesim biz Türkiye'de yasiyoruz. kimse kalkıpta bağnazlık yobazlık diyemez. Kadın evlenir bakire değildir al sana daha en bastan kopar evlilik. Gencken sizinle sevismez olur kezban. Nasıl bir çelişki bu? Ha kalkıp diyeceksiniz ki bu gayet normal bir şey, ben bakire kadın aramıyorum. ona da eyvallah. ama hiç kimse ama hiç kimse inkar edemez ki karınız bakire oldugun da ona duyduğunuz güven, sevgi, saygı bir kat daha artacak. kim inkar edebilir ki bunu zaten? o yüzden saçma sapan herkes sevismeliyi bir kenara bırakıp adabinizla oturunuz.

tanım: kendisi için en hayirlisini yapan kadindir. tebrikler.
erkek aradığını buluyor onda yada başkasında, aldatma değilde arz talep meselesi.