bugün

sevgilisiyle sevişmediği için aldatılan kız

sevişse de aldatılacagı kesin olan kız olmakla birlikte kimseye yaranamayan kızdır. Her çıktıgı ile evlenecek ya da ilk çıktıgıyla evlenecek diye bir şey olmadıgına gore, sevişse bu sefer de sonraki çıktıgı tarafından kaşarlıkla vs. itham edilecektir.

sonuç, vermeyin arkadasım. *

biz zaten her sevgilim bi kere versin ama karım bakire olsun olayını çözdük geçen gün kendimle. hani buna "nasıl olacak o?" falan diyorlardı ya, şimdi şoyle yapıyoruz arkadaslar, evlenmelik-eğlenmelik kız ayrımını geri getiriyoruz. evlenmelik olanlar evinde oturacak hanım kızlık konusunda kendilerini geliştirecekler. Bu sırada erkekler, mevcut piyasa koşullarında eğlenilecek kızlarla birlikte olup "her sevgilim versin" kısmını gerçekleştirecek daha sonra evlenilecek kızlar ile evlenecektir. eglenilecek kızlarımızı da unutmadık! onlara da her ortamda abazalıktan, "lan belki boyle onları tutarsam bu konuda geniş gorunursem bana da verirler ha?" diye düşünen saf erkeklerden vericez. Boylece bekareti sorun etmeyenlerle eglenilecek kızlar, her sevgilim bi kere versin ama karım bakire olsun diyenlerle de evlenilecek kızlar evlenecek, hikaye de mutlu sonla bitecek.
Tartışma bitmiştir, dağılın.

peşin edit: ciddiye alıp, vay efendim olur mu oyle şey yok efendim sen nasıl bunu dersin diyen maldır.
güncel Önemli Başlıklar