bugün

mezhebi ve meşrebi geniş erkektir ki, içinde at koştur denilebilecek cinsten. bir kızın neden sevgilisinden başka erkek arkadaşı olur, bi kızla bi erkek gerçekten arkadaş olabilir mi? olamaz tabiki de. ama bazı hemcinslerimde öyle bir sine var ki mübarek bunu bile sineye çekebiliyorlar.

anlayabilmek için alim olmak mı gerekli yoksa salak olmak mı, belli değil? ulan erkeğin sevgilisi olan kızdan beklentisi nedir de onunla tutup arkadaş olur ekmek çıkacağı ümidini taşımasa? biz erkekler biliriz ki ekmek çıkma olasılığı yoksa kızlarla takılmak dünyanın en gereksiz, dünyanın en sıkıcı aktivitesidir.

"benim en iyi arkadaşlarım hep erkekler olmuştur" deyip deyip kızları, kız arkadaşlarını yerip duran kızdan sevgili olmaz arkadaş. erkeklerle bu kadar haşır neşir olan kızdan hayır gelmez. hadi bi hata yaptın sevgili oldun bi ekmek çıkar diye, ne demeğe buna bi çare geliştirmezsin arkadaşım, ne demeğe? kominist misin de sevgilini diğer erkeklerden kıskanmıyorsun?

uyu sen daha uyu...
(bkz: sana güveniyorum)
eğer o erkek arkadaşlar kendisinin de sevdiği aynı zamanda kendi arkadaşlarıysa normal olan bi durumdur. sonuçta;
(bkz: seni seven beni de sevmeli)
sevgilisinin kız arkadaşlarına göz yuman kızın sevgilisi olan erkektir. sen * yaparsan ben de yaparım diye aralarında anlaşmış olabilirler, ilişkide eşit olarak her şeyi yapabiliriz diye düşünüyor olabilirler. ilişki ne kadar uzun süreli olur bilinmez ama tencere kapak oldukları bir gerçek.
eğer o erkek arkadaşlar sevgilisiyle sarmaş dolaş resimlerini facebook'a koyacak olursa ortalığın amına koyacak, ortada sevgililik falan bırakmayacak erkektir.
sevgisi çok olan erkeğin yapacağı harekettir ancak kızın bu arkadaşlık durumunu abartması durumunda olacakların pek güzel olmayacağı durumdur.
eğer ki atını iyi dizginlersen böylesi durumlara düşmezsin.
dizginliyemezsen olgun erkek ayağına yatarsın.
tekelci zihniyeti basitliğinden dem vurursun.
sevgilisi mühendislik fakültesinde okuyorsa, dert etmenin faydasız olduğunu ve sevgilisinin de karakterini anladığı için göz yuman değil bu durumun normal olduğunu idrak edebilmiş erkektir. türk kızlarında olduğu iddia edilen" bütün erkekler beni s.kmek istiyor" tribinin, erkek versiyonu olan"bütün erkekler sevgilimi s.kmek istiyor" tribine yakalanmamış erkektir.

ama ortalığı hipodroma da döndürmez.
kavga edip kaybetmekten korkan erkektir.
sanırım yoktur. belli etmemeye çalışan ya da samimiyetin suyunu çıkartma bir zamanlar bizde arkadaştık şeklinde gayette belli eden erkek vardır. işte gayleri böyle zamanlar için seviyoruz.
Göz yumması gereken bir durum varsa sorundur. Sadece arkadaşsa karşı taraftaki erkek, sorun edilmemelidir.
göz yummuyordur, sevgilisini gereksiz kıskançlıklarla kaybetmekten korkuyordur. gözünü yumması gereken bir durum varsa bıraksın o sevgiliyi, hayır gelmez.
Sevgili değildir kıza gezip dolaşılacak ve sikilecek bir nesne gözüyle bakıyordur.
sevmeyen ya da önemsemeyen erkektir, kendisine karışılmasını istemediği için o da karışmıyor olabilir.
hello kitty don giyer. vurduruyordur.
(bkz: Konya ovası)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar