bugün

entry'ler (2563)

figen ertaş

uzatmalı olarak 2018 de mezun oldum , hala en kıymet verdiğim hocadır.

kıymetini bilin. bir benzerine zor rastlarsınız.

en iyi dondurma kombinasyonları

limon çilek karaduttur.

galatasaray ın avrupada hiç tanınmaması

okur okumaz “ sktir lan “ dedirten troll.

beko

arçelik in dışarıya gönderilen ürünlerinin ismi. servisi, müşteri hizmetleri arçeliktir.

fiyat performans açısından peki nedir, nasıldır; buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerini öneririm diyen çıkar mı ? yeşillendirilmeyi bekliyorum.

teşekkürler.

üniversite okumanın hiçbir değerinin kalmaması

her ile bir üniversite politikasının sonucudur.

her bölüme her puanla girilmemeli. o kadar çok üniversite olumca hepsinde de çoğu bölüm bulununca bir bölümün tavan ve taban puanı arasında uçurum oluyor (özellikle 4 ve üzeri yıllık bölümleri kast ediyorum) . bu da eğitim kalitesini düşürüyor maalesef.

ha keza istihdam yokken gereksiz fazlalıkta mezun kalıyor elimizde bir de. sonra diplomalı işsiz haberleri ya da asgari ücrete çalışan üniversiteli haberleri... e çok normal değil mi ?

dünyadaki en sert elemen taş değildir

taş element değildir.

“en” de değil eeaan sert. acilden yazıyorum şuvan size kulak kanamam durmuyor.

buket aydın

bir spiker.

ahahahahahahahajahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahahahaha

bugün yine çok formumuzdayız !

devlet bahçeli

milliyetçi hareket partisi genel başkanı , bu entrynin girildiği tarihlerde cumhur ittifakının iki kolundan biri.

yaşı sebebiyle bir takım bilinç kayıpları mı yaşamakta bilemiyorum ama söyledikleri ve yaptıkları bilinçliyse rahmetli olunca nasıl hesap vereceğini iyi düşünmüştür umarım.

politika molitika derken elleri kanlı terörist övmeye başladılar keza.

mabel matiz

diş hekimi , sanatçı.

ilk çıktığı zamanlarda , henüz duyulmamışken dinleyenlerden biriyim kendisini. maya albümüyle ise nazarımda rüştünü ispatlamıştır. sözler ayrı melodiler ayrı güzel.

rus aksanının kadınlara yakışması

duymak için kulak yerine pipi organını kullanan insan beyanı.

otobüste verilen ikramı almama karizması

karizma değil bilinçliliktir. seçenekler arasında sağlıklı bir seçenek yok malesef. mide hastası olanlar anlar o uzun süreli açlıkla birleşen sadece şeker yemenin sebep olduğu mide yangınlarını.

almayayım karşim. suyumu içer belki krakerimi yer uyurum ben.

erik dalı

orijinali ankara oyun havası değil , burdur yöresinden bir türküdür.

iğrenç ankara oyun havalarına uyarlayanlar utansın aq .

bursa öğretmenevi

öğretmenevi anlayışına asla yakışmayacak nitelikte konaklama yeri.

2018 den bildiriyorum ; asansör arızalı diye komple kapatılmış. arızalıysa yaptırmak gerekmiyor mu? ya da değiştirilmesi ?
oda temizliği sıkıntılı. banyo temizliği ha keza.
şimdiye kadar kaldığım öğretmenevlerine kıyasla aşırı bakımsız. gerçekten utanmıyor musunuz bursa gibi büyük bir şehirde diğer şehirlerdekiyle kıyaslanabilecek böyle bir konaklama yeri olmasına ?

sigara içen kız

sıradan kızdır.
kadını erkeği yok , sigara içmek zararlıdır.

içiyorum bu da beni ilgilendirir. ayrıca kül tablası yalama muhabbeti neden hala bitmedi ?

yıldız tilbe nin yıldızlı şarkıları

insanın içini heyecanla saran proje. nedense seviyorum böyle yeniden ve farklı yorumlamaları. çoğunu beğenmesem bile denemeleri bile güzel geliyor.

tamamını dinlemedim ancak ; ceylan ertem , mabel matiz , gülşen şu an en iyiler içerisinde. aleyna tilki şaşırttı muhteşem değil ama kötü de değil. cem belevi kim ? dinlemedim . melek mosso ‘ya da verseydiniz bir şarkı keşke...

hakan altun sayın tilbe’nin en sevdiğim şarkılarından olan dayan yüreğimi söylemiş de ; o aranje nedir ya ? canım şarkıyı büyük bir hevesle açtım aşk bodrumda yaşanıyor çıktı. yazık. devamını dinler ve etkilenirsem yine dönerim. şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.

görükle

ironi midir nedir ama en güzel sabah ezanını duyduğum yerdir.

soy anneden mi babadan mı geçer

biyolojik olarak bakarsak %50 %50 dir. lakin yine biyolojik bir gerçek de vardır ki mitokondri anneden aktırılır doğrudan. bu sebeple anneden geçer diyorum.

bayan daisy nin şoförü

pazarımı ısıtan, tavsiye edeceğim çok güzel bir film. durağan gibi geliyor ama duygu yoğunluğu o kadar fazla ki fark etmiyorsunuz sonuna geldiğinizin.

çok tatlısınız miss daisy. umarım sizin gibi yaşlanırım.

rosenrot

almanca gül kırmızısı demektir. en sevdiğim rammstein albümü olur ayrıca.

her klipte grubun üyelerinden biri , diğerlerinden farklı bi konumda olur. bu klibe kurban gereklidir ve bu kurban till lindemann olmuştur.

erkek tipi saç dökülmesi

kadınlarda testosteron oranının fazla olması durumunda gözlenir. bu da genelde üreme sistemi bozukluklarında gözlenir.

(bkz: pcos)