bugün

tekme tokat dovulup azgının burnunun kırılması gerekliligini bir kenara bırakırsak, baştan aşagı bir oglanlık, bir içine almışlık, başı boşluk ve dengesizlik belirtisi gösteren genelde de erkeklik hormonu eksikliginin bir sonucu. Bu yapıda kızlar da var tabii ama onları yola getırmem uzun sürmedi hiçbir zaman. Sevişmeyi ve cinselligini benimle doya doya yaşamış her kızın sonu beni kıskanmaktır. Bu cok acık.

Yahu uzun bır yazı yazacaktım yine ama canımı cok sıktınız lan. Bu kadar beceriksiz, içine kapanık, benliksiz, kötürüm olmanızı anlıyorum da sevgiliyi kıskanmamak da neyin nesidir ya? Annene, kız kardeşine, halana, teyzene küfürleri sineye cekmeyen sen, konu elalemin kızı olunca niye vurdumduymaz olur yahu. Ayıp ya cidden. çok ayıp hem de. Sevgıliye ters bakanı, hem zekanla hem de bilek gücünle yeneceksin ki sevgilin yanında biri oldugunu hissetsin. nedir ya bu, modern olma, karsılıklı anlayıs dalgaları. kendinize gelin hemen. Aksi halde gördügüm ilk seferde sevgilini elinden kapmak konusunda sıkıntı yaşamayacagımı sen de iyi biliyosun. Daha önce bunun onlarca kanıtı var. Yalan degil lan. Ya kızına sahip cık ya da gardını al. Yok lan ne alması. Kızına attıgım iki delici ve samimi bakışım onu senden koparmak için yetecektir.

Ya uzun yazmayacagım dedim ama yine nasıl becerdim bu kadar uzun ve dolu yazmayı, hala anlamıyorum. Bazen kendimi neden bu kadar sevdigimi daha iyi anlıyorum. Franky. Cok özelsin ya. Hem de cok. Güdümlü füze gibisin.
sevgilisini kıskanmayan tek cins domuzdur. * *
tez kellesi vuruladır!biz kıskançlık ve buna bağlı bazı kısıtlamalar gelmeden inanmayız sevilip sahiplendiğimize.nedir o öyle amerikn filminden çıkmış babanın sevgili versiyonu olmak.*
(bkz: bir erkut abi produksiyonu olan başlıklar)
kıskandığında çok geç kalmış olacak olan ve mezhebi binlerce metrekareyle ifade edilecek şahsiyettir.
sozlukte bolca vardır bunlardan.
seven sevdiğini kıskanır,o kişi sevgilisi olsun ya da olmasın. *
erkeğine erkek, kızına da kız denmez. aralarındaki ilişkiye de aşk denmez.
belki de kıskanmadığı kız sevgilisi değildir. Ya da n inci sevgilisidir. Yine de sakat bir durum .
geniş adamdır. esner esner kırılmaz.
(bkz: braun silk epil reklamındaki gavat)

"bey" eklemedim, eklemem.
mezhebi olmayan insandır. seven kesinlikle kıskanır; kıskanmıyorsa sevmiyordur.
efendim kiminde, "ulan kocaman kız değil mi? benim kıskanmama ihtiyaç duysun" görüşü vardır. bu arkadaşlar ses çıkartmazlar, sonrasında çıkar giderler. o yüzden ayağınızı denk alın.
(bkz: kiskanmak nedir abidin)
yüksek ihtimalle izmirlidir. hani gavur memleket ya.
kıskanılmaktan bir çok kişi pek rahatsız olduğunu dile getiresede bir yandanda sevilen birşeydir. bu sebepten bir süre sonra sevdiceğin canının sıkılmasına sebebiyet verebilir ki bunu ilgisizlik olarak değerlendirebilir birçok kişi. * **
bunlar kız arkadaşı gögüs ve popo çatalını milletin gözüne sokarken hiçbirşey yokmuş gibi davranırlar. moderndirler çünkü.
multi modern çağdaş kişidir. Alnının kenarları kaşınmaya başlamış mıdır bi bakmak lazım, her an boynuz çıkabilir.
öyle sevgili olmaz aşkından sevgisinden şüphe ederim onun ben.
(bkz: seven insan kıskanır)
kesinlikle domuz eti yiyerek büyümüş birisidir.
tavuk eti, inek eti ya da balık eti yiyenlerde olmaz böyle şey. çünkü sadece domuz eşini kıskanmaz. fakat tavuklar; inekler kıskanır, hele ki balıklar eşini çok kıskanır. mesela ben akvaryumdaki türbanlı bayan japon balıklarına yem verirken genelde göz teması kurmamaya çalışırım hep. tıpkı kakasını yapmakta olan bebekler gibi. neme lazım sonra.
hayvanlar aleminin bu şerefli mahlukatlarının adı hep töre cinayetleri ile anılır. hayvan cezaevlerinde kıskançlık krizine girip eşini öldürmüş pek çok öküz; inek; horoz; tavuk ve balık bulabilirsiniz. yalnız balıklar aleminde de namussuz balıklar vardır; mesela lüfer. bu haysiyetsiz eşini pek kıskanmaz, karısını hep götü - başı açık gezdirir. bu pis, sevgilisini hiç kıskanmayan, sevgilim herkese versin, karıma da alem koysun diye düşünen çok şerefsiz biridir.

(bkz: ya allah bismillah allahım akıl ver)
'konuşarak anlaşabilirz' prensibini benimsemiş..
avrupann o güzel? kültürüyle yetişmiş insan..
'seven insan kıskanır'prensbine aykırı olan durum...