bugün

bir attila ilhan şiiri. kimi sevsem sensin'de yer alır.
(bkz: wanted)
(bkz: reward 10000 dolar)
- şu kızı görüyor musun?
- evet
- ne zamandır aranıyor motor! bulamadı bi tokmakçı kendisine.
- yapma be!
- yapma değil avrupa olm avrupa! muahah

dialoğunda geçen motor kız eylemlerinden birisi için kullanılan kavram.
yaz aşkı aranıyor.ücret dolgundur. ssk+yemek+yol
sıcağı sıcağına programının alternatifi idi. bunu da o kıvırcık saçlarıyla tarık tarcan sunuyordu galiba. program kan, kusmuk, dehşet, vahşet saçıyordu ama tarık'ın o halini görünce hiç bir anlamı kalmıyordu olayın.
aranıyor!! lost dizisindeki michael karakterini canlandıran zenci şahsiyet. ölü ya da diri.
sıkışık zamanlarda entry girebilecek kişi aranıyor.
insan aranıyor.
bu programda yer alan canlandırmalarda görülen vahşet en kral gore filminde yoktu. scream serisinin alayını toplasan, bu program ve çift forveti tamamlayan ekürisi sıcağı sıcağına yanında selena gibi kalır. gavur gelse gruesome der, üstüne gider iki posta kusar. bir canlandırma hatırlıyorum ki adamın ensesini deşiyorlardı bıçakla, her yer kan revan, akabinde hakiki cesedi de gösteriyorlardı tabi. gerçi sıcağı sıcağına olarak hatırlıyordum ben o programı ama akabinde geçen yıllar içinde aranıyor olduğuna karar verdim, oradaki canlandırmalar daha fenaydı. erol aksoy o dönem neyin kafasını yaşıyordu da bu kadar kafadan rahatsız iki program kanalında ikamet etti, anlamak mümkün değil. o dönem o yaşta belamızı sikenler şimdi mutlu olsa gerek...
bulmak icin soylenen bir terimdir.
farkli kombinasyonlari vardir.
is
es
sevgili
arkadas
huzur
mutluluk
corabin teki
kumanda gibi.
atv'de yayınlanan film. evet.
atv'de yayınlanan film. evet.
whatsapp'tan arama yaparken ekranda aranıyor yazısını görüyorsan karşıdaki kişinin interneti kapalıdır.
hemen kapat ve normalde ara.
güncel Önemli Başlıklar