bugün

öpülesi adam.
bekle sözlük senin adına sevgilimi öpüp geliyorum.
çiçek kadar salakça çikolata kadar aptalca şeylerle mutlu olan kızlara diyorum ki *.
bu demek değildir ki büyük şeylerle mutlu olmak doğru bence sadece bazı şeylerin varlığıyla mutlu olmayı bilmek herşeyin daha güzel olmasını sağlıyor.
doğum günümde bana hediye almak yerine not kağıdına
"iyki varsın" yazan erkeği en zenginine değişmem.

seri eksi oyların ardından edit: ulen ne hediye meraklısı kızlar varmışş tamam tamam hadi sizinkiler aksın.
fesleğen almış insan olabilir. kokusu güzel kardeşim.
polen alerjisi olan kişidir.
3 ayda bir tek taş ya da pırlanta gibi şeyler alan insandır.
çiçekle böcekle olmaz..eğer seviyorsa zaten böyle şeyleri bilir..
(bkz: çiçek dalında güzel askım)
-Sevgilisi çiçeği sevmiyor olabilir.
-Çiçek alacak parası olmayabilir.
-Henüz çok yeni bir ilişkiye başlamış olabilir.
-Çiçekçinin yerini bilmiyor olabilir.
-Yaşadığı yerde çiçekçi olmayabilir.

Bunun gibi yüzlerce nedenden dolayı almamış olabilir, hor görmemek lazım.
sevgilisi peyzaj teknikeridir. çiçeği ders olarak okumaktan yani bir şeyi zorla yapmaktan gına gelmiştir ki ona çiçek almak en son tercihtir. ben bakkaldan üzümlü top kek aldığım zaman daha çok sevineceğini anladım, bundan dolayıdır ki yanına giderken köşedeki bakkaldan üzümlü kek alıyorum. o'nun keki jelatininden yavaş yavaş çıkarması, parmaklarıyla kekin üzümlerini ayıklaması ve keki yerken kırıntılarını üzerine döktüğü zaman yüzünde oluşan masumiyet çiçek ile yakalanamaz. kek de börek de bir yerde havadır , yakalayana bakmak lazım.

aslında çiçek bahane, elle tutulur gözle görülür yani somut olduğu için ağdalı ve süslü sözlerden daha etkili, çiçek. sevgi de dokunmak önemlidir, sevgili de dokunacağı şeyi önemser. ben kek ile, bir başkası çiçek ile, bir başkası maydonozla bu sihiri yakalar. bir şeyler olur işte yahu. tema vakfı başkan olacak halimiz yok, fazla uzatmayayım.

bu arada sihir diyorum, ben sevgilisine çiçek almadığı için ayrılan çift görmedim ama sevgilisini çiçek alma kıvamına getiremediği için ayrılan çok çift gördüm.
etçil bir sevgilisi olabilir.
adam yerine koyulmaması gereken insandır. bir çiçeği sevgilisine çok gören adam, sevgisini de çok görür.
birçok türk erkeği olduğu gerçeğidir.
çünkü kadınlar bir çiçektir.
sevgilisi erkek olduğu için alamamış insandır.
(bkz: platonik)
Pırlantalardan elmaslardan vakit kalmamıştır.
(bkz: çiçek vermenin mantığını anlamamak)
bildiğin kütük olan insandır , alerjisi olsun olmasın her kız çiçeğe bayılır kendini özel hisseder . ha param mı yok diyorsun , git bi bahçeden koparıver bir tane bile olsa yeterli olacaktır .
sevgilisi mutlu olacak diye çiçeğin canına kıymayan insandır.
kesin kızdır.
(bkz: odun aşkım)
(bkz: benden bahsetmiyorlar neyseki)
odunun kendisidir.
hiç sevgilim olmadığındandır belki de, olsaydı alırmıydım bilmiyorum. bu hayat pahalılığında önce kıçıma don almam lazım.
ben değilimdir. öğrenci halimle 200 gül ile bir buket yaptırmıştım da istemiyorum al çiçeklerini demişti.
ulan kimlerle uğraşmışız.