bugün

fena kız değildir aslında.

şimdi ki kızların sadece eksik etek olduğunu göz önünde bulundurursak.
Maldır. Kaç para ulan bir atkı. Ver 5-10 lira al, niye işsizlik yapıyorsun.
O güzel kızlar atlara binip gittiler.

Sevginin sahtesine
Kadının marka tutkulusuna kaldık.
çizgifilmlerde karşılaşacağımız kızdır, gerçek hayatta bunlardan kalmamıştır, nesilleri tükenmiştir. Artık Whatsapp'tan çıplak fotolar gönderiyorlar.
Ellerine en başta bunu akıl eden o güzel kalbine sağlık derim.
göbek açan kızları börek açan kızlara tercih eden erkeklerin özlediği kız modeli.
Hiç sahip olamadığım kızdır. Hoş atkı kullanan bir adam değilim ama, bize de yaşadıklarımız hatıra kaldı.
bi slytherin atkısı veya saruman reisin mübarek ak elinin olduğu bi atkı örerse hemen evlenir dizinin dibinden ayrılmam dedirten kızdır.
sevgilisine kendine elleriyle poğaça yapan kızın değişik versiyonudur.
(bkz: yerim)
sevgilimden istemiştim vakti zamanında begendiğin modeli söyle ben sana alırım ugrasamam diyip minik kalbimi kırmıştı .eger örseydi çok mutlu olurdm.
7 sene evli kaldım, sadece başıma çorap ördü...atkı ören hatun candır..
Her erkeğin hayatında en az 1 defa karşısına çıkan kızdır. Benim karşıma çıkanı görmeyeli 18 yıl oldu neredeyse, ne yapar ne eder bilmem ama emeğine saygıdan yüze yakın atkı alıp atmış bir adam olmama rağmen onun ördüğü atkıyı hala saklarım. Her kış sonu eski atkıları atarken elime alır bakar önce “senide atma zamanı geldi” der, sonra kıyamayıp dolabın bir köşesine bırakır geçerim böyle böyle yıllar geçer.
Aldatılacak veya terk edilecek naif, güzel huylu ve aldatılmayi/ terkedilmeyi haketmeyen kızdır.

Olm cidden bi düşünün bize geçmişte kazak veya atkı ören kızları hep terkeden bizler olduk.

Niye? Hani hatunlar piç erkek sever diyoruz ya, bizde böyle naif insanlar yerine hep adi sonrasında bizi terkedecek kızların peşinde koştuk amk.
terk edilecektir. bil bakalım nerden biliyorum.
Canım kızım ya. Boşver kendin tak onu.
büyük ihtimal vajinismustur.
Şu başlığa aldatılacaktır, terk edilecektir falan yazmayın artık ya. Psikolojimi alt üst ettiniz hainler.
kime ördüysem ayrıldık,ilk defa örmüyorum evleniyorum. demek ki atkıda keramet yokmuş.
çok seven kızdır. ileride üzülebilir. illa öreceğim diyorsa karşılığında bir şey almalıdır.
net şekilde üzülecek kızdır.
Evlenilesi kızdır.
hayvan gibi kral harekettir.
onu elleriylle yaptigini bilmek, her islemessinde elinin kokusunun sindigini fark etmek cok acayip bir sey olurdu.
Genellikle Kıymeti bilinmeyen kızdır.ah be sözlük Keşke beni de böyle sevebilecek biri çıksa. Neyse gereksiz hüzne kapılıp olmayacak hayallere dalmaya gerek yok.
Hayatımda böyle düşünceli, sadık, duygulu ve naif bir kıza ihtiyacım var ve onunla bir ömrü sevgi dolu bir şekilde geçirebilirim.
kader ağlarını örmeye atkıdan başlar.
güncel Önemli Başlıklar