bugün

şefkatli kizdir degerini bilin uzmeyin...
En güzel hediyeyi seçmiş, emeğini katmış kızdır. Atkı bence çok anlamlı bir hediyedir. o hediyesi soğuk kış günlerinde sevdiceğini ısıtır ve onu hatırlatır.

Ah be. Böyle şeyleri anlatıyonuz olmuyor bak. * neyse, Allah gelin/damat olduğunuz günleri göstersin.
Bir ara benim hatundu. Beceremedi gidip 3 tane satın aldı.
Sevgililer günü hediyesi emektir.
Helal olsun denilecek kızlardır. Ben olsam bir ilmek bile atmam iki ters bir düz.
tut kolundan nikah masasına oturt memur sormadan evet de.
Klasik kızdır.

Sevgilisine bir porsche alamayacak kadar fakirdir.
Klasik aşkları daha bir şatafatlandıran sevgilidir. Küçük sürprizlerle güçlendirir aradaki bağları. Erkeğinde bu sürprizlerle cevap olarak kızı şaşırtmalıdır.
Neredeyse sevgilisi olan her kız.

Bu atkıyı örmeyen tanımıyorum. allah razı olsun hepsinden emekleri göz nurları varda arkadaşım geniş aralıklı ve 2 metre örmenin alemi nedir.
siz burada her kızdır falan diye caka satmışsınız ama çoğu kız örgü örmeyi bilmiyor. hani ona göre havalara girelim olur mu.
bi kız bana atkı örmüştü dersane zamanı, ben de çok teşekkür ederek aldım, arkadaşım gözüyle bakıyodum, arada sigara iciyoduk, neyse bu nişanlanmış falan, bigün cay bahçesinde oturuyoduk arkadaşlarla, masamız kötü biyerdeydi daha iyi biyere geçmek istedik, bu kız da nişanlısıyla falan aynı yerde oturuyordu kalkmak üzerelerdi, ben de masayı başkası kapmasın diye masaya yaklaştım, onlar da kalktı ama kız nişanlım var yanımda dedi, onun için gittiğimi sandı heralde kafasında nasıl kurmuşsa, ben de arkadaşlarla oturmak için geldik siz kalkıyorsunuz diye dedim sonra onlar kalktı biz oturduk.
Örmek yetmez bazen. Ben o atkıyı yakmasını da bilirim. Yaktım da.
Sevgili değil de çok yakın arkadaşıma atkı örmeye başladım bugün.Geçen sene de yeğenime ve kendime örmüştüm. Zaten tek bildiğim atkı örmek o da basitliğinden.
Bunu gerçekten değer mi bir düşün bence.
Sevdiceği soğukta üşümesin diye zor bir işe girişmiş kızdır. Şapka ve eldiven de örebilir zaman içerisinde.
vay ulan hala var mı dedirtmiştir.
birsey soylicem. cok kiskandim lan. hic oyle bi kiz arkadasim olmadi bu zamana kadar.
Ne şanslı sevgilim var..
Ergendir.
Ay tatlış kızlar böyle ortalıkta dolanıyorlar.
tam evlenilecek kızdır namusludur çalışkandır seviyodur yani o atkı sıcak tutar insanı cünki sevgisini katmıştır.
(#35445372)
Doğru diyorlarmış. Atkı ayrılık getirir.
Örmeyi bilsem yapacağım olay.
(bkz: Bir zamanlar ben salak)
Alsın bir el yapımı hazır atkı sevgilisine ben ördüm desin.

Bunu da mı ben söyliyim dedirten kızdır.
emek emek, ilmek ilmek evliliğe giden yolları örmeye de başlamıştır.
güncel Önemli Başlıklar