bugün

sevgilisi olmayan sözlük kadınları, bayanları, dişi yazarları; yaşamın kendilerine doğuştan bahşettiği ya da dayattığı fiziki üstünlük ya da eksiklik kavramlarının subjektifliğine-öznelliğine takılarak, fiziki durumları ne olursa olsun erkekler konusunda herhangi bir fikir sahibi olmadıklarından karar verme mekanizmaları da bu minval üzre geçici paralizeye maruz kaldığından tek ve hür acizliği ile avunurlar.

yukarıdaki paragrafta bahşetmek ve dayatmak fiilleri insaoğlunun dişi olan kesiminin duruma göre kelime üretme yeteneğine bir örnektir. iyi olana bahşedilmiş kötü olana da dayatılmış ibaresini uygun gören zümre kadınlardır. iyiyi kıskanmak kötüyle dalga geçmek de kadın fıtratının vazgeçilmez parçalarından biridir.
Çok yalnız arkadaşlardır kendileri, onları çok düşünüyorum, acaba şu minnacık dünyada neden sevgilileri yok diye...Evet sizlere kucak açıyorum arkadaşlarım*. Gelin yanıma, gelin bana, ayşe bacım sende gel çekinme...
(bkz: kucak açtım hepinizi bekliyorum) *
(bkz: gothic evil) bu listededir... o kadar teklif ettim verme- pardon çıkmadı...
toplumu aydınlatmayı yeğlemiş hatunlardır. sevgiliyi vakit kaybı ya da ikinci plan olarak nitelendirdikleri için yedi yirmidört sözlük emekçiliği yapmaktadırlar. fedakardırlar bu hatunlar.
ama sevgilisi olmasına rağmen gayretle yazmaya devam edenler de var ki, elleri öpülesidir.
(bkz: hedef odaklı çalışmak)
yine sevgilisi olmayan sözlük erkekleri ile "ooo piti piti" yapılarak eşleştirilmeleri muhtemeldir... olmadı bunu istemeyiz diyenlere de değişik bir öneri daha, şehir şehir ayırıp bu hatunları yine aynı şehirdeki erkeklerle kolpa bir zirve ile tanıştırılır, sonra severler mi birbirlerini sklermi keyfilerine kalmış...
sözlük hatunlarına bok atan sözlük erkeklerinden nefret ederler.
ayrıca amacımız sadece çiftleşmek mi şu dünyada,biraz daha farklı konulara değinebilseler belden aşağı çalışmasalar ve hatta herşeye atlamasalar hayat biz erkekler için daha çekilir olur di mi...
(bkz: uludağ arkadaşlık bulma servisi)
burada yazı yazan hatun yazarların hemen hepsinin dahil olduğu gruptur. şimdi akıl var mantık var taş gibi bir hatun neden ekran başında oturup saçma sapan şeyler hakkında yorumlar yazsın, tanımadığı birileriyle anlamsız kavgalara tutuşsun.

zaten güzel hatun her gün onlarca erkeğin iltifatlarına nail oluyor, sürekli pohpohlanıyor, kıçı sürekli tavanda geziyor. buraya gelip de yanlış yazacağı bir virgül yüzünden itin kıçına sokulma riskini göze alır mı? ayrıca sarı saçlı, mavi gözlü hoş bir bagyanın böyle yazıyla, çiziyle, entryle işi mi olur? güzelim makyaj saatlerinden fedakarlık etmenin ne alemi vardır ki?

tabi ki istisnalar vardır ama onlar da biliyorsunuz kaideyi bozamıyorlar. şu sözlükte güzel hatun sayısı 10'dan fazla olamaz. bunun altına imza atarım, atmayana da gülerim. ben 3-4 yıldır şu ortamlarda yazı yazıyorum, yukarıda yazdıklarım deneyimle sabittir.

haa bu yazdıklarıma itiraz eden genç ve alımlı ve şukela hanımlar özelden msn'lerini bırakırlarsa daha ayrıntılı konuşabiliriz.

saygılar sevgiler.
soslukteki piyasa ekonomisinin serbest pazarda tekellesmeden oturu yasanan kitlik anlarinda en ihtiyac duydugu cennet urunleri.

Edit: geyikte olsa yaptigim bu cikistan oturu sozluk hatunlarindan ozur diler! cumlenin sonunda yogunlasmalarini istirham ederim ki hepsi oyledir.

cennettir.
(bkz: hatunlar ve kendini hatun hissedenler)
sevgilisi olan bayandan farkı olmayan bir bayandır aynı zamanda. ayrıca çirkin mirkin yakıştırmaları yapmakta bir o kadar saçmadır.

(bkz: bu alemin çirkini benim uleyn) * *
(bkz: yakışıklıyım ama yazıyorum) *
(bkz: tipsizim ama bütün hatunları bağlıyorum) *
(bkz: deşifre olmuş dişi uuser)
eşlerini aldatmayan, mutlu hatunlardır.
halihazırda herhangi duygusal bir ilişkisi olmayan sözlük yazarı ya da okuru olan dişi kişilerdir. Başlık kendilerini deşifre etmeleri maksadıyla bir tuzak şeklinde açılmış olup deşifre oldukları anda saldırıya uğrayacaklardır.

Ayrıca sevgilisi olmayan sözlük erkekleri kadar kendilerini belli de etmezler. Çünküm erkeğe karşı cinsinden talep gelmez.

Yine ayrıca tam o "ayarlarım" butonunun yanına "sevgili bul" butonu eklenmesini, akabinde bu butonun tıklanma istatistiğinin oluşturulmasını önermek istiyorum.
(bkz: Sevgili bul butonu)
kadınlar otopark gibidir, iyiler mutlaka kapılmıştır
muhteşem yaratık kapılmamışsa mutlaka geçerli bir sebebi vardır.
gibi sözler durumu açıklamamda yardımcı olacaktır sanırım.
(#1615580)
sevgilisi olmayan abazan yazarları ilgilendiren yazarlardır.***
(bkz: tanışabilir miyiz bağyan)
(bkz: burası kasıyor msn den devam etsek)
bu başlık altına telefon numaralarını bırakabilirler. bununla birlikte çok yakında "ben" butonuna ekleyeceğimiz bir linkle ulaşabilecekleri anketi de doldururlarsa, amacı yalnız kalpleri buluşturmak olan ulusözlük, kısa zamanda kendisine bir sevgili bulacaktır. ulusözlük mutluluklar diler!

not:erken kayıt yaptıran ilk 10 dişi uuser'a ilk ay dönümlerinde sevgilisine hediye etmek üzere bir i-pod kazanma şansı tanıyoruz! acele edin, fırsatı kaçırmayın!
abazan olan sözlük hatunlarıdır... yazıktır, günahtır birileri ellerine ver.. pardon ellerinden tutsun...
(bkz: siz bizi salak mı sandınız)
Sozlukteki yalniz kizlari belirtilen baslik.
gelin canlar bir olalım,
cafe pub ları dolduralım,
eyy sevgilisi olmayan sözlük hatunları,
gelin şu garibin odasını çoşturalım.
bu soruya "burdaaaa" diyerek cevap verecek olan veya o "burdaa"yı ima etme potansiyeli taşıyan hatunları tespit için açılmış başlıktır.sözlükte piranalık son hızıyla devam ediyor efenim.hayrını görün.