bugün

sevgiliden ayrıldıktan hemen sonra numarasını silmektir. eğer ezbere bilmiyorsanız çok daha süper olur. isteseniz de mesaj atamazsınız. götünü kaldırmazsınız.
bir işe yaramayan durum lakin zaten ezberinizdedir.
delikanlı eylemi. delikanlı sevgilisinden ayrılmaz. ayrılırsa da hemen numarasını siler.
yapılabilecek en doğru eylemdir.
ilk yapılacak işlerden biridir.
süper eylemdir belirttiğim üzre vakti zamanında.
silmemek lazım yoksa arar marar kazar açarsın kim bu ya diye. kalsındır. zararı yoktur yararı vardır.
yapılan ilk davranışlardan biridir fakat telefon rehberinden silmek bir şey değiştirmeyecektir aklından silmediğin vakit.
ezbere bilmiyorsanız sildiğinizde mükemmel bir çözümdür. lakin karşı tarafın kafası taşa vurup sizi arayıp msj atması durumunda kala kalınan durumdur. aynen yaşadığımdan biliyorum.
şarttır...
yanlıslıkla mesaj gitmesin diye yapılması gerekendir.
en çocuksu tribal enfeksiyon oluyor sanırım fakat silmek çözüm değil efendim.
gönlünden silebildin mi diye sorulur.

cevabı olumlu ise salak denir, geçilir.
telefona kaydedilmeden ezberlenmiş bir numarayı silmek işe yaramamaktadır.
(bkz: tecrube ile sabittir)
anlık sinirle, sonradan lazım olmayacağı düşünülerek yapılan ve fazla olmasa da insanda gün geçtikçe pişmanlık uyandıran eylem.
ayrılığın ilk günlerinde hiç bir anlam ifade etmeyen durumdur.
telefondan kolay silinir de hafızadan biraz zor olan durum.
iç burkan bir olaydır.
ama o aşamaya gelinmişse artık aşk acısından kurtulmaya az kalmış sayıla bilir.
eski sevgiliyi hala sevdiğine dalalettir. bunu yapan insan ayrıldıktan 2-3 gün sonra ayrıldığı adam/kadın aradığında "pardon, kimsiniz? tanıyamadım." der. *
zihinden silinmedikten sonra sadece rehberde ismine rast gelmemenize yarayacak olan eylemdir.
ezbere alınmadıysa süper ötesi durumdur. zira sevgiliyi silmişken silinen bir telefon numarasının ne değeri vardır. eğer ki olur da bir gün ararsa da onu tanımamak bize değil ona zarar verir.
bknz:
- alo
+ efendim
- nasılsın necla?
+ kimle görüşüyorum?
- ben cemil
+ hangi cemil?
- dııt dııt dııt..
evet efendim eski sevgili arasındır, gününü görsündür. * * *
sarhoşluk anında aranması yasaklı kişiler olduğundan silinmesi şart olan numaradır.
ilk kafa çekmenizden sonra "lan ben ne bok yedim" diye fellik fellik aranmanıza neden olacak eylem.
ayrıldıktan ve sildikten birkaç gün sonra aradığında numarayı görüp bu kim diye düşünmeden şıp diye tanınır icabında geri kaydedilir.
kendini test etme şeklidir,egolarına yenilmedir,yitiklik belirtisidir.