bugün

entry'ler (543)

türkülerde geçen mükemmel sözler

Seni ilelebet benimsin sandım.

dilek doğan

Akmerkezde cok kisa sureligine birlikte calistigim dunyalar guzeli kiz. Tanidigim kadariyla kalbi de yuzu kadar guzeldi. Oyle uzuldum ki fotografini görünce. Allah yardimcisi olsun, hesabi sorulsun.
Edit: cana kıyılir mi allah verdi, demişti bir konuşmamizda. Bu kizin canli bomba ihtimali olabilir mi?

njoy sports club

Mecidiyeköy'de spor yapmak isteyenlerin mecburiyetler yüzünden gittiği spor salonudur. Çünkü, abi buraya sirf kari kiz yuzunden geliyorum tip de var iyi piyasa yapiyorum, diyen birini duyunca jatomi'den vazgeciyorsunuz. Cevahir desen zaten uzak. Velhasil njoya kaydolursunuz. Kisi basi 1000 tl gibi bir fiyst ödersiniz. Ilk baslarda iyi giderken birden havlu sorunu çıkarmaya baslarlar. Havlu yoktan baska bir sey demez calisanlari. Bu sorunu fazla havlu almak yerine kuru temizleme faturasi az gelsin diyip erkeklere iki kadinlara uc havluyu njoy kartinizi alarak verirler. Bu havlulari mata mi serersiniz, terinizi mi silersiniz, dusta mi kullanirsiniz bunlar size kalmis. Havlu dedigim de zaten el havlusu oyle buyuk bir sey degil. Zaten havlular da pis geldigi icin evden havlu bile goturursunuz.
Son bombalari ise uye olurken size soylenen "bes haftada bir hoca esliginde programiniz olusturulacak" olayini kaldirmalari. Uyeliginiz boyunca 3 defa bundan yararlaniyorsunuz o da stajyer hocalar yapiyor. Spor salonuna gitme mantiginiz ortadan kalkiyor kisaca. Eve alet alip internetten program indirin daha iyi. Takip yok duzen yok hiçbir sey yok. Derslere giren hocalar gercekten iyiler fakat program yapmalari yasak. Tuğçe ve berkan hoca ilgilerinden dolayi zaten bir numaralar. Dersleri cok verimli geciyor. Ayrica harika programlar hazirliyorlardi! Semra hoca deseniz kadin kendini yirtiyor spor yapmaniz icin ozcan hoca da ayni sekilde. Sanirim bozukluk yonetimden ve milleti azarlayarak ders isleyen barış hocada. Umarım burayi okurlar ve bir seyleri duzeltirler yoksa bu gidişle uyeleri kalmayacak.

16 gramlık vicdanla 16 kiloluk çocuktan korkmak

evden milyonları nasıl kaçıracağını hesap edenler sahiptir o vicdana ve ancak onlar korkar bir çocuktan bir ışıktan.

ağzı yüzü sarıp sapanla ekmek almaya gitmek

insanlığın bittiği yerde kurulacak cümle ve öldüğünde üç yaşındaki bir çocuğun ağırlığına sahip bir gencin arkasından söylenebilecek en hayvani söylemdir.

islamiyetten önceki türk tarihinden bana ne

türklükle müslümanlığı karıştıran kişilerin sık sık kullandığı cümledir. zira onlara göre müslüman-türk'ten başka bir kavram yoktur. halbuki onlar bilmezler , saltanat süren padişahları orta asya'dan kalma kut inancının birebir aynısıdır.

gerçekleri yüzüne vurunca kızan insan

karşılığında verecek hiçbir cevabı olmayan kişinin tek yapacağı şey kızmaktır. genelde akp'liler bu grubun içindedir.

klasik erkek yalanları

ben sevgilimin hatta eski sevgilimin bile arkadaşına asılacak kadar karaktersiz değilim, derler.
aylar sonra; eski sevgilinin kardeşim dediği insanlar manita olur.

cebinde peçeteyle yıkanan çamaşır

o çamaşırın sahibi yıllarca bulunamaz. hayır, bir bulunsa kesin evde kan dökülür.

17 yaşında hayatının aşkını bulan gerizekalı

gerizekalılığından memnundur ki yakında sözlenecektir.

türbanlıya elektrik direğinde zulmeden kemalist

türkiye'nin yarısı aynı. kafayı yemiş türbanlısı-bi acayip ulusalcısı. bunlarla aynı ükledeyiz ya rab kurtar bizi!

akp lilerin sanki biraz şey olması

şöyle biraz her halta bağıran tipler olmasıdır.

yaşlı başı açık kadınların genelde chpli olması

başını kapatan; fakat içi fesat olan kadınlardan çok daha iyidirler. bomonti'de yaşlı ve açık kadın görürseniz %99 ermeni'dir.

türkvando

yeni ata sporumuz. *

marmara fransızca kamu yönetimi

eskiden hazırlık okurken kaldığınızda ikinci yıl okuma hakkınız vardı şimdi tekrarı kaldırıldı ve son olarak da anadolu hisarın'a taşınacakmış.

kalabalığın ortasında gözleri kapatmak

Bir deniz kenarında yürürken, aklın gider maziye ve süzülür gözlerinden bir damla yaş devamı gelmesin diye kapatırsın gözlerini; ama daha kötüsü olur hayalinde canlanır birden onunla geçen güzel günler. Öylece kalırsın; çünkü gözlerini açarsan o gider ve sen sırf o gitmesin diye hayatın boyu gözün kapalı yaşarsın.

20 mart 2012 galatasaray sivasspor maçı

galatasaraya yazık oldu. penaltı verilmeliydi.

ömrünü tek bir kadınla geçirebilen ilginç insan

adamdır o adam. karşılıklı sevgi ve saygıdan da kaynaklanır ve bir de hayatlarını renkli yaşıyorlarsa neden olmasın?

üniversite okumak için gerekli olanlar

saçma sapan bir sınava girmek. sınavı kazandıktan sonra da çözdüğünüz soruların hiçbir şeye yaramadığını görürsünüz. ****

kadınların ondan zarar gelmez dediği erkek

sevgilisi, erkek arkadaşına laf etmesin diye söylenen yalandır.