bugün

entry'ler (288)

sil baştan

Sergen Yalçın'ın o kadar oyuncu arasında ezilmediği hatta en az onlar kadar iyi oynadığı dizi.

çok kitap okuyan kadınların genelde yalnız olması

Erkeklerin genelde futbolla ilgilenip tv karşısında uyuduğu ,ps de oyundan başka aktiviteleri olmayan bir toplumda ,okuduğu o kadar kitabın verdiği birikimi kaldırabilecek erkek bulamayan kadınların kaderidir.

zeka ve kültür seviyesi yüksek erkek

eşine pek rastlanmayan erkek türüdür. nesli tukenmistir . olan üç vesile tanede uyanıklar tarafından kapılmıştır

teşekkürler can bonomo

sana destek olacağına köstek olmaya çalışan halkimiza rağmen , çoşkunu sempatikligini kaybetmediğini ve gerçekten iyi denilecek bir dereceyle geldiğini dusunursek gerçekten teşekkür ederiz.kaldı ki bundan beş altı sene yedinci olduğumuzda zil takip oynuyorduk dokuzunculukta ortalığı iletmiştik. şimdi yeniliğe bonomo ya laf etmek ayıp oluyor .teşekkür ederiz bonomo iyi ki varsın

şaşıfelek çıkmazı

ne güzel diziydi o.cem davran da oynuyordu severdim

57 metrekare daireye 1850 lira kira ödemek

o parayı veriyorsanız git krediyle ev al kardeşim manyak misin kira oduyorsun.

kilolu hatunlar

şu sıralar yaz sezonunun gelmesiyle sıkı diyet ve spor kampına giren bayanlardir .

atatürk ün uyurken hiç fotoğrafının olmaması

bu arkadaşlar o zamanlarda cepten fotoğraf çekilip face koyabiliyor sanıyordu galiba. biraz belgesel seyredin burda zaman harcayacaginiza iki lokma birşey öğrenirsiniz

atatürk ün hacı olmaması

vah vah iki savaş arası bir gidiverseymis ülke nasılsa kurulurdu arada bir yerde.. e ayrıca sana ne sen gittin mi

atatürk ün zekat verirken fotoğrafının olmaması

atatürk 'ün daha bir çok halinin fotoğrafı yoktur çünkü o zamanlar şimdi ki gibi herşey göz önünde yapilmazdi. sevapta gunahta gizliydi şimdiki gibi yardimlar aleni kameralar önünde yapılmıyordu ayipti böyle şeylerin konuşulması bile. kaldı ki şimdiki gibi siçarken bile fotoğraf çekme modasi yoktu. farkindamisiniz atatürk 'ün facebook hesabı da yoktu haydi bir başlık da bunun için açın

mümtaz sevinç

herkesin olduğu gibi onun da kötü yanları vardır elbet ama öncelikle saçma bir nedenle bir psikopat tarafından öldürüldüğü göz önüne alınırsa yani öldüğü ve kendini savunamayacagi düşünülürse hakkında kötü söz söylemek saygisizlik olur söyleyen de saygisizdir kanımca. iyi bir oyuncuydu, iyi bir dublaj sanatçıydı,iyi bir sesti. o kadife gibi yumuşacık sesi her role ayrı bir hava verirdi. ayrıca sanatçının kolay yetişmediği bir dönemde sanatçı olmuş sanatını da dönüştürmüş bir kişiydi. kuyruktaki acıyı buradan çıkartmak pek de hoş değil diye düşünüyorum

disko kralı

tv 8 'e geçmesiyle daha da popüler olmuş program.

fatih altaylı

konuşurken programında alt yazı olması gereken haberci.

türk ün uzayla imtihanı

romanlarına bile katlanamadigim sonu başından belli olan dizi ben ilk bolumden sonra yayından kalkar demiştim iyi bile dayandı. kaldı ki taşısa daha da uzağa peker acikalin herzaman yaptığını yapacak bu diziyi de birakcakti

istanbul kanatlarımın altında

güzel filmdir.. filmin sarkilarindan olan gülay ın. söylediği aşk hala kulağımda dilimdedir

19 mayıs kutlamayıp 4 temmuz kutlayan liboşlar

artık herşeyimizi i kadar amerika oldu ki kurtuluş günümüz 4 temmuz olmuş çok mu. kaldı ki özentiyız kendi sanli tarihimizle değil amerikalının olmayan 3 günlük tarihiyle övünürüz.

seksenler

konusu güzel diye aylarca başlaması için beklediğim oyuncu kadrosunu görünce hayal kırıklığına uğradığım yine de çocukluğum diyerek izlemek için kastigim ama sonunda pes ettiğim dizi. bu kadar sevimsiz oyuncuyu bir araya getirdiği için birol güven i tebrik ediyorum

tiyatroya islami hükümet baskısı

sanata fuhus die bakan zihniyet oldukça biz daha çok olduğumuz yerde kalırız. eğitim ailede başlar aile cahilce cocuguna herşeyi ayıp günah diye öğretirken çocukta ailesi gibi okumadan duyduğuna inanırsa değil tiyatro sokakta başı açık gezen herkes fuhus yapar diye düşünür.

hayatında hiç tiyatroya gitmemiş insan

devlet tiyatrolarında 5 tl ye satılan bileti bile alacak parası yoksa hiç yaşamasına gitsin kendini. bir yerlerden aşağı atsin dediğim insandır. 10 tl sigaraya verilirken para var 5 tl tiyatroya yok.

tiyatroya islami hükümet baskısı

sanatçısına verdiği 3 kuruş maaş gozune batan ama yıllardır terörist başını evladini öldürdüğü anasinin vergisiyle doyuran zevki sefa içinde yasatan zihniyettir. sanatin olmadığı sanatçının olmadığı bir devlet batmaya mahkumdur