bugün

gençler arasında travesti olarak da nitelendirilebilebilinmektedir bu olay.
öğretmenlerin tebeşir tozu, sınıftaki öğrencilere susturmaya çalıştırcam derken sürekli kendi seslerini zorlama nedeniyle sıkça yaşadığı durum.
üç haftada geçmediği takdirde, mutlaka doktor kontrolü gerektiren rahatsızlık.
galatasaraylıların periyodik olarak yaşadığı durumdur. güzeldir be.
an itibariyle pek çok galatasaray'lının yaşadığı kronik rahatsızlık. ülkede salgın olarak görüldüğü gün ise 20 haziran 2008* ve takip eden 2 günü içeren periyoddur.
ilkolul müzik ögretmenlerinin sıkça magduru oldugu rahatsızlıktır. müzik ögretmenlerinin sınıfta gerekli otoriteyi oluşturamamasından kaynaklanır.
telsiz kullanması gereken bir işi olan insanın bütün gün gizemli ve buğulu bir sesle ortamı şenlendireceği durumdur.
glottik kanseri olan hastalarda en sık görülen yakınma, giderek artan ses kısıklığıdır.
Sanki ses boğazınızı yırtıp geçiyor gibi hissetirir.
iyilestikten günler sonra niye telefonu açmıyorsun diye sitemlerin duyulacağı durumdur.
kendimi travesti gibi hissettiren durumdur.
hayır sabah negzel konuşuyordum vikvik diye akşama ses gitmiş. olur mu öyle şeyaa.
yeminle yarın hayatımın aşkıyla tanışsam tiksinir çocuk benden bu sesle bitiririm kendimi. *
tez geçsin lütfen.dinimiz amin.
çevredekileri huzursuz eder. konuşmaya korkarsınız. sesiniz kısıkken daha da konuşasınız gelir. yani en azından bana öyle oluyor.

ha birde tarçın çayı iyi gelir. şu hazır satılan tarçın çayları değil. ya da toz şeklinde ki tarçını sıcak suya katmıyorsunuz. çubuk tarçından yapılması gerekiyor bu çayın. http://ulu.so/u9dp98 şu şekildedir. iyi gelir.
uzun süre devam ederse ciddiye alınmalıdır.
destekleyici, alternatif tıbbın da çözüm olmayacağı bir seviyedeyse, yani ilaçla milaçla çözülmeyecek kadar uzun sürdüyse kesinlikle ciddiye alınması gereken bir problemdir. doktorun size, kansersiniz deme ihtimali yüksek olabiliyor. bunu ilk duyduğunuzda kaza anını hatırlamayan bir kazazede gibi kısa süreli bir hafıza kaybı yaşıyor ama ardından realist bir edayla, evet doğru işittim diyebiliyorsunuz kendinize.. ameliyat masasının davetkar bekleyişi ve size giydirdikleri deli gömleği kulağınızda çınlayan sesin akustik ayarını bozacak bir dalgınlık oluşturamıyor. gaflet kabiliyetinizi yitiriyorsunuz zira dünyayı seven yönlerinizin dışındaki her şeyinizle teyakkuzdasınız. asla ciddiye almayacak kadar aptal olmayın ve kısık ses karizma katar diyenlere inanmayın. görünün bir doktora.. şakası yok bu işin. içinize giren kameranın haddi hesabı yok bilesiniz..
geçene kadar travesti gibi hissettiren.
bazen insana karizma da katabilen olay. tabi herkese olmaz o ayrı.
Her sene düzenli olarak aynı zamanlarda başıma gelen en acı durumdur. bir de konuşmak olduğun zamanda başına gelirse geçmiş olsun.
Insana kendini travesti gibi hissettiren üç gundur basima gelmis olan durumdur.
Dikkat çekmek isteyen ergenlen hoşlandığı ama bunu belirtmediği durumdur.
boğaz ağrısı ile birlikte yaklaşık bir haftadır başıma gelmekte olan durumdur.
telefonda anneniz tarafından tanınmamaktır.
ses kısıklığı neyse de her yutkunduğunuzda gelen o acı his olmasa. tükürüğümü dahi yutmaktan korkar oldum.
(bkz: mute) *
volume tuşuna dokunarak üstesinden gelebileceğiniz durum.
Uzun sure gercekten asiri sigara dumani altinda pasif icicilik yaptiginizda hafif seviyeden orta seviyeye gelebilen rahatsizlik.
Dün ki milli maçın bana verdiği hediye. Ne bağırdım ama!