bugün

rahatsızlık verdiysem özür dilediğim yazar. lütfen kusura bakmasın.
sen hala meme açmadın mı lan ultra abazan ergen.
on ikinci nesil yazar.
daha önce hata yaptığım için özür dilediğim ancak şahsıma karşı kırıcı çıkışlarını fark ettiğim üzmüş yazar. bir süre boyunca gözlemleyip hakkındaki görüşümü edineceğim. bakalım neler olacak ?
nicki herif ama dişi olduğunu düşünüyorum.
Yürüme safhasına, koşma safhasını eklemiş beyefendi yazar. Evet.
pbhy nin radarina girdim. boku yedik.
yalniz bu bau da ne hafiza var amk. fil gibi mubarek.
sempatik ve dobra bir tarafı da var bunun sanki. sevdim biraz.
okudukça dobra ve yalansız yazmasını çok sempatik bulduğum yazar. seviyorum okumayı.
(bkz: hotchner from bau)
cok mu zekisin sen lll.
masallah sana canim ya. kiskandim sahsen.
Entrylerime karşı alaycı tavrının artmasından ötürü üzülerek de olsa donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Kırılgan bir yazarhshd. *
bugun de gömülmüş yazar.
aglasam mi zirlasam mi ne yapsam bilemedim.
derhal 1980 usulü mamak cezaevi'ne alınıp şöyle bir stresten arındırılması gereken yazarımsı.
--spoiler--
bir de genius kondurmus nikine hahahssss.
--spoiler--

bana ayar verip beni alaya almak isterken kendisi tuzağa düşmüş kırıcı yazar.
şayet criminal minds' ı izleseydin orada doktor spencer reid' in sık sık genius diye anıldığını bilirdin. insan en azından bir araştırır da ayar vermeye kalkar. yazsaydın google'a, reid+ genius diye olayı anlardın işte. ama yapmadın, direkt bana sataştın.
donuz listeme hakkınla girdin. hayrını gör.

edit: bu fırsattan istifadeyle benim açımdan geçmişle ilgili sorun olmadan yazarlığıma başladım. ısrarla geçmişteki kinlerini kusanları ya da geçmişi gündeme getirip gerçek dışı iddialarda bulunanları da donuza ekledim. daha önce de donuza eklediğim çoğu yazarı şu an severek takip ediyorum. çünkü karşılıklı bir uzlaşmamız oldu. olmayan da donuza girdi, giriyor ve girecek. nokta.
pek hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. iyi yazmalar dilerim.