bugün

Bir ankete göre Türkiye'nin en milliyetçi ilçesidir.
eğer antalyada yaşıyorsanız serikliyi konusmasından tanırsınız.
geçende calıstıgım starbucks a geldıler bı grup. sordum evet serikliyiz dediler.
cana yakındırlar. etkiye tepkisiz asla kalmazlar.
serikliler iyi huylu sevecen insandırlar. ama çok pis adam döverler. öyle böyle değil. dövdükleri adam 2 gün kendine gelemez.
Yolda karşıdan gelirken tipinden dahi tanıyacağınız insan kişilerini bulunduran şehir. Konuşmaları zaten farklıdır. Antalya'nın rengidir buranın insanları.
Yarın gideceğim yazlığımızın buluduğu ilçedir.Bundan 10 sene öncesine kadar sakin bir emekli yeri iken son yıllarda lüks otellerin adım başına kurulduğu tatil yöresidir.
bölgeye göç eden kürt nüfusunu başarılı bir şekilde püskürtmüş ilçe.
türk milliyetçiliğinin,ülkücülüğün ve mhp nin akdenizdeki kalelerinden biri olan şirin antalya ilçesidir.
görsel
Ormanlarıyla meşhur Antalya'nın tarihi ilçesi. (bkz: gitmeyen bilmez)
akp'ye gitmiş memleketim. birkaç yıla kürt yerleşkeleri oluşur ilçede, izleyelim görelim.
sonunda belediyesini ak parti ye emanet etmiştir.evet ak parti yi sevmiyor olabilirsiniz ancak serik belediyesi için en doğrusu bu idi.hemde 11 sene gecikmeli.şimdiden başladı başkan şehir planlaması işlerine.en azından birşeyler yapacak sadece okey oynamayacak.
*
serik peyniri vardır güzeldir.
bu sene üzen memleket... mhp'nin kalesini akp'ye kaptırmak olmadı tabi ama mehmet habalı da bunu hak etmişti. yine de kemal çelik'e üzüldüm hemşehrilerinden yeterli desteği göremediği için. bu kadar dürüst çalışan bir adam daha yoktur, hiç değilse büyükşehirde ona verseydiniz oyları.
evimiz sobalı oyumuz habalı sloganıyla iş yapmayan belediye başkanını seçmeyen ilçedir. şimşek köfte'de köfte ve piyaz yiyin.

(bkz: golf turizmi/@recruit)
(bkz: serik cumhuriyeti)
Bugün ırkçı bir saldırıya sahne olan ilçe.
Allah ıslah etsin.
pkk * teşkilat açmaya kalkışınca olay çıkarmışlar türk bayrağı asmışlar helal olsun ne diyeyim, gurur duydum aslanlarla.
pkk ve köpekler giremez tabelası vardır.
Serik ovasi ırkçı faşist ovası.
Tanim: bir suru faşonun yaşadigi yer.
Yörük memleketi gerçek vatan severlerin yaşadığı yerdir.
Yiğidin harman olduğu yer. Evet.
Milliyetçiliklerinden dolayı, sevilen bir ilçedir.
insanlarının genellikle seracılıkla uğraştığı, akli dengelerinin diğer yörelere nazaran daha başka boyutlarda olduğu, Antalya'nın güzide ilçesidir.
(#28464322)

antalyanın sıcağıyla gülmemize sebep olmuştur.
Bayramdan sonra inşallah tatilimi geçireceğim ilçe.