hdp

entry 11 galeri 58 video ses iyilertrends
  1. 1.
    (bkz: halkların demokratik partisi)
    #30679711 :)
  2. 2.
    (bkz: herşeye domalan poll)
    #30679719 :)
  3. 3.
    herşeyleri kaçak olan parti : http://www.kocaeliarena.c...si-kacak-cikti_h3640.html
    #30714222 :)
  4. 4.
    Batman mıydı yoksa bitlis miydi hatırlamıyorum ama milletvekili güldürmüştür..

Sokağa çıkma yasağını protesto eyleminde polisla tartışmış polis silahla havaya ateş edince şu sözleri söylemiştir:

" Yehav silah doğrultuyor bu"..

Güldürdü reis.. Hayır bende sokağa çıkma yasaĞı olsun diye bağırmıyorum, polisin silahı ateşlemesinide doğru bulmuyorum.. Silah extrem durumlarda kullanılır her an çıkarıp ateşlenmez..

Ama mına koyim pkk yı barış elçisi olarak gören partinin vekili söylüyor bunu..

Söylem-eylem bu kadar mı tutarsız olur. Bir insan mallığın sınırını bu kadar mı zorlar.. Ki yıktı geçti de sınırı..

Benim için hedapesı olsun cehapesı olsun mehapesı olsun yolsuzluk yapan partısı olsun aynı seyın kahverengısi..

Zira particilik yapmak benim için kendi bilgilerini ifade edemeyip başkalarının fikirlerinin köpeği olmaktır. Fahişesi olmaktır..

Neyse onuda başka enrtyde anlatırım...
    #30740761 :)
  5. 5.
    yakın tarihte kapatılması muhtemel parti.
    #31017656 :)
  6. 6.
    iki ırkında kötülüğünü isteyen berbat parti. açılımı hunharca darbe partisi.
    #31240089 :)
  7. 7.
    (bkz: hamına doduğumun partisi) evet gerçek açılım bu.
    #31240104 :)
  8. 8.
    Rezil insanların rezil amaçlarına hizmet eden parti. Kürtlerin özgürlüğüymüş ulan türkiye kürtleri zincire mi vuruyor sanki.
    #31240117 :)
  9. 9.
    Trabzonda teşkilat açamamış parti.
    Yakıp yıkmaya diye çıkmış halk dışarı, bütün gün aramışlar ama bir tane bile çıkmamış..
    #31240129 :)
  10. 10.
    gerçek oyu 2 milyon ya vardır ya yoktur. gerisi ya şantaj ve baskıyla ya da beyaz türklerin denize düşen yılana sarılırmış hesabıyla verdiği oylar.
    #31274964 :)
  11. 11.
    bugünün anısına kendilerine parça armağan etmek istediğim partimsi terör örgütü.

https://www.youtube.com/w...AUo6GL0&feature=share +
    #31277487 :)