entry'ler (748)

anın görüntüsü

Yine bir Starbucks kütüphanesinde karsılıklı ders calısan ve kıtap okuyan insanlarlayım. Şaka lan şakan. Millet kimi götürsem dıye bakıyor bırbırıne. Elerde de telefon.
(img:#1)

sözlük yazarlarının itirafları

Düğünüme 6 hafta kala biterse ne olur bitmesse ne olur diye soru soruyorum kendime. Bitmezse ağır gelıyor gelecekteki güZellikleriyle. Ama ya bekarlık gercekten sultanlıksa da karşı şeritten geri vitese takmış benı takıp edıyor sureklı. Siktrgit lan orospu çoçuğu.

forza antalyaspor

Kombınesi alış2 yıldır maçlarına gittiğim takımın taraftarlarıdır. Bir çok isim kullanırlar. Akrepler, grup1966 bunlardan bazıları. inanın maratondakiler hiç susmaz. Tam destek. Benden geçti artık bagırmak. Kuzey üstden aldım bu yıl. Gol olana kadar sessiziz yani. Eto’o takıma katkısından dolayı efsaneler arasındadır. Nasri’yi ne siz sorun ne ben cevaplıyım.

geceye bir fotoğraf bırak

(img:#1)
Yağan her yağmur da ıslanan ve kurutmak için elektrikli sobayı kullanan fakir fotoğrafı:) (bkz: ben)

hiçbir kız için çabalamayan erkek

Takdir ederim böylelerini.

kanka diyen adamı tanımamak

Bır de kuzen çıktı bugunlerde. Kankayı kabullendık tamam. Bi şekilde oldu da. Kuzen ne yaa.

anın görüntüsü

görsel
Yine bir Starbucks kütüphanesinde karsılıklı ders calısan ve kıtap okuyan insanlarlayım. Şaka lan şakan. Millet kimi götürsem dıye bakıyor bırbırıne. Elerde de telefon.

jan vesely

Adamdır adam. Uçar, atar.

geceliği bedava olan eskort

Gündüzü parali olan eskorttur.

frapucinno

Karamellisi olunca tadindan gecilmez. Startbucks'in vedari iftarı. Hatta bunu bulan cocuklar ceo'dan habersizce satisa cikarmis falan. Ceo'da eski kafali tabii. Soguk kahve mi olur diyenlerden. Olmus. Hem de bal olmus. Lokum olmus.

starbucks

Gerizekalı müşteri potansiyeline sahip bir firma. Firmada sorun yok. Yanlis anlaşılmasın. O pis masalara nasil oturuyorsunuz lan.

starbucks

Menusu zengindir. Illaki oyledir. Dun bi kiz tarcin var diye bi icecek getirdi. Hemen degistirdiler. Sonra baristalar bi kahkaha attilar. Sanarsin latte yaparken komik kedi vidyosu izliyorlar. Severim calisanlarini, hepsi saygili efendi cocuklardir. Meger siparis hataliymis. Kiz latte istemis, kasa caramel machiato yazip gondermis, digeri de chai latte yapmis. Ee ne var bunda dedim , anlamadim espriyi!

starbaksa sadece sıçmak için giden güzel insanlar

Eskiden Sifre oldugu icin kolay yapamiyorduk. Simdiyse ohhooo ooooo

patronuna aşık yeni işe girmiş kız dizileri

Tersi de soz konusudur. Ulkecek cok yaraticiyiz. Çook

başkasıyla mutluyum dese ne yaparsın

Plan kurulur ve duzenek hazirlanir.
40 gun sonra bir mesajla geri dondu. Eve aldim. Kahvalti yaptik. Son kez .ikmekti amacim. Ama asiktim. Son kezi biraz uzattim. simdi o cocuga tekrar geri dondu *

votka kola

Merak edip birazdan gömeceğim karisim olup tadini merak ediyorum. Zaten herseyin basi merak degil mi

anın görüntüsü

görsel bunyemi kitap okumaya alistirirken. An.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

gonderi begencegine mesaj atsin sozluk. ulam hep ben atiyorum. umrunda degilim ama seni unutmuyorum begenisini alsin sokustursun yatagina.

sözlük yazarlarının itirafları

herseyin planlanmis oldugunu ve kiz istemeden sonra birakip gidecegimi bilmiyor. o mutlu olmayi haketmiyor.

sahiden iyi mi geceler

Geceleri bir huzun esnasinda alir gider basin bilmedigin yerlere kalbini. O an kalbinin istedigi yere gitmek istersin. Mantik yoktur. Ulan dur bi nereye de demezsin. Sonra iyi geceler dersin.