Bu akşam 22.30 civarında best fm de yine Uludağ Sözlük ten iki kez bahsetti. Buradaki bilgilerin gerekli olduğunu, gereksinimden doğduğunu, örneğin bir film konusunda bilgi almak için Uludağ sözlükle birlikte itü sözlük ve ekşi sözlüğe bakılabileceğini söyledi... inci Sözlük dahil olmak üzere diğerlerini de hiç bir art niyeti olmadan insanca selamladı...
uykum olsa bile sabaha kadar dinlediğim, sonra sabahın köründe uykusuzluk çeke çeke okula gitmeme sebep olan radyocu. Yüzüme yapıştırdığı gülümseme ile bütün günüm mutlu geçer sayesinde.
laf koyunca cevap veremiceğin acaba banada laf sokar mı die tereddüt ettiğin çok komik çok zeki çok karizmatik arabalarla ilgilenen 9 tane arabası olan (ben onun yalancısıyım) akşamları 22:00 01:00 arsı program yapan çoooooooooooooooooook hayran olduğum radyocu.
ilk başlarda dinlendiğinde hoşa giden fakat fazla değil bir hafta sonra hep aynı şeyleri tekrarladığı anlaşılan,telefon şakalarıyla tanınan radyocu.
(bkz: gündüzleri keyfine bırak geceleri ise bana bırak)
dün akşam sözlüklerle ilgili değerlendirmesiyle benden tam puanı kapmıştır. otur 100.
iyi bir radyo programcısıdır ama abazanın tekidir.
dün akşam sözlükler ve internetle alakalı söylediklerine sonuna kadar katıldığım adam. yayın hayatı kadar özel hayatındada çok iyi ve mütevazi bir herif. spor araba tutkusu var. gündelik yaşantıda fazla konuşmazmış yanındakilerin söylediğine göre. en büyük özelliği güneş doğunca yatıp güneş batınca uyanması, geceleri gündüzlerden daha uzun yaşamasıdır. erkekler sevmez çünkü kızlar ona hastadır, kızlar sevmez çünkü kızlarada o yüz vermez. görmüşlüğüm sohbet etmişliğim vardır 1o numara adamdır 10.
az önce ceyhun yılmazın söylemine göre, sadece maddi zararlı bir kaza yapmış bugün. ayrıntılardan henüz haberimiz yok tabi. kendisinde ve çevresindekilere bişey olmadığı için sevinilebilir elbet, geçmiş olsun diyoruz.

resmi facebook sayfasından yapılan açıklama şöyle efendim;
--spoiler--
Hepinize Merhaba;
" Serdar Gökalp kaza yaptı " diye bir haber var, doğrudur. Arkadan gelen bir araç Serdar Gökalp'in kullandığı arabaya arkadan çarpmıştır, arabaların durumu hiç önemli değil... Serdar Gökalp'in ise belinde ciddi olmayan ufak bir zedelenme vardır. Geçmiş olsun dileklerinizi ilettik, iletmeye devam ediyoruz. Akşam saat 22:00 da canlı yayında olacakmısınız dediğimizde, " Yayını belimle mi yapıyorum?" cevabını aldık. Sanırım cevap gayet açıklayacı... Saygılarımızla (s-comedia)
--spoiler--
Best fm in en iyi dj i ve geleceğin komedyeni.
sevdiğim radyoculardan biridir. toplumun her kesimine hitap etmeyi başarıp milyonlaron sevgisini kazanmıştır.
bir dinleyenin bir daha bırakamayacağı radyocudur kendileri,best fm de akşam 22.00-1.00 arasında serdar yayında adlı programı yapmaktadır.dinlemesi zevkli olup gülmekten de yarabilir;tavsiye olunur.
19 Ocak 2011 Çarşamba gecesi yayında inci sözlüğün saldırısı üzerine inci sözlüğe kolunu bacağını bir kez daha sokan, kendisinide geçtik yayına bağlanan dinleyicilerine bile inci sözlükle dalga geçirten, inci sözlükçüleri hamam böceği gibi ezen serdar öper sloganı ile hepsine ayarı veren ve canlı yayında;

"bazen adam haklı beyler diyorum şurdan mı duydun burdan mı duydun diye soruyorlar 2000 yılında yaptığım radyo programında adam haklı beyler diye bir köşe vardı. kayıtları internette bile vardır, şu an bu lafı kullanan sözlüğün varlığını bırak o sözlükte yazan adamlar bile portakalda vitamindi şu an haberleri olması çok doğal onlar dünyayı onlar doğduktan sonra oldu zannediyorlar"

dedikten sonra

"Kaşınıyorlar kaşınıyorlar, kaşıyoruz sonra anası babası bize kızıyor biricik çocuğum çok "inci"ndi sabaha kadar odasında salya sümük ağladı" demiş ve canlandırma yapıp bukadar öptüğüm yetermi dedikten sonra boy veriyorum diye defalarca bağırmış ve sonrasında inci sözlüğün ccc serdar reyiz ccc şeklinde yalakalık yaptığı radyo komedyeni.

Not: inci kurulduğu günden bu güne böyle madara olmamıştır.

(bkz: serdar öper)
cin gibi kendisi.
siyah arabalı karizmatik komedyen.*
an itibariyle; adam haklı beyler lafını inci sözlükten çaldı çırptı diyenlere sağlam bir ayar vermiştir.
2000 yılında adam haklı beyler diye bir köşesi varmış kendisinin... *
best fm de hafta içi her gece 22.00 de cumartesi 18.00 de gülmekten yaran dj.
her akşam dinlemekten bıkmadığım, ses tonuna, karakterine hayran olduğum radyocu, komedyen abimiz..
http://www.bestfm.com.tr/radio.htm dinleyin gülün.
eli öpülesi insan, acayip komiktir kendileri.
iyi güzelde bazen bişeyleri biliyorum ama söylemem geyiği yaptığında iticileşen radyocu.
abicim söylemeyeceksin madem ne lafini açıyorsn, radyoculuk bu mu'dur? fikir üretiyorum 100 bin dolar ver söyleyim saçmaliğiysa hala kulaklarimda çınlıyor.
radyocu dediğin halka birşeyler kazandirir hacı. ne çok biliyorsam geleyim ben mi yapayim ?

yolla anahtari amg yarın gider açarim radyoyu.
cem yılmaz esinlenmesi ile varlığını sağlamış, yetersiz ama ilerleme kaydeden disk jokey. bir dönem cem yılmaz' ın panasonic telefonları için yaptığı sesli skeçleri birebir çevirip yayınlamışlığı vardır.
hass oglann hass. pek bi severim kendısını.
bu gece taktıklarımız isimli köşesiyle resmen gülmekten osurttu bizi! ciddi söylüyorum hayatımda hiç bukadar güldüğümü hatırlamıyorum.
fotoğraftan karakter analizi ve eskiden yaptığı yemek tarifi köşesiyle gülmekten kırıp geçiren radyo programcı.