bugün

entry'ler (425)

özlem özden

bugünkü bölümde, ulan istanbul dizisine ah istanbul diyerek beni benden almıştır.(ki kendisi oyuncu olmak istediğini söylüyor. daha izlediği dizilerin adından habersiz.)
-beeen bi dizide oynuyoraam. orada bir assolistim. şebnem bozoklu gibee. (kaç karlos, kaç kaç kaç.)

hatırla sevgili

http://www.ranini.tv/ozel-dosya/1/hatirla-sevgili

bu tarz benim

gözümü açan program. şöyle ki:
bu ülkede insanlar öğretmen, memur, smmm vs. aklınıza gelebilecek tüm meslekler için ilk önce eğitim alırlar sonra da ilgili sınavlara girerler. ama bu program aslında senelerden beri gözümüze sokulan ama henüz uyanamadığımız gerçeği farkettirdi bana. hepsi hırs küpü kızlar bir ünlü olma peşinde. tamam oyuncu olmak isteyebilirsin, ekranlarda gözükmek, fan kitleleri oluşturmak isteyebilirsin, eyvallah. ilk önce hayallerine sonra emeklerine saygı duyarım lakin 3.sınıf bir yarışmanın hemen ardından bir dizide oynamanı bunca konservatuvar okuyan ya da konservatuvar dışında bu işin ciddi eğitimini alan zamanını ve parasını bu işe yatıran insanların haklarının yenmesine saygı duyamam. gel gelelim buradaki kızların hemen hemen hepsi böyle bir hırs içinde.allah şifalarını versin.

üniversiteye gidip hiç seks yapmamış insan

kulaklarından bile hormon fişkırırken kendisi tutmak zorunda kalmış insan grubu. elizabetin ışığı onları aydınlatsın.

adet gecikmesini düzeltmek için doğum kontrol hapı

adet düzensizliği her genç kızın başına gelebilir. doğum kontrol hapına sıra gelene kadar alternatif diğer yollara başvurun derim. mesela çörek otu ya da soğan suyu. tabi doktorlar daha iyi bilir. ama herşeyde ilaç içmesek mi acaba?

serdar yayında

bundan önce 12 ekimin özel bir anlamı var mıydı bilmiyorum ama bundan sonra serdar'ın saat 01,00'de canlı yayın yaptığı gün olarak tarihe not düşüyorum. özlemişiz.

hayatta vazgeçilemeyen 3 şey

müzik, müzik ve yine müzik. sonra yine müzik. ve sonra bir daha müzik.

ordunun kandil dağını bombalaması

Bir kesimin gazini almak icin yapilan aksiyon.

incir reçeli

Bunalim zamaninda izlenmesi durumunda siddetli gozyasina sebep olan ancak normalde televizyon dizilerinin konsantre hali.

başbakanımıza dokunmak ibadettir

peki başbakan da bize dokanacak mı?

on parmak klavye kullanmak

bankacılığın olmazsa olmazıdır.

keşke yaşasaydı denilen ünlüler

(bkz: zeki müren)

garanti bankası

türkiyenin en paragöz bankasıdır. ama aldığı paraları da helal ediyor mudur? e bence ediyordur.

en çok küfür yiyen eşyalar

patlayan ampuller.

ölünce sorulacak ilk soru

sevdiklerim neden uzak?

secim otobüsleri

geçtiğimiz hafta finallere hazırlanırken gürültülerinden dolayı evden kaçtığım araçlar.
en çok ses çıkartana vermiyoruz oyumuzu abilerim.

gelmiş geçmiş en iyi müzik grubu

(bkz: bon jovi)

kadınların erkeklerde ilk baktığı yer

varsa gamzeleri.

yazarların 2011 genel seçim oy oranı tahminleri

akp %41
chp %38
mhp %14

ve diğerleri.

türk olmak

dünyaya bedel olmaktır.