bugün

bir hikaye yada filmin devam serileri için kullanılan ingilizce kelime.
genelde romanlardan uyarlanan filmlerin uzun olması sonucu seri halinde olması. harry potter, yüzüklerin efendisi gibi örnekleri mevcuttur.
(bkz: rocky 68)
(bkz: butterfly effect 2)
bir çoğunda su katılmış aşa dönen filmlerdir..
kimi filmler hasılatını daha da zirveye çıkarmak için devam ettirilir (örnek:matrix, harry potter,..),
kimi de bu defa beğendirecğiz kaygısıyla sunulur yeniden (örnek:spider man).
2007 yılından bazı devam filmleri:

örümcek adam 3
şrek 3
karayip korsanları: dünyanın sonu
elizabeth: altınçağ
son ultimatom
28 hafta sonra
yok böyle birşey dediği şeylerin varlığını görmek istemeyen yazar modelidir.

http://www.uygur.org/doguturkistan/ih/iskence.html

iyi baksın bakalım, yok dedikleri var mıymış?
#3387772 görüldüğü üzere itusozlukten atilmis, ay pardon hesabi kapanmis * akabinde ve detayinda buralari pek bir sevmi$ 5.nesil hosgelmis yazar.
SEQUEL (Structured English Query Language) ibm'in ilişkisel veritabanı dili oluşturmak için başlattığı projeye verdiği ilk isim. 1986 yılında ilk standartlaştıma çalışmasında dilin adı sql(Structured Query Language) olarak belirlendi.
(#3394304) nolu entrysiyle beni öldürmüş,koltuktan düşürmüş yazardır..ayrıca dip not angelına jolie nin kocası var josh holloway in karısı yok mudur? ama bu yaptıgınız çifte standarttır efendi.*
iyi çocuk.*
#3456302 nolu entarisi ile beni sağlam güldürmüs kendisi ukala olamayan tavri ukala olan 5.nesil yazar . hosgelmistir.
çene kasları çalışan herkesi güldürebilen bir yazar. hoşgelmiştir.
(bkz: sql) bi de nesildasmisiz, besinci nesle buradan selam ederim.
niye silindiğini anlamadığım yazar.
silinmesine rağmen nickimin başlığında yazısı duran yazar. (#3462915) ayrıca bana hakaret etmiş. oysa o bilgi dolu entryleri yazarken ne hayallerim vardı.*
en güzellerinden biri şüphesiz ki aliens*'dır.