bugün

en güzellerinden biri şüphesiz ki aliens*'dır.
silinmesine rağmen nickimin başlığında yazısı duran yazar. (#3462915) ayrıca bana hakaret etmiş. oysa o bilgi dolu entryleri yazarken ne hayallerim vardı.*
niye silindiğini anlamadığım yazar.
(bkz: sql) bi de nesildasmisiz, besinci nesle buradan selam ederim.
çene kasları çalışan herkesi güldürebilen bir yazar. hoşgelmiştir.
#3456302 nolu entarisi ile beni sağlam güldürmüs kendisi ukala olamayan tavri ukala olan 5.nesil yazar . hosgelmistir.
iyi çocuk.*
(#3394304) nolu entrysiyle beni öldürmüş,koltuktan düşürmüş yazardır..ayrıca dip not angelına jolie nin kocası var josh holloway in karısı yok mudur? ama bu yaptıgınız çifte standarttır efendi.*
SEQUEL (Structured English Query Language) ibm'in ilişkisel veritabanı dili oluşturmak için başlattığı projeye verdiği ilk isim. 1986 yılında ilk standartlaştıma çalışmasında dilin adı sql(Structured Query Language) olarak belirlendi.
#3387772 görüldüğü üzere itusozlukten atilmis, ay pardon hesabi kapanmis * akabinde ve detayinda buralari pek bir sevmi$ 5.nesil hosgelmis yazar.
yok böyle birşey dediği şeylerin varlığını görmek istemeyen yazar modelidir.

http://www.uygur.org/doguturkistan/ih/iskence.html

iyi baksın bakalım, yok dedikleri var mıymış?
2007 yılından bazı devam filmleri:

örümcek adam 3
şrek 3
karayip korsanları: dünyanın sonu
elizabeth: altınçağ
son ultimatom
28 hafta sonra
bir çoğunda su katılmış aşa dönen filmlerdir..
kimi filmler hasılatını daha da zirveye çıkarmak için devam ettirilir (örnek:matrix, harry potter,..),
kimi de bu defa beğendirecğiz kaygısıyla sunulur yeniden (örnek:spider man).
(bkz: butterfly effect 2)
(bkz: rocky 68)
genelde romanlardan uyarlanan filmlerin uzun olması sonucu seri halinde olması. harry potter, yüzüklerin efendisi gibi örnekleri mevcuttur.
bir hikaye yada filmin devam serileri için kullanılan ingilizce kelime.