bugün

insanı öldürmekten beter eder.
sevginin zorlama ile olacağı bilinç altına kazınmış kızdır. yanlış yoldadır.
sevişebiliyosa sorun yoktur.
merttir bir aferini hakeder en azından farklı yalanlar uydurmamış yada sevgisinden emin olamadan başlayıp başkasıyla aldatma yoluna gitmemiştir.
severse tam sever amk.
belki gerçekten sevemeyendir.
sevmekten korkabilen varlıklar olarak insanoğlu, yaşar bazen öyle şeyleri.
ağzının orta yerine kürek darbeleri indirilmesi gereken kızdır.
"aslında severdim de şuan başkasını kovalıyorum" un en kibar halini söyleyen kızdır.
Nefes Alan Kızdır.
Sevmeyen kızdır, felsefe yapmaya gerek yok.
how ı met your mother son bölümlerinde ted'in robine açılıp aldığı cevapla eşdeğer olup insanı parçalayan olay amk.
+do you love me ?
-nope...
Sevilecek bir tarafını bulamıom tipini hunharca siktiğimin çocuğu manasına gelen sözün (!) sahibi şahsiyettir.
erkeklere yaranan kızdır. *
anası sikilesi kızdır. sevemeyeceksen niye umut veriyosun niye meşgul ediyosun dimi ama.
yanlış cümle kurmuş kızdır. beni heyecanlandıramıyorsun demek istemiştir.
Bazı durumlardan kaynaklı yalan söyleyen kızlardır. isteyerek söylese farklı bi dille söyleyebilen kızlardır.
kıbrıslıysa "ben severim seni ya" deyebilir.
kusura bakma ama seni kablo uyuşmazlığından dolayı sevemiyorum *
gentleman dansı yapılası kızdır.
aslında sevmek için çaba gösterdiğini fakat başaramadığını söyleyen kızdır.
sevemiyen kizdir. tavsiye olarak ustune gitmeyin derim. belki de kasitli yapiyodur. kovalanmak hosuna gidiyordur yani. siz uzaklasin o gelirse gelir gelmezse de koparin kendinizi bi sekilde.
en azından açık sözlüdür. seni seviyorum deyip arkadan bıçaklamamış, açık açık anlatmıştır derdini.
Bu öyle bir cümledir ki adamı darmaduman eder. içte bir yanma olur. şöyle 5 litrelik su şişesini alıp kafanıza dikesiniz gelir. Ardı ardına sigara yakılır. Her sigara 2 dakikada biter. Dumanı hızlıca çeke çeke hafif baş döndürür. Sonra bir sakinlik gelir. Manasız bakarsın etrafa. Sonra kafanı yastığa koyup ölü gibi yatmak istersin. Kalktığında 2 sene geçmiş olsun istersin hatta. Kalkarsın bi sikim değişmemiş sonra yine iş güç çalışma.