bugün

yeni başbakanı karısının çirkinliği başbakandan fazla konuşulduğuna göre ülkeyi kapatıp gidebiliriz.

Mal herifler, kafa yerine ot koymuşlar. Bir de bu mallar aklara koyun diyerek dalga geçerler.
sizene ulan el alemin karısından dümbükler.

gidin kendi karınıza veya gelecekte karınız olacak kızlara bakın.
dünya güzellik yarışmasında 1. olmaya adaydır.
Devlet Yönetimi ve Diplomaside prezantasyon kurallarını s.kip atacak karısıdır.

Dünya mı dönüyor, benim kafam mı dönüyor anlamadım arkadaşlar. 112 lütfen.
(bkz: semiha yıldırım) buradadır.
Her kim olursa olsun bir insan kesinlikle dış görünüşü ile yargılanmamalıdır. Bu kişinin kendisinin elinde olan bir şey değil dünyaya istediğimiz gibi gelemiyoruz maalesef.
Samimiyetsiz pezevenkler yine duyar kasiyor su ise bak.

ulan orospu cocuklari, daha 4 ay oncesi safak pavey dizustu etek giydi diye orospu ilan etmediniz mi kadini? Simdi gelmissiniz kiyifit vi dis girinis ili yirgilimiyin silcilir diye bikliyorsunuz.

Ya be sizin olmaya zurriyetinizi sikeyim.

Boyle bir basbakani ve basbakan karisini yasadiginiz ulkeye yakistiriyorsaniz, sizin ben aminiza koyayim zaten.
Bakalım ilerde sizin aşık olup evlendiğiniz kadın hakkında ne düşünülecek. Sizene karısından ya? Ülke burda asıl mesele dimi. Ama işte bu yüzden kaybediyoruz.
türkiye cumhuriyeti'nin yeni first ladysi olur kendisi.
Göt'e göt diyorduk ne oldu o iş diye akıllara gelen.

Hepiniz iki yüzlüsünüz. Burda nice kişilerle dalga geçildi şimdi ki bu yalama mevzusu nedir? Ne ayaksınız lan siz?
Yine muhalif kesimin muhalefet üretemeyeceğini gösteren hanımefendi. Peşinen söyleyeyim, akp yerin dibine batsın, günahım kadar sevmem, kimse benim kadar nefret edemez o lanetlerden. Ama bu nasıl bir çaresizliktir lan. Ülkenin derdi bitti sıra buna mı geldi oğlum? Abla bildiğimiz anadolu ablası. Güzel olunca ekonomimiz mi güzelleşiyor, özgür bir ülkeye mi dönüşüyor, ne oluyor? Bana kalırsa gayet de güzel bir profil. Gören de bunları cihangir solcusu sanacak. Akp'ye oy veren teyzeler gibi bir kadın işte. Mide bulandırıyorsunuz, sizden gelecek hayır da yok bu memlekete. Sorduklarında muhalifim derim. Ama sizden değilim, olamam. Bu kadınla dalga geçemem dilim varmaz. Avrupa da zaten çok merak ediyordu binali'nin avradını, bi yürüyün gidin len. Siz de ayrı bir çomarsınız.
Güzellik ya da çirkinlik kısmı eşinden başkasını ilgilendirmez de bir Başbakan eşi asil duruşundan kendini belli etmeli, e biraz da giyim önemli. Sonuçta ülkemizi temsil ediyorlar yani.
One amk ya. Allaha taZminat davası açsa kazanır.
milletin karısına bok atanlar önce kendi analarına baksın.
Böyle muhalefet yerin dibine batsın.
Islerini icraatlarini elestirelim. Soylemleriyle dalga gecelim ama dis gorunusle dalga gecmek karaktersizliktir.
Her insan yaradılışında kutsaldır. önemli olan fiziken duruş değil düşüncelerdir.
Kendi halkına yabancı sığırların beğenmediği.

Türkiye bu, Türk insanı bu, Türk kadını bu ve bu insan sizin köpeği olduğunuz Avrupa insanından kat kat yüksek ruhudur. beğenmeyen sktir olup Fransa'ya, ingiltere'ye gitsin.
görsel
ben tuş oldum, bıraktım artık bu işlerle uğraşmayı, size layıktır.
Hiç şık değildir.

Bakın mesela bunun gibi olsaydı ne güzel olurdu. çok faydasını gördük, o zamanlar tüm batı bize saygıyla baktı, el üstünde tuttu. Hey gidi günler, nereden nereye.
görsel
Ak Partiyi de, yıldırım'ı da gram sevmem, zaten uzun'a diyecek bi şey bulamıyorum. Hepsini sevmesem de, hatta nefret dahi etsem de, bana bu kadının görünüşüyle dalga geçmek yanlış geliyo. AKP'li falan değilim, sevmiyorum hiçbirini, yalnızca olaya bi insan gözüyle bakıyorum. Ha onlar bize pek öyle bakmıyo, orası başka mesele.
AKP şimdiye kadar seçeneklerim arasında olmadı olmayacağına da eminim. Ama bir insanı dış görünüşüyle yargılamanın da karaktersizlik olduğuna da aynı seviyede eminim. Ülkede eleştirilecek çok şey var ama bu konu hiçbir zaman oraya dahil olmamalı. Bu kadına dış görünüşünden dolayı önyargı besleyenlerden iğreniyorum.
Michelle Obama ya da queen Elizabeth ile tanışırken hayal edemedim.
farkında mısınız bilmiyorum, ama burada alenen suç işliyorsunuz arkadaşlar.

bir insanın fiziksel görünümüyle dalga geçmek, o insanı tipiyle alay etmek ayrıca insanlık dışı bir eylemdir.

evet hoşunuza gitmiyor olabilir, dünya görüşünüze ters gelebilir, ama bir insanın karısı, kızı, bacısı hakkında laflar etmek delikanlılığa sığmaz.

hangi kitapta var birinin karısı hakkında yorum yapmak?

sustum sabahtan beri, binali'yi de zerre sevmem, hatta kendisi ile mahkemeliğim şu anda, ama adamın karısı hakkında konuşuyorsunuz yuh olsun be.

şu başlık altında kaç tabe mahkemelik entry var bir bilseniz.

neyse umarım silinir.
(bkz: muş)
burda bir hanımefendiye ahlaksızca ve fütursuzca laf söyleyenlerin çoğu kadın hakları vb. konularda hemen akpye laf çakma yarışına giren güruh.

işine geldi mi milletle dalga geçerler işine geldi mi insan hakları, kadın hakları, kadınlık gururu derler.

tutarlı olun adam olun.