bugün

Başbakan binali yıldırımın eşi olan öğretmen hanım.
senin benim gibi normal adamların avrupada algılanışı bu olacak. avrupalı bu yüzden bizden tiksiniyor.
Kimseyi ilgilendirmez karısı. Önemli olan kendi icraatları olmalıdır. Bu arada (bkz: bulut diye bir şey varmış)
aboovvv bu ne.

profil sahiden de çok düşük.
Ah bu kronik solcular.. her yerde kim ne yaparsa yapsın, herkes istediği gibi yaşasın, kim kime sevişmek istiyorsa sevissin falan derler ama kendi gibi düşünmeyen insanları hemen yargılarlar.. size ne lan? Adam sevmiş evlenmiştir.. çakma sosyalistler ya birde giyim kusamla dalga geçerler.
dilber ay dır.
Ya çok çirkin.... Tövbe tövbe.
işte bakın kemalistlerin ahlak anlayışına.

saygıdeğer bir hanımefendidir.
Anadolu tipolojisinde bir yurdum kadınıdır.

ideolojik kusmuklarınızı yine bir kadın üzerinden salgılayacağınız için hepinizden şimdiden iğreniyorum.
sözlükte ne kadar çok utanmaz var göstermiştir.
insanların dış görünüşü ile dalga geçmek en büyük günahlardan biridir. seçemediğimiz şeyler üzerinden yargılanmak çok saçma. ama bu nedir arkadaşım ya? ya bir kılık kıyafetini düzelt bari. tüylerim diken diken oldu.

bu arada lady nedir ne değildir diye internete yazın cahil herifler. gelip burda first lady falan diyorsunuz.
Yani kendisini tanıma ihtimalim yok dolayısı ile ne desem ön yargı..ancak insan protokolde TÜrk kadınını temsil edecek biraz daha portresi düzgün bir bayan görmek istiyor.
obama'nın karısıyla ne konuşacaklar acaba?

- offshore hesaplar ve finansal sermayenin illegalizasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz?
+ bi tarhana kurdum barnaanı yirsin
ulan adamla dalga geçiyoruz falan ama karısının ne suçu var beyler lütfen biraz saygılı olalım ve kadınlara dil uzatmayalım.
siyasi bir konuda yobazlık yapana kadar hakkında laf etmenin kimseye düşmediği kadındır.

size ne lan elalemin karısından, kızından?

hayır, o değil, laf edenler, beşiktaş vapurundan inen elalemin kadınlarını izleyip, haklarında yorum yapan sucukçu muhasebecisinin seviyesine düşüyorlar, farkında bile değiller.
Cogunuzun anasi bu kadindan farkli degildir. Sizi az biraz insan olmaya davet ediyorum.
Adiliğin lüzumu yok. Bizde sevmeyiz uzunu, kısayı, kuklayı ama kimsenin karısını kızını karıştırmayız. Hele dış görünüşü ile dalga geçmek en aşağılık davranıştır.
şimdi o iğrenç ideolojini bi kenara bırak ve insanları şekilleriyle yargılama güzel kardeşim. nenen deden de aynı işte sanki kendisi mary antoinette.
iNSANLARI FiZiKSEL OZELLIKLERIYLE YARGILAMA FAŞiZMDiR.
elektrik almış, iletişim kurmuş almış. bize ne!
tayyip meydanlarda ''kız mıdır kadın mıdır bilemem'' diye bağırıyorken onu alkışlayanlar bugün size ne bu kadının görünüşünden diyorlar.

bi gelsenize yüzünüze tükürcem, akpli koyunlar sizi.
ahlak yoksunu terbiyesizler...

hakkinda konustugunuz kadin neneniz/anneniz yasinda azcik utanin.
Binali Yıldırım'ın eşidir. Ayrıca bu fotoğrafları iyi saklayın üç beş aya, öncesi-sonrası yaparsınız.
insanın dış görünüşüyle alay etmeyi marifet sayan ibneleri gözler önüne sermiştir.

Tek diyebileceğim düşük profilli First leydi'dir.
Onu da ben demedim akepe dedi.
Oha bokunu çikarmayin lan bende bu adamlari sevmeyen bi mualifim ama insanlarin dis görünüsüyle yargilamam. Mualiflik bu degil erdeminizi kaybetmeyin.