bugün

selçuk şahin adlı orta saha oyuncusunun, ekmeğini futbol oynayarak kazanması gerçeğidir ki, bu gerçek, allah'ın varlığını kanıtlayan gerçeklerden biridir.

olacak iş değil, ama işte cenabı rabbülalemiyn isteyince oluyor, ibretlik..
kendisinin a milli takımda oynaması ise ayrı bir mucizedir.
yılda 1 kere şişirmek için vurduğu ama gol giren serseri goller de olmasa futbolcu olduğunu anlayamayacağız.
gerçekten özellikle biraz futbol oynamayaı biliyorsanız bir de fenerbahçeliyseniz,

her izlediğinizde evlat acısı gibi koymaktadır. olamaz böyle bir hüzün... siz yavaş yavaş göbek salmaya başlarken, o fenerbahçe de oynamaktadır...

(bkz: of of)
müslüm gürses'in paramparçayı söylemesi gibi birşey.
sağa bakarken sola selam vermesi gibi enteresan bir olaydır.
ya da ayhan'ın hala galatasaray da oynaması gibi.
(bkz: şaşı selçuk)
avrupanın şaşkınlıkla izlediği durumdur.
(bkz: avrupa da böyle birşey yok)
(bkz: selçuk un attığı gole sevinemeyen fenerli hüznü)
guus hiddink'in bu adamı ilk 11'de (bu akşam, türkiye - belçika) sahaya sürüyor olması ise daha büyük bir şaşkınlık yaratmaktadır.
çok şanslı bir insan olduğundandır.

düşünün bu adam fenerbahçe'de futbol oynuyor, milli takıma çağırılıyor, bok gibi para kazanıyor, o tipine rağmen taş gibi hatunlarla takılıyor. ben hayatı sorgulamaya başladım bile.*
Fenerbahçelilerin hemen atlıyacağı bir sey yazıcam, ( bu seferlik yanıltın beni doğrudan doğru sözden yana olun ) Fenerli olmadıgıma bir kere daha dua ediyorum. ( evet Sabri'de, Ayhan'da bizim takımda oynuyor ama hiçbiri bir Selçcuk etmez).
8 yıldır fenerbahçe formasını terleten, kardeşim gibi sevdiğim, zor zamanların adamı. 8 yıllık dönemde hiç bir teknik direktörün vazgeçemediği bir futbolcunun da kötü olduğunu iddia edenlere de selam olsun. 8 yıl, 8.

ama işin sırrı sanki birazda ertuğrul özkök'ün şampiyonluk sonrası sivas 4 eylül stadının soyunma odasından izlenimlerini aktardığı yazıda gizli.

Şampiyon olmuş değil, tam aksine kaybetmiş gibi ağır, kasvetli bir hava hakimdi. Selçuk ve Stochun girmesiyle oda birden şenlendi. ikisinin Şampiyooon diye başlayan nakaratı, soyunma odasında yankılandı. Ardından çılgınca bir sevinç...
(bkz: böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum)
(bkz: hülya avşar ın jüri olması)
galatasaray'a karşı oynadıgı maçlarda attığı gollerle takımın götünü kurtaran selçuk'un, simdi kendi taraftarınca dibe vurulmasıdır.

bir beşiktaşlı kınadıgım durumdur. bizde veliye sövüyoruz ama bu kadar üstüne gitmiyoruz aga. bırakın oynasın adam.
bir aykut kocaman'ın teknik direktör olması değildir.
bazılarının gücüne gider. adam futbolcu olmuş işte. sen bize futbol resitali çekiyodun da bacağını mı kırdık? sen de olsaydın amk.
selçuk şahin'in kaptan olması ne olacak? sorusu akla gelir.
ülkemizde recep tayyip erdoğan'ın başbakan olması kadar şaşırtıcı bir durumdur.
demek ki istemeden de her şey olunabiliyormuş.
selçuk şahin'in milli takımda oynaması gibi bir komediyi beraberinde getirir.
her ne kadar galatasaray maclarinda kapasitesini assa da futbol dunyasi icin vahim bir durumdur.yine de hikmetinden sual olmaz allahin.
Çiğ köfteci olması gereken ama kötü yola düşen oyuncudur. Oyuncu mu? Ben demedim.
selçuk inan + nuri şahin çakması topçu. *
(bkz: ajdar anık)'ın şarkı söyleyip klip çektiği canıııım ülkemde normaldir.