bugün

bir röportajda "türkiye'de trabzon'dan başka takımda oynamam söz konusu değil" demiş karakterli futbolcudur kendisi.
galatasaray için olmazsa olmaz olan transferdi. hamit veya gökhan töre de alınamayacağına göre alınabilecek en iyi yerli orta saha oyuncusuydu. şimdi kallström ya da o ayarda bir orta saha oyuncusu daha gelirse bir fatih terim takımı olmak için çok şey hazır olacak. bunlardan sonra bir kaleci bir stoper ve bir santrforla iş bitmiş olur arkadaş.

bir de şey diyorlar;

(bkz: diego)
barış, ayhan ve mustafa sarp'ın takımdan ayrılmasıyla daha da sevindirecek olan transferdir.

hayırlı olsun galatasarayımıza.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
beşiktaşın orta sahasına çok istemiştim selçuk u. fernandes necip veya ernst in önünde böyle oyuncuya çok ihtiyaç var . heleki guti nin bu bitik halinden sonra...
beşiktaşta bir sergen ya da tümer olabilirdi ancak olmadı .
o şimdi galatasarayın ...
trabzonsporlu biri olarak pek umursamadığım transferdir.benim gladyatörüm gitmiş takımdan sniperım gitse nolmuş gitse nolmuş.

(bkz: egemen korkmaz)
bugün aldığım en güzel haberdir ve şahsen drogba işi bitse bu kadar sevinmezdim. galatasarayıma hayırlı olsun.
kapak bu entrynin altındadır!
(bkz: #11863463)
öncelikle hayırlı olsun galatasaraylı arkadaşlara. barış mustafa ayhan a bakınca adam xavi gibi kalıyor harbiden. ben isterdim fenere gelmesini. ama ''almadılarsa'' vardır bişeyler. umarım yeteneklerini geliştirir.

not: evet fenerbahçeliyim.

edit:bunu neden eksiliyosun be kardeşim bi anlat amına koyayım geldik hayırlı olsun dedik işte. o almadılarsa vurgusu kendi takımıma gönderme anlayamadın galiba. kapiş ;)

bu arada senelik ne kadar alacak kesin bilgisi olan varsa bizi de bilgilendirebnilir mi acaba?
öncelikle hayırlı olsun. ama gereken yerlere en az bu kadar iyi transferler yapılmazsa tek başına kurtaramaz.

gelelim kokuyu alıp gelen fakat olayın içinde aslanlar olduğunu görünce kenardan salyalarını saçarak havlayan çakal sürüsüne. neymiş efendim avrupa'da olmayan bir takıma gitmekle hata yapmış. ulan sanki her sene avrupa'da alınmadık puan geçilmedik tur bırakmıyorsunuz da. en son bir kere çeyrek finale yükseldiniz ve bunu türkiye'den bir takımın ilk kez yaptığını bile iddia ettiniz utanmadan. daha geçen sene art arda hem şampiyonlar ligi hem avrupa liginden elenen siz değil miydiniz? bu sene doğrudan gruplara kalınca sanki bir anda avrupa fatihi mi olacaksınız? keşke olabilseniz. sonra neymiş efendim fener bu adamı kaçırırmış da biz de arkasından bakarmışız. bak ya şu mahlukun övündüğü şeye bak. bunlar zaten şampiyon olunca koyduk mu diyen zihniyet işte. kardeşim birinci olmuşsun şampiyon olmuşsun ne diye uğraşıyorsun sekizinci onuncu olmuş takımla, yıl boyu belini doğrultamamış skandallarla başarısızlıklarla boğuşmuş bir kulüple? tamam lan peki peki anladık lan. sen birincisin de. neden hala gözün çöplükte? a benim sığırım. komplekslisin kompleksli kalacaksın ve bizim eriştiğimiz noktaya erişene kadar da bu değişmeyecek.

bu transfer de senin ne mal olduğunu özetlemekte. haset, kıskançlık, bok atma, aşağılık kompleksi. hepsi sende var.

tekrar umarız ki bu transfer hayırlı olur.
yanına bi adet kim kalström ile dadundan yenmeyecek olaydır. kim kalström transferini özellikle medya beklemektedir. isimden aksiyon yaratma işini çok seviyorlar.
- kim attı, kim coştu, kim oldu falan filan durumları.
galatasaray'ı başkalarıyla karıştıranlar "son sözü fener söyler" diyorlardı ya hani mümkün olan en uygun yerimle gülüyorum bazılarına.

(bkz: söz konusu galatasaray ise gerisi teferruattır)
galatasaraya giderek hedef küçültmüştür ,şampiyonlar liginde oynacak bir takımda olması kariyeri açısından çok daha iyi olabilirdi trabzondan fenerbahçeye tepkilerden çekindiği için gelmeyebilir ama ya avrupa'da bir takıma ya da trabzonda devam etmeliydi bence gene de hakkında hayırlısı olsun tabi.
(bkz: ercan taner)
galatasaray'ın son yıllarda yaptığı en iyi transfer. sağlam bir fenerbahçeli olarak kendilerini tebrik eder ve inceden bir kıskançlık içine girerim.
on numara transferdir. böyle yetenekli bir oyuncunun bonservis verilmeden alınması da cabasıdır.
iyi transferdir.selçuk inan iyi futbolcu.galatasaray da başarılı olur inşallah.
doğruya doğru yERLiNiN KRALINI G.SARAY ALDI... SELÇUK'un gelmesi ile birlikte ARDA TURAN'ın da kalmaktan yana karar vermesi bekleniyor hadi hayırlısı...
kuşkusuz en iyi yerli transfer.
avrupya gitmememize rağmen gelmesi galatasarayın büyüklüğünün göstergesidir. elbette bir xavi değildir. zaten xavi gibi başka oyuncu dünyada yoktur. (bana göre dünyanın en iyi futbolcuusu da, ne yapayım seviyorum adamı) ama selçuk bam üçlüsünü izleyen gözlere cidden xavi gibi gözükecektir. ayrıca bu 5 yılı doldurmaz, bu nedenle transferinden de güzel bir para kazanacağımız aşikardır.

bir de bazıları tek başına selçuk yetmez diyor. ya bir sakin. selçuk gibi bir adamı aldıysa yönetm herhalde yanına onun gibi bir kaç transfer daha yapacaktır.

hayırlı olsun hem takımımıza hem kendisine.
tüm takımları kıskandırmıştır. türkiye'nin en iyi takımına transfer olmuştur, tebrik ederiz kendisini galatasaray'ı seçtiği için.
türkiye'de önümüzdeki sezonun en önemli transferine adaydır. zira selçuk inan şu an piyasada alınabilecek en iyi yerli futbolcudur. üstüne üstelik, emre, mehmet topuz'lu fenerbahçe; manuel fernandes, guti, ernst-necip *'li beşiktaş orta alan olarak oldukça kuvvetli iken tam da takımına, galatasaraya transfer olmuş, formasını garanti altına almıştır.

neticede hayırlı olsuöeeeh sikerim lan neden analist gibi konuşuyorsam ben de.. amına koyim biz niye almadık bu adamı?

not: bir beşiktaşlı..
tartışmasız alınabilecek en iyi türk orta saha. hem de bedava. elinden kaçırmadığı için galatasaraya. işi bitirdiği için hasan şaşa binlerce teşekkür......
türkiye piyasasında alınabilecek en iyi oyuncuydu. Alındı...

not: bazı ezikler ocaktaki röportajını hatırlatıyorlar: karaktersiz falan diye... bu ezik arkadaşlara kaptanlarından birisini hatırlatmak isterim.

[http://www.youtube.com/watch?v=GBBGk-FujMw ]
selçuk barış-ayhan-mustafa triosunun arkasında yedek kalacağı için çok gereksik bir transferdir. yazık galatasaray'ın vereceği o kadar paraya. *