fatih terim in takımın başına gelir gelmez transferini bitirdiği oyuncu. iddialara göre 3 milyon euro teklif edilmiş.
yaza yaza bitiremedik arkadaş. son sözü fener söyler.
(bkz: mehmet topuz)
doğru haber ise bir artıdır. çünkü bu adamı aldığında başka bir mevki için yabancı alma şansın vardır. dün akşam kendisi için söylenen 3 takım arasında gidip geldiğidir.
yani trabzon, galatasaray ve fenerbahçe. en düşük ihtimal biz, yani fenerbahçe deniyor ama bu işler hiç belli olmaz. imzayı atana kadar beklemek lazım.
not: daha önce de demiştim, bu adama 2,5-3 milyon euro verdiğin zaman bazı dengeleri bozarsın. iyi mi olur kötü mü olur onu da zaman gösterir.
galatasaray la 5 yıllığına anlaşmış. Hayırlı olsun böyle bi oyuncuya ihtiyacımız vardı.
hayırlı olsundur.

not: ağır beşiktaşlıyım..
barış-ayhan-mustafa'dan sonra gs'li taraftarlara ilaç gibi gelecektir.
adam gibi orta saha oyuncusu geldi sonunda şu takıma. ohh be çektirtti adeta.
-selçuk inan lan
+inanmıyom mk.
gerçek ise beni gerçektn sevindirmiştir yerli transferde batuhan dan sonra sağlam bir yerli olmuştur. ünal başkan kendini kanıtlamaya çalışıyor beyler drogbaya hazır olun.
galatasaray çocuğu koymuştur.
galatasaray bu transfer ile fenerbahçeye ayarı vermiştir.

fenerdeki serefsizliği hazmedemeyip galatasaray'ı seçmesi gayet doğaldır.
(bkz: mehmet topuz) - (bkz: karaktersiz futbolcu)

(bkz: selçuk inan) - (bkz: adam gibi adam)
herkesi birbiriyle karıştırmamak lazım.
http://www.facebook.com/p...03&id=182206335133921
galatasaray'ın yapıtığı en iyi transferdir. ahmet çakar misali bir açıklama yapmak istiyorum. açık konuşuyorum, çok fena geliyoruz çok.
masa başında oh be! diye bağırmama sebep olan transferdir. bugün 3 sınava girdim tüm yorgunluğum çıktı **
en son ali dürüst tarafından da onaylandıktan sonra rahat rahat hayırlı olsun diyeceğim transfer oldu. prestij meselesiydi biz galip geldik diyelim olsun bitsin. *
(#11847963) galatasarayın bazı fenerli arkadaşlara ayar verdiği transferdir.
hemen çamur atılmaya başlanan transfer.
sonunda orta saha oyuncusu olan bir orta saha oyuncumuz olmuştur. Zira neil'in zaman zaman sabri'nin , hakan balta'nın oynatıldığı bir orta saha , orta saha değildir. Muhteşem bir transferdir galatasarayımız için.
seneye avrupada olmayan bir takım giderek kariyerinin hatasını yapmıştır.galatasaray toparlanırsa buna değer ama galatasaray önümüzdeki sene de avrupaya katılamazsa,selçuk inan bitmiş olur bence.
1. galatasaray ın ne kadar büyük bir klüp olduğunu gösterir bu transfer. şampiyonlar liginde oynamak varken gs yi seçmiştir.

2. şuan türkiye nin transfer edilecek en iyi yerli futbolcusudur.

3. ercan saatçi ye iyi bir kapak olmuştur.

4. benim tipim bir futbolcu ve futbolunu hayranlıkla izlediğim birisidir.

5. galatasaray lıdır ki, bu paha biçilemez.

hayırlı olsun, Allah a şükürler olsun.
(bkz: #11864845)
hayırlı olsun resmi site de açıklamıştır. türkiye'nin xavi'si artık sarı kırmızılı formayı giyecek...

http://www.galatasaray.org/
(#11847963) göt olmak işte böyle birşeydir.
bence trabzonspor'dan fenerbahçeye gelmek istemedi.Ayrıca bonservisi olsaydı galatasaray alamazdı.galatasaray da başarılar.