bugün

göbeği olmadığı için bu haldedir.
gay olma ihtimali yüksektir.
veya pintidir.
o vakte kadar yontulamamış odundur.
pek zeki değildir.
kadın ruhundan anlamıyordur.
bissürü sebep olabilir, benden bu gadder.
aynı zamanda akıllı erkektir. idealleri vardır ve ayak bağı istemiyordur.
Salak, fakir ve kültürsüzdür...
"en büyük adamlar, yalnızdır" önermesini felsefe edinmiştir.
ev seksisi falandır o. Çıkıp gezsin, dünyayla barışsın.
birisinden yani ayrılmış olup başka birini bulması an meselesi olan erkektir.
20li yaşlarındaki çükü henüz 15 cm olamamış ergen yavrusudur. elit barlara marlara da almazlar bu arabasız, süt çocuklarını da ayrıca.
erkeğin aşkı, doygunluğa erdiği andan sonra, gözle görülecek biçimde azalır; önüne çıkan her kadın, elde ettiği kadından daha çekici gelir ona; çeşitliliği arzulamaya başlar. kadının aşkı ise, doygunluğa erdiği andan sonra artmaya başlar. bu, doğanın amacının, türün sürdürülmesinin ve elden geldiğince çoğaltılması olmasının bir sonucudur. erkek bir yılda, yüzden fazla çocuğu kolaylıkla yapabilir; oysa kadın, ne kadar erkekle sevişirse sevişsin, yılda ancak bir çocuk yapabilir.
(bkz: johnny bravo)
kimsenin kızının gereksiz nazını, olgun olmayan hareketlerini çekmek istemeyen erkektir. *
tanımda geçen hiç bir ifadenin karşılığı olmayan yazarlarında olduğu erkektir.
gay olabilir.
degilse de kesin korkuyor, yada ozguveni azdir.
degilse de zaten kasli, yausuklu erkakleri yalniz birakmazlar anam.
Demek ki seksi kasli ve yakisikli olmakla olmuyormuş, bunu anlamasi gereken erkek.
bugün gördüm, gözlerinden akıyordu yalnızlığı. diğerleri gibi saklamıyor da. niçin bu kadar aşikardı yalnızlığı diye düşünmeden edemedim, başka eksiği yoktu kendince, öyle pohpohlanmıştı ki yıllardır.yalnızlığını doyasıya yaşarken buldum onu.
ortamı olmayan erkektir. yüzde yüz eminim dediğim durumdur.
kızların "aa bu hem seksi hem kaslı hem de yakışıklı, bunun kesin sevgilisi vardır bize bakmaz." diye düşünüp uzak durduğu erkektir, dolayısıyla da yalnızdır.
umudunu yitirmistir erkektir.
bayansanız Size öyle söylüyordur. şahsen ben öyle söylüyorum.
Mukkemmeli arayandir. Buldugunu zannedip aldanacaktir kurnaz kezbanlara, sonra olacaktir gobegi ickici gobegi, ne yakisikliligi kalacaktir ne de seksiligi.
çevresindekiler çok kıskandığı için arkadaşı olmayan erkektir.
hiç arkadaşı olmayan insandır.
(bkz: Bak gene beni yazmislar)
(bkz: niye sen ibne misin gardaş)
yalnız olmak istiyordur belki.