bugün

(bkz: seksenler).
tipik bir aile dizisi.
tipik bir birol güven dizisidir. ayrıca dizide sahne geçişlerinde kullanılan birkaç saniyelik vapur, otobüs görüntüleri şark bülbülü filminden alınmıştır.
Haftada en az bir gün kartaldaki setine uğradıgım müfit can saçıntının yönettiği sitcom tarzında 5. Sezonda devam eden trt dizisidir ortamı oyuncuları ve teknik ekibi sağlam ve samimidir.
Ne seksenlermiş amk? Ulan 10 sene çektiniz zaten, şimdi yeni bölümler başlayacakmış. Bi 20 sene daha çekersiniz 80'leri amk
Birol güven çocuklar duymasından sonra bunun da iliğini kemiğini tüketene kadar çekicek herhalde.
Toplum psikolojisi için terapi gibi bence. Şiddet kan ve nefret gösteren dizilere kıyasla çok iyidir. Unutmayın sanat bir topluma yön verir. Tvler de günümüzün modern sanat araçlarıdır. Bir topluma sürekli nefreti ve kötülükleri aşılarsan toplumun ruh sağlığı dengesi değişir. Örnek ülkemiz zaten.
şimdi bu dizi hafta içi her gün ya biz bunu izleye izleye artık bıkacağız hem reytingler düşecek hem de oyuncular heba olacak. bunu hafta sonu verseydiniz daha iyi olmaz mıydı. daha iyi senaryo bulunurdu geçen süre zarfında. olmadı böyle.
devam etmesi güzel ama hergün olmasi iyi bir fikir degil.
Tadında bırakılması gereken diziydı. Uzatıp sündürmenin bi anlamı yok.
kendi kendime diyordum ki bu dizide bi anormallik var, bi uyumsuzluk var. bi türlü bulamıyordum. buldum sonunda.
yaşlı oyuncular genç karakterleri oynamaya çalışıyor.
bakıyorsun adam 50 yaşında, yeni evleniyor felan.
olaylar ve oyuncular uyumlu hale getirilmeli.

bir kaç tane de genç oyuncu koyun.