bugün

ne ferman dinler ne kadı dizesi ile aşık veysel'i arkasına almaya çalışıp "şeytan bunun neresinde" diyerek dini anlamda bir destek bulmaya çalışırken , gel günaha girelim gibi kışkırtıcı bir düşünceyle de amelini gerçekleştirmek isterken, bir sonraki dizeyle bu basit düşünceleri alt üst edecek derecede komplike bir şarkı olduğunu kavratır.
din ve teknoloji kavramlarıyla akıl karıştırma yöntemine gider ve sonrasında biz o kavramların karmaşasında yalpalarken, cennetten bahseder ki en akıl çelici yeri budur. karmaşadan yararlanıp, bir an, insana seks yapınca cennete gideceği hissini uyandırır. sonrasında ise zaten bunu adlandırıp seks seks seks diye emirvari bir söylemle kişileri zorla sekse teşvik eder.
Saat sabahın 5:42 si ve yaklaşık 2:30 dakikadır dinliyorum. Pc başında kitlendim hayatımı sorguluyorum. Ben neden burdayım? Bu şarkıyı söyleyen kadın kimdir şuan ne yapıyodur acaba? sex? öğğkkk psikolojik yardıma ihtiyacım var vay yaralı ceylan vay vay... gibisinden bi tepki entrysi yazdıran şarkı mı desem ne desem? ne lan bu?!
parçala behçet soundtrack'i olma ihtimali yüksek şarkı.
seksin üçüncü hali.
(bkz: az laf cok seks)
çılgın bağlama solosuyla bir yandan güldüren, bir yandan hadi kalk oyna diyen nadide bir eser. *
http://www.ktunnel.com/in...c61f33db533db7c18aec18620

nasılını, nedenini anlayamadığım, hangi dönemde kayda alındığını da bilemediğim ama dinlerken gülmekten yıkıldığım ve lanetini dilinize dolayarak ispatlayan şarkımsı şey.
kesinlikle ilk entrydeki linke tıklanıp dinlenmesi gereken şarkı. yorum yapamıyorum hala kendime gelemedim entry'e ne yazacağım onu da şaşırdım gerisini siz anlayın.
üstteki link çalışmadığından burdan dinlenebilecek garip ama eğlenceli şarkı.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=f01L5gwWLxk
--spoiler--
zannımca zamanının ajdar anık'ı olan insan tarafından seslendirilmiştir.

şarkının orjinal ismi seks seks seks tir.
.

seks bombası neymiş
allahıma güzel şeymiş
gözlerimiz yaptı bayram
dayan kesene ağam
adına da derler seks

gibi sözleri olan ve arada bir söyleyen ablamızın seks seks seeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkksssss diye bağırmasıyla beyninizi tokatlayan şaheser.

ahanda linki
http://www.youtube.com/watch?v=f01L5gwWLxk
sevil öztatlı tarafından söylenmiştir. ne amaçla yapıldığını henuz çözemedım.
komik ve saçma bir şarkı.
sanatsallıkta pink floyd'un comfortably numbıyla kapışacak derecedeki şarkısı.. şaka yapmıyorum, bu ne lan?
kulaklarıma inanamadığım şarkı. seks seks seks kısmını banu alkan söylese daha seksi olurdu.
(bkz: seks seks seks)
bir gece arabada yüksek sesle dinlediğim şarkıdır. Açılabilcek bütün camlarda açıktır. eğlencelidir, komiktir.
dinledikten sonra bünyede, gün içinde mütemadiyen sayıklamalara neden olan şarkımsı. ne çekip yazdılar merak ediyorum.
büdüt: ay senin güften miydi. girdi di mi pardon.
(bkz: allahıma güzel şeymiş)

sanki adı sevil, soyadı öztatlı değil de, bizim sokağın sonundaki kardeşler kıraathanesinde ganyan oynayan hasan dayı. bambaşka, harikulade bir eser.

(bkz: hastasınım) *
ilk kıtayı dinledikten sonra gülmekten yerlere yıkıldığım, ardından "seeeeeks" diye bağıran sevil abla ile nefes alamaz hale geldiğim muhteşem şarkı.

söyleyecek söz bulamıyorum.

süper bir şarkı. dinlenmeli, dinlettirilmeli.
(bkz: abaza napolyon)
60'lı yıllardan kalma ve daha 'seks' demeyi öğrenememiş bir kadının sesinden farklı bir deneyim yaratan şarkı. seks seks seks mi yoksa sik sik sik mi dediği anlaşılmayan pek acayip şarkıdır.
abazan kişinin lambadan çıkan cinden dilediği üç şeydir.
naked naked naked
(bkz: jeff murdock)
kolları asma kabak dizesi ile ne demek istediği anlaşılmayan şarkı. ayrıca her kıtanın sonunda söyleyen kişi orgazm oluyor gibi.