bugün

böyle bir partiye oy veren zihniyete gel de abaza deme denilesi durumdur.
karadenizde birinci çıkacağından emin olduğum parti.
milletvekilleri arasında seray sever, tugba özay, mehmet ali erbil'in de oldugu müstesna bi partimizdir.
(bkz: orgazm yasası)
baskanlık koltuguna oturması gereken tek isim sahin k olmalıdır dedigim parti.
erkekli kadinli insanlarin bulusup birbirleriyle cinsel münasebette bulundugu gece partilerine verilen addir...
şu ana kadar hiç dahil olmadığım oluşum. ne yalan söylim dahil olamadığım oluşum diyelim. zaten bu oluşumda dikkatli olunmazsa farklı oluşumlara gebe kalmak içten değil.*
mecliste 2 kişilik sandalyeye sahip tek oluşum.
parti içi iletişimin tavan yapması muhtemel partidir. herkesinki gibi benim de parti başkanı olarak önereceğim isim şahin k dır. sekreter jale, partinin marka bilinirliği çok olması açısından kadın yüzü olabilir.
yeni genel seçimlerde iktidarı tek başına ele alması muhtemel ama vatandaşın elinede diğer partilerden farklı birşey vermesinden korkulan partidir.
it's miller time!

belki hiç duymadığın bir müzik duyarsın...

sloganlarıyla gelmesi muhtemel parti.
ingilizlerin başarılı olabileceği bir parti çesitidir ama türkiye'de muhafazakar partilerin çok tepkisini alacağından pek başarılı olamayacaktır kanaatimce ama yinede her halukarda böyle bir parti kurulursa oyum o partinindir.
(bkz: avustralyalı seks partisi)
heteroseksüel katilimci sayisinin fazlaligiyla güzelliginin dogru orantili oldugu parti.
iktidara geldiklerinde genelev açılımı yapması kaçınılmazdır.
iktidarsızlık sorununa kesin çözüm bulacağına inandığım parti.
(bkz: iktidarsızlığa son)
(bkz: orgy)
her akşam katıldığım, arkasından uyanıp duşa girmemi gerektiren partidir. partideki favori isim her zaman elizabeth'dir.
tüzüğü merak edilen parti. lideri 31 yılda bir mi seçilecek, nasıl seçilecek, hangi kriterler aranacak, sistemimiz bu partinin kurulmasına onay verecek mi?
şehir efsanesidir. ibinanın biri şehir şehir dolaşır böyle bişeyin varlığından söz eder.

(bkz: ben kaç yaşındayım böle bişi görmedim)
evet iktidara doğru gidiyoruz türk halkında ne kadar çok abaza olduğunu biliyoruz ve onlar bizim oy tabanımız partimizin başkanı caroline yardımcısı beren saat millet vekilleride mahalle kaiarları halkın içinden millet vekilleri
(bkz: ben sana sex yapma demiyorum)
(bkz: hobi olarak yine yap)
(bkz: adet gören kızın seks partisine katılması)
el boş gitmek olmaz.
Üniversiteye başlamadan önce erkeklerin hemen hemen hepsinin aklından geçirdikleri şahane fikirdir.
mhp nin yerini doldurabilecek ender partilerden biridir.