bugün

(bkz: orji)
nu metal gib ibir müzik icra eden grup.

(bkz: blue monday)
(bkz: soko parti)*
(bkz: onlar siker bize bakıp 31 çekmek düşer)
sağlam bir nu-industrial metal grubu.
tüpçü bekciye bekci tüpcüye sonra herkes bekçiye vakasıdır.
dörtden fazla insanın bir araya gelip seviştiği olay. eğer ki onlardan sadece biri kadınsa gang bang olur değilse orgy. korkulduğu gibi herkesin birbirini siktiği fantazi değildir karşılıklıyönelimlere saygı ve güven için de olur zaten güvenmiyosanız gitmeyin. kimseye zorla bir şey yaptıramadığınız için de abartıldığı kadar büyük bi olay değil hatta bazen kendi kendinize takıldığınız bile olabiliyor özellikle benim gibi oral seks düşkünü iseniz her ne kadar ilgi en başta siz de olsa da sonra sıkılıp diğerleriyle anal ya da peni-vajinal hatta bazen her ikisini dde yapmaya başlıyorlar. ha bir de benden tüyo sınırınızı bilin iki defa mı üç defa mı üst üste boşalabiliyosunuz bilin ve bunu sona saklayın diğer erkekler boşaldıktan sonra yorgun düşüyorlar ki o zaman siz erotik sitelerde rasgeldiğimiz "one lucky bastard" oluyorsunuz. tecrübe ile sabittir.
biseksüel kimseler tarafından girilebilecek ilişki türü.
ben başka kadının poposunu görmek istemiyorum. banane.
Ordu Giresun arasına yapılmakta olan havaalanını ismi olarak düşünülen "OrGi" nin orgy kelimesiyle olan benzerliği sebebiyle değişikliğe gidilmiş, dünyanın çeşitli bölgelerinden ne yapıyorlar lan orada diye coşup gelme ihtimallerinin önüne geçilmiştir.
Organize Sanayi Bölgesi dir.
orgy; kişinin sosyalleşmesidir.
en iyi örneği atv'de dönmüştür;

(bkz: atv de dönen orgy)
geometride, beş kenar üçgen yerine kimi zaman kullanılan terim.
Brave new world isimli kitapta görülendir.
Yıllar sonra kitabın türkçesini okuduğumda orgy kelimesinin çevirisi şaşırtmıştır. Şuan hatırlayamamakla beraber hoplu seks toplu seks gibi bir şeydi.
orgazmı andıran bir kelimedir.
(bkz: massive orgy)
bir adet radiohead şarkısıdır. *
https://www.youtube.com/watch?v=YubciKo7vBs

oruçluyken dinlemek sıkıntı olur mu bilmiyorum. sordurtmak lazım