bugün

(bkz: hayır hayır mıdır)

(bkz: müdür müdür müdür)
sex, halkın kendi kendini yönetebilmesi biçimidir.
Sex insan içdügüdülerinden biridir. Yapılırken zevk verse de bu içgüdü olduğunu değiştirmez. Günümüzde insanların büyük çoğunluğu lüks için yapsa da aslında kutsal bir eylemdir.
kesinlikle ihtiyaçtır ama lüks olduğu zamanlarda olmazmı? tabiki olur.
dili dönmeyenlere sex bir sayıdır. sekiz
seks bu başlıktan anlaşıldığı üzere türkçe katliamıdır.
valla lükstür anam.
Kuru ekmek yiyorsan ihtiyac, cafe de paris yiyorsan lukstur.

Yersen.
Lüks bir ihtiyaçtır. Olmasa olmaz ama herkeste olmaz. Ne dedim lan ben
lüks bir ihtiyaçtır. fakir adamın siki kalkmaz.
Kişiden kişiye değişir. Benim için ekmek gibi su gibidir.
ihtiyaçtır. ancak kontrol altına alınabilecek, elzem olmayan bir ihtiyaçtır. ihtiyaç diye deli danaya dönmeyelim.
yeri geldimi lüks yeri geldimi ihtiyaçtır. bana soracak olursanız yaşadığınız biri yoksa veya evli değilseniz lüks derim.
seks;
18 yaşında Yeni gelişen bir bireye göre mutluluk,
Yeni evlenen bir çifte göre eğlence,
orta yaş grubunda ki herhangi biri için ihtiyaç,
hayatını bu yolla kazanan için ekmek kapısı,
tecavüze uğramış birine göre zulüm,
85 yaşında ki dedeme göre ise lükstür..
ihtiyaçtır.
fazlası b.kunu çıkarmaktır.
yapabilenler için ihtiyaçtır yapamayanlar için lüks.
ihtiyactir. fakat ulkemizin orf ve adetlerine gore kimi kesimlerde luks olarakta algilanabiliyor.
ihtiyaçtır en az 3 çocuk. ha 4 olursa lükse girer.*
seks bir ihtiyaçtır ancak zevk için önüne gelenle yatmak değildir. bu ahlaksızlıktır, kişinin elaleme hesap verme gibi bir gerekliliği olmamakla birlikte kendine yaptığı bir ayıptır.
Seks ihtiyaçtır nasıl yapıldığına göre lüksleşir: Gidip bir eskorta 1500 tl verirsen lüks bir ihtiyaç abaza gibi tuttuğuna saldırır ( insan olmak şartıyla değil hemde) sapıkça bir ihtiyaçtır !
hayati değildir, yapmazsan ölmezsin. lüks değildir, zira maddiyata bağlı değildir.
Zorunlu bir ihtiyaç değildir kimi için. Ekonomide lüks tüketim olarak sınıflandırılabilir. Nesi lüks diyeceksiniz. Zorunlu temel ihtiyaçlar dışı olarak bir kadına geceliği 2000 lira vermek lüks tüketime girer. Ne saçmalıyom lan ben, hani meme nerde lan??? ihtiyaçtır amk hayatın tadı olmaz o olmazsa.
seks bir ihtiyaç olmanın yanında verdiği zevk kategorisinde lüks olarak algılanabilir.
fiziksel bir ihtiyaç olduğu gibi aynı zamanda manevi olarak da insanı doyurabilir.
giderilmesi gereken bir ihtiyaçtır.

durmayınız sevişiniz efem.
ihtiyac!
bedensel olarak bi nebze olsa da, ruhsal olarakta ihtiyaçtır. yaşam kalitesini yükselttiğinden lüks olarakta algılanabilir.