bugün

entry'ler (256)

portalsepeti com

istenmeyen ilişkiden sakat çocuk doğarmış. lanet ve illet bir virüstür...fakat;
hiç bir şey kusursuz değildir kurtulmak için kayıt defteriyle biraz oynamamız gerekiyor evvela burayı uygulayın sonrasında
http://www.teknolojigunde..._nden-kurtulma-604877.htm
problem devam ederse kaleyi içten feth edelim.
başlat>çalıştır>regedit
bilgisayarı tıklayın ctrl+f yapın portalsepeti ni aratın çıkan klasörler arasında chorme klasörüne girin
DefaultSearchProviderSearchURL değerini {google:baseURL}search?q=%s&{google:RLZ}{google:originalQueryForSuggestion}{google:assistedQueryStats}{google:searchFieldtrialParameter}{google:bookmarkBarPinned}{google:searchClient}{google:sourceId}{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:omniboxStartMarginParameter}{google:contextualSearchVersion}ie={inputEncoding} olarak değiştirin

bir altında olan diğer değer HomepageLocation değerini de {google:baseURL}search?q=%s&{google:RLZ}{google:originalQueryForSuggestion}{google:assistedQueryStats}{google:searchFieldtrialParameter}{google:bookmarkBarPinned}{google:searchClient}{google:sourceId}{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:omniboxStartMarginParameter}{google:contextualSearchVersion}ie={inputEncoding}

olarak değiştirin.
kayıt defterini kapatın...chorme kapatıp tekrar açın şimdi chorme ayarlarından dilediğiniz gibi ansayfanızı mevcut arama motorunuzu değiştirebilirsiniz dilerseniz arama motorları sekmesinden portalsepetini kaldırabilirsiniz.

hoşlanılan kızın motor olduğunu öğrenmek

1.4 ise uzak durulması gerekir.

koyulma sonrası fenerbahçeli bahaneleri

galatasarayin cikartmasini bekliyorum.
edit: sirami bekliyorum.

l carnitine

l carnitine kirmizi etin içinde yok denilecek kadar azdir sallamayin kirmizi et createin deposudur. ayrıca piyasadaki yağ yakici maddelerin hic biri termojenik değildir. termojenik olan sirke suyundan vazgecmeyin elmali üzümlü sirke suyunu sabah kalkar kalkmaz icip düzenli bir kardiyo yaparsanız 1 hafta içinde gözle gorulur farki görebilirsiniz sabah uyandiginizda vücuttaki karbonhidrat değeri sifir olduğu için yağ yakmaya en müsait zamandır. sirke suyu da bunu ateşler randiman 2 katina cikar.

hz ali ye nasıl tabii olunur

muhammed babanin oğlu değil bu şekilde hitabi bile günah...
hz.muhammed vefat etmek üzereyken hilafetini hz.ali ye birakti hz.ali defin işlemleriyle ugrasirken diğer halifeler hilafet peşine düştü ve peygamberlerini unuttu. hz.muhammed buyuruyor: kim benim cenaze namazimda bulunursa cehennem o kişiye haramdir. hz.ali defin işlerinden ta cenaze namazina kadar oradaydi.

stockholm sendromu

günümüz türkiyenin bulunduğu durum.

hoşlanılan kıza kaval çalmak

yılanı deliğinden çıkarmak.

depresyon hırkasını giyip evde tek başına ağlamak

depresyonun açığını bulmuşlar.

kızlar cenabet olur mu sorunsalı

Bayanlar ve Erkekler aynı şekilde gusül abdesti alır. Bayan için ayrı erkek için ayrı bir boy abdesti alınış şekli yoktur.

cumhurbaşkanı adayımız egemen bağış kardeşimizdir

müslüman bir ülkede kuran ile dalga geçen bir adamı cumhurbaşkanı yaparsanız yasaları da twitter dan takip edebilirsiniz.

ankara da 36 bin oyun çalındığını idida eden mal

sözlükte iddia nasıl yazılır dersleri verilmeli.

36 osmanlı padişahı vs timur

timur siker atar abartisiz. lütfen bu tur karsilastirmalar yapmayin timurunda bir itibari var!

vatanını yitiren millet

''Eğer
bir millet iktidarda bulunan kişilerin şerefsizliğini, alçaklığını,
hırsızlığını yalnızca kendi siyasi görüşünden olduğu için görmezden
geliyorsa, o millet erdemini yitirmiş demektir. Erdemini yitiren bir
millet, bir gün vatanını da yitirir!'' - Niccolo Machiavelli. demiş nico 30 mart günü bunuda gördük.

uludağ sözlük kızlarına sahip çıkıyoruz kampanyası

(bkz: sigorta yol yemek) benden

orgazmdan daha zevkli anlar

metrobuste bos koltuk görüp ziplamak.

oy pusulasında akp nin olduğu yeri yırtıyoruz

girilen entry her şeyi aciklamis (bkz: akp zihniyeti)

az ellenmiş kız bulup evlenmek

pazar psikolojisi arkadaki eziklerden doldurma oysaki öndekileri tüm pazar halkı ellemistir.

çok ağrıyor diye elini giyotinle kesen adam

http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/157591.asp

ulu önder rte nin en sevilen özellikleri

gemi var gemicik var anlayamazsınız. birde ulu önder demiş (bkz: bi siktir git dedirten bi siktir git başlıkları)

akp ye oy verme sebepleri

"ak parti ye oy veriyorum çünkü" çoluğumun çocuğumun rızkının nasıl yenildiğini görmek istiyorum. hakkaniyet'in nasıl gasp edildiğini çıplak gözle görmek ve duymak istiyorum.
"ak parti ye oy veriyorum çünkü" beynim yok. aslında var ama nasıl faaliyete geçeceğini bilmiyorum.