bugün

evlilikle taçlandırılması temennimizdir.
onlar ermiş muradına...hehehe.

edit: ben açmadım lan bu başlığı manyaklar
aşk tutkudur. seks tutkuludur.aşk geçicidir, seks anlıktır. o yüzden ikisi de doğru orantılıdır.
aşksız seks olabilir, ancak sekssiz aşk olmaz.
(bkz: sünizoidel grafik) *
aşkla yapılanında ruh vardır.
seks ask varken de olabilir.. yokken de olabilir... sart degil yani.. bir ya da daha fazla partner varsa luzumsuz ask mesk falan.. tanimak bile sart degil esasen.. yani tefarruat bunlar hep.. isme falan da hic gerek yok.. misal sozlukte tanisan ve sevismek isteyen ciftler icin ele alalim.. iste gerekli olan bir nick bir de si.. neyse bu guzelim kafiye firsatini tepiyorum lan sozluk.. sirf ahlakin daha fazla bozulmasin deyu... ondan sonrada vay efendim soyle edepsizsin boyle sapiksin diye mesajlar aliyorum... nerem edepsiz lan benim... benden cok dusunen var mi su sozlugun ruhsal ve fiziksel gelisimini acaba... pehh.
seks gerçek aşkı besleyen bir damardır. koparsa kanser olunur.
bira ve fıstık gibidir. bira yanında fıstık olmasa da olur ama olursa daha bir güzel olur.
seks her zaman yapılabilir ama aşk varken seks bi başkadır.
- seks aşkın doruk noktasıdır.
- seks aşk için vardır.*
- seks aşkı güçlendirir.
- seks aşkın göstergesidir.
- seks araç, aşk amaçtır.*
seks sonrası karşıdakinin "hoşlanılan insan" seviyesinden aşk mertebesine ulaştığı da görülmüştür.
Küçük bir denklem misalidir. Fakat kesinlik yoktur. aşk seksi getirebilir, seks de aşkı. "Flört dahilinde seks ya da tek gecelik ilişki insanın karşı cinsten etkilenmesini ve aşkı getirebilir" tezim da "1. kabulümüzdür de seks aşkı nasıl getirsin yahu?" diyen yazarlara benden cevap olsun.