bugün

görükle de yaşamakta olup sıkça 4g otobüslerini kullandığını tahmin ettiğim 4. nesil yazar. *
sözlükteki kişisel iletisiyle beni yarmış yazar kişisidir. böyle bir uyarı mesajı yazmasını gerektirecek ne tür vakalara maruz kaldığı tarafımdan bilinememektedir; yine de kendisine geçmiş olsun demeden geçmek istememişimdir. cinsiyeti her ne olursa olsun hoşgelmiştir. **
tuhaf başlıklar açarak dikkat çekmeye çalışan yazar. kendisine bu yolda başarılar diliyorum.
iddaa sahibi yazar. açtığı başlıklar sebebiyle kutlanasıdır.
(bkz: chelsea yi karsilayanlarin kocaman bir got olmasi/#3223459) başlığının mimarı..

eğer bu türde başlık açmak serbestse ben neler açarım, aklınız şaşar.
(bkz: slm ben mahmut) mesajı ile bize bir şeyler anlatmaya çalışan yazar.

(bkz: allah acil şifalar versin)
alkol aldık mı sorusuna kod numarası ile cevap veren yazar.
ilginç bir arkadas.
mahmutlu mesajına tanık olduğum yazar. dedim o ıslaklık ne? kalktım, korkudan altıma işemişim. yapmayın arkadaşım böyle şakalar. lütfen yaa..sistoselim var.
beni bursa kent meydanından alnıma kod numarası yazmam suretiyle alacağını iddia eden yazar. önce bir hössst sana arkadaşım. sen kimi nerden alıyorsun ya. dikkat et seni almasınlar meydanın ortasından kentcenek. özel mesaj yoluyla da cevap verirdim ama burdan ifşa etmek istedim. ne yazık ki bu tür ne idüğü belirsiz tipler de burada yazma imkanına sahip.
sulu bir arkadas. lakin gulduremedi. oyle bir amaci da yokmus zira. dikkatleri cekmesi yetti.
kardeşim ben izmirdeyim nasıl geleyim bursaya sen bana bir servis ayarla. demek istediğim sözlük yazarı. *
spam mail formatında özel mesajlarıyla ruhsuz bir robot gibi ekrana bakmamı sağlamış yazarımız. ne diyelim sağlık olsundur. ne desin mahmut mu desin?
popüler olma yolunda hızlı adımlarla yürüyen yazar.
bana mesaj atarak kod numarası vermiş kişidir. kod numaram: 254698763vkjhvbukvchkjvchbkjcv.
bursa kent meydanında da bekliyormuş. ne yapsak acaba? bizim buradaki abazanları da alıp beklemeye mi koyulsak!

ertesi gün haberler: "bir grup şehir eşkiyası uzaylılara tecavüz etti", şehir eşkiyaları: "biz onları deniz davuğu sandıydık, falla bi suçumuz yohg" şeklinde açıklamada bulundular.

edit: geliyoruz!
kod numarası demişsin bunların hepsi harf yalnız.
numara dediğin rakam olur.
neyse uzaylılığına veriyorum.
hayır yani ben mi salağım?. olay o mu?
bana kod rakamı* vereceğini iddia edip sadece harflerden oluan bir sayı gönderince (bkz: dostum rakam demişsin ama bunlar harf) diyerek cevap verdim ben de. gene de ilginç bir arkadaş, dikkat çekici.
bu gece 2 de meydanda bekleyeceğim yazardır. kod numaram gjhbuoymyınngggmvmrırbngkfgşf mış. alnıma yazıcakmışım. *
küçükken topu yörüngeye oturmuş yazar.
bekledim de gelmedi . *gjhbuoymyınngggmvmrırbngkfgşf . rengi mi tutmadı acaba kalemin ?
mahmut karakterini sahiplenmesiyle yardırmış yazardır.
uzaylı esnafıdır. ayrıca;

1 kg 2 kere rafine göz yağı: 362 YTL
5 kg 2 kere rafine göz yağı: 485 YTL
10 kg 2 kere rafine göz yağı: 1257,8 YTL

bana bundan üç buçuk kilo lütfen. ama ben hesaplayamadım ne kadar ücreti olduğunu bi zahmet.
ilginç bir şahsiyet kanımca. güldürdü beni. ne olduğunu bile anlamadım lakin eğlendim. kendisine meleklerle dolu bir gece diliyorum.
bana 2 kere rafine edilmiş göz yağı pazarlamaya kalkan taşra esnafı, uzay kurnazı kişdir.

edit: sevdim ben bu çocuğu cidden! güldürdü yine beni.
ilgi bekleyen kişi kurum ya da kuruluş. belki de bot.