bugün

karşı cinse olan güvenimizi sarsan sevgilidir.

örneklendirmek gerekirse

deli (ben)
x (adı lazım değil,sevgilim)

x :

selam aşkıııım,nabeer ( o ı ları uzatan agzını sikeyim senin)

deli :

iyiyim aşkım, senden n'aber ? ( özene bözene de yazarım ha)

x :

iyiyim aşkım. napıyosun ? ( klasik yaratıcılıktan yoksun türk kızı)

deli :

hiiç, latif doğan'ın son albümünü indiriyorum

x :

hmm. ( hafif bozulma sezdim, yanılmamışım amk.)

deli :

güzel şarkıları var ya * )

deli :

aşkım orda mısın ?

ileti alıcıya teslim edilemedi:

aşkım orda mısın

deli :

heyyyyyyyyyyy

heyyyyyyyyyyy

deli :

orospu

orospu
sebepsiz değildir, sebepsiz görünür.
siktirsin gitsin dediğimiz sevgilidir.
sevgili olsa bu dedirtmezdi.
sevmek en güzel duygu...
mutlaka aklında başkası vardır veya gitmeye sebep olan bişey vardır.
sevgili sıfatını hak etmeyendir.
haketseydi bırakıp gitmezdi sebepsiz, bırakmazdı öyle dımdızlak.
kendi içinde yarattığı sebebe inanmış sevgilidir.
her köşe başında bulabileceğimiz deli tiplerdendir. bu tipler sabah hoşlanıp, öğlen çıkıp, ikindide başkasına kayıp, akşamleyin kavga çıkartıp, yatsıda size tekmeyi basar. budur.
görsel
cidden böyle durduk yere çat diye yok efendim olmuyormuş, yok efendim hislerinde yanılmış, yok efendim kendi içinde halledemediği sorunları varmışda biraz yalnız kalmak istiyormuş bilmem neymiş gibi bahanlerle çekip giden bilmem ne çocukları mevcuttur ortalıkta... dengesiz, sorumluluk alamayacak,işin aslı uçkuru olan ergen zihniyetli tiplerdir bunlar.bir kere sizi yarı yolda bıraktığı zaman, artık ne yapsanız güvenemezsiniz, şüphelerinizi gideremezsiniz.sürekli ona potansiyel gidici, arkadan iş çevirici gözüyle bakarsınız.çünkü o, güveninizi bir kez kırmış, darmadağın etmiştir.artık ne yapsanızda eskisi gibi olmaz hiçbirşey.2 gün sonra tak diye ilan-ı aşk ederek kapınıza gelmeside olağandır.yok sizsiz olamayacağını anlamış, yok bu ayrılık ona çok iyi gelmiş cartmış, curtmuş.siz siz olun inanmayın sakın.çünkü tipik nevrotik psikoz özelliği gösteren, kararlılıktan yoksun, işi evcilik oyunu sanan biri vardır karşınızda.bu iş döner dolanır gene size patlar 3 gün sonra.ardından çok vurursunuz kafanızı duvarlara keşke geri geldiğinde kabul etmeseydim diye.en iyisi verin yolu, çekin restinizi bırakın sizin salıverdiğiniz yükü başkaları yüklensin, başkası çeksin derdini tasasını, başkası uğraşsın onun sorunlu hayatını düzeltmek için.merhametten maraz doğar derler ya işte aynen öyle.o yine bırakıp gidecek, yine eyvallahı çekecektir size siz onun için saçınızı süpürge etseniz bile.sonuçta kimse için üzülecek, yas tutacak,ona takılıp kalıp hayatınızın içine edecek kadar uzun değil hayat.her zaman kötünün kötüsü olduğu gibi, iyininde daha iyisi, hatta çok daha iyiside vardır.sonuçta gıcır gıcır porshe alıp ayaklarınızı yerden kesmek varken,sizi sürekli yarı yolda bırakan murat 124'ü arkadan ittirmenin bir anlamı yok değil mi sözlük *

(bkz: empati yaneee)
sebepsiz kuş uçmayaxağı göz önünde bulundurulduğunda imkansız olan durumdur.
vardır onun bir sebebi mutlaka, sadece sen göremiyorsundur.
sen göremiyorsan o yok demek değildir.belki sebep sebebi görememendir.
bırakıp gitmeyi bir sebep olarak gösteren sevgilidir.
bir süre sonra sebebini alıp kapıya tekrar gelen sevgilidir.
yoktur böyle bir sevgili tipi, en azından sebep olarak gözünüzün üzerindeki kaşınızı gösterirler.
sebepsiz değildir elbet bir nedeni vardır.
Sıkılıp gitmiş olmasın ya da belki bir sebep vardır ama söylenemiyordur zamanı olsun istersin; fakat o gene de gitmeyi seçmiştir. Sana kolay gelir onun gitmesi çünkü onun hislerini bilemezsin.
"senin gibi seven birisini bir daha bulamam ama olmuyor yapamıyorum" gibi kalitesi, düşük terkedilen kişi tarafından anlam bozukluğu ifade eden bir cümle ile kendisine hak ettiği değerin üstünde değer verildiğinin farkında olup,bunu istemeyerek ilgi ve alaka şımarığı haline gelerek, herkesin kendisine aynı şekilde değer verip davranacağı düşüncesine kapılan ama özünde şahsına hakaret yağdırılıp, aşağılanmaktan, kendisine değer verilmemesinden ve bir mal gibi davranılmasından zevk alan kişidir.
ya başka birine aşık olmuştur ya da aşık olduğu kişiyi hiç unutmamıştır.
mutlaka bir sebebebi vardır. ve kendine saklamıştır.
dengesiz sevgilidir. kendi halinde bırakılması gerekir.
şerefsizin sözlük anlamıdır.
haklı veya haksız mutlaka bir sebebi olan sevgilidir.
hangi sebep sizin lügatınızdaki sebep kelimesini karşılayacak acaba diye merak ettiğimdir. sebebi vardır kendince sizcesi sizi bağlar.
cok sebebi vardir.
(bkz: sebebi koparılan çiçekler)
aslında sebebi vardır. sana söylemek istemiyodur.hatalı olan kendisidir. kendi çıkarına göre ayrılmıştır.