bugün

entry'ler (224)

hepsiburada com

4 günde ulaştırılması gereken kargoyu iki haftada ulaştıramayan, paketin akibeti hakkında hiçbir bilgisi olmayan alışveriş sitesi. ismine aldanılacak ama yanlış yapılacaktır.

monaco denilince akla gelenler

galatasaray.

amerikan kültür derneği dil okulları

para kaptırılmasını asla tavsiye etmediğim dil okuludur.

amerikan kültür derneği

ankara kızılay'daki şubesi son derece lakayt olan kurumdur. Bir hafta içerisinde dersin geç başladığına, erken bittiğine, dersin iptal edildiğine ve hocanın tatile çıktığına şahit oldum. ayrıca bahçelievler şubesinin sahibi de aynı kişiymiş.

romantik komedi 2 bekarlığa veda

Yerli romantik komedi filmlerinden pek hoslanmayanlarin filmi açıp sonra sözlükte film bitene kadar takildiklari filmdir. (bkz: evet oyle birilerini tanıyor olabiliriz)

amerika birleşik devletleri

Hollywood filmlerinde siksik başkanına suikast girişimi yapılan emperyalist devlet.

türkü dinlemek

Müzik dinlemek iyidir ama türkü dinlemek en iyisidir. Tabi ya tek başına dinleyeceksin ya da türküden anlayanla yoksa ne dinlediginden tat alırsın ne de yanindakini memnun edebilirsin.

neyzen restaurant

ankara'da fasıl denince gidilebilecek birkaç mekandan biridir ama ikinci kez tecrübeyle görülmüştür ki servis çok yavaş.

karadayı

izlenilebilir kaliteye sahip yeni dizi. bu sezon behzat ç. ve karadayı izlenecek anlaşılan.

sözlük yazarlarının dinlediği radyolar

-avrasya türk
-radyo özgür.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

gıcır gıcır bir 100 lira. tabi parayı arasında unutan kız hala kendine gelemedi* *

24 temmuz 2011 galatasaray inter maçı

d-smart ın şifreli kanalı 82. kanalda şifresiz yayınlanan maçtır.gs maçında şifreyi kaldırıyorsan ne zaman koyarsın bilmiyorum ama çok iyi oluyor, böyle devam:)

futbolda kınama savaşları

galatasaray başkanı ünal aysal'ın tff'yi "bu ateş üfleyerek sönmez" sözleriyle kınaması ile fitili ateşlenmiş olan savaştır.

Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, Gençlerbirliği Başkanı ilhan Cavcav ve tff yönetimi bu savaşın taraflarıdır, tabi şimdilik.

fenerbahçe taraftarının kadıköy de toplanması

daha ne olup bittiği anlaşılmadan yapılmasını doğru bulmadığım eylemdir.

iki gün sonra çok açık deliller ortaya çıkarsa destek verenler mahçup olabilirler.

not:çıkar demiyorum, çıkarsa diyorum dikkat lütfen! temkinli olmakta fayda vardır diye düşünürüm her zaman.

aziz yıldırım ın okumak için siyasi kitap istemesi

şok baskınla göz altına alınan aziz yıldırım'ın konuyla ilgili güvenlik güçlerince açıklama yapılmaması üzerine, ergenekon'dan içeri alındığını sanması sonucu ortaya çıkan durumdur.

eski sevgilinin mektuplarını geri istemesi

eğer mektuplarda aşk sözcükleri ve arzulardan bahsediliyorsa yapılması özel hayatın gizliliği açısından zorunlu olan eylemdir.

şimdilerde ise; "sil bakalım telofonundan bana attığın mesajları göreyim" denilmektedir.

bazı çocukların osuruğunun çok kötü kokması

miğde hastalığının habercisi olan kokudur.

mehmet aslantuğ un yeni dizisi

çekimlerine 15 gün içinde başlanacak olan dizidir.

bir mr.mum uyarlaması olan dizide, aslantuğ'un rolü 4 çocuklu kontrol delisi bir adam.özge özberk eşlik edicek kendisine.

show tv'de yayınlanıcak.

annenin facebook hesabı açması

asla çocukları tarafından arkadaş listesine eklenmeyen hesaplardır.

uyanma alarmı yapılacak müzikler

zamanla nefret edilecek müziklerdir.şöyleki; her sabah uykunun en tatlı yerinde keyfin tam ortasına sıçan bu müzikler, dünyanın en iyi melodiside olsa zamanla nefret edilecektir.