bugün

skid row'un eski solisti. geçtiğimiz günlerde angel down adında bir albüm çıkarttı. albümde axl rose da bir kaç şarkıda bach a eşlik etmiş. mükemmel sesi, harika canlı performansıyla muhteşem bir insandır.
(bkz: john sebastian bach)
"rock'a asıgım. tıpkı tenis raketiyle gitar calıyormus gibi yapan 12 yasındaki bir velet gibi."
hayran olunası bir adamdır. her ne kadar feminen ve yumuşak hatlı bir tipi olsa da eve alıp beslemek isteyeceğiniz kadar hoştur.

sesi de ayrı bir konudur.

(bkz: quicksand jesus)
gilmore girls adlı dizide oynayarak karizmayı çizdirmiş olsa da, sıkı heriftir.
özellikle 90 lı yıllarda bebek gibi yüzü ve ipek saçlarıyla hayallerimizi süslemişti.
bir erkek olarak söylüyorum ki, harbiden çok yakışıklı adamdır lan bu adam, saçları falan da ipek gibidir. neyse, ibneleşiyorum muntazaman.
axl rose'dan sonra en büyük aşkım. resmen bu kadar güzel diye kıskanıcam, o derece.*
sesinden başka bir konuda yorum yapmamak gereken skid row solisti. *. konu başka yerlere gidebilir çünkü. ama ciddi anlamda aşmış bir sesi vardır, dinleyiniz, dinlettiriniz.
gençliğinde bir kız kadar güzel ancak yaşlanınca estetik maymunu olmuş bir kadın kadar çirkin olan rocker.
asla mike matijeviç ile sidik yarıştıramayacak olan güzel sesli vokalist.
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
adaşımdır. gençlik dönemlerinde sarı ve düz uzun saçları ile sahnelerin tozunu artırmış baby fece vokalist. artık solo kariyeri var sanırsam.
18 and life yorumuyla insanı coşturan müthiş adamdır.

http://3.bp.blogspot.com/...E/s400/sebastian_bach.jpg
muhtemelen rock tarihinin en yakışıklı ve karzmatik adamıdır, harika da vokaldir.
(bkz: doğal afet)

yani sesi bir doğal afet gibi, bir su gibi, çok güzel, çok harika.

kıvıramadım di mi?..
ortalama bir türk kızından bile daha güzel bir adamdır.

görüntüsü ve sesiyle insanın her duyusuna hitap etmeyi bilen bir hard rock efsanesidir.
herhalde hard'n heavy ve heavy metal vokali olarak bu adamdan daha güçlü bir ses yeryüzüne gelemeyecektir. baz* için "the last hard man" denir, gerçekten de öyledir. kafasına gelen bir çakmak nedeniyle bir stadyum dolusu insanın arasına dalarak adam pataklamışlığı vardır...

(bkz: oh say can you scream)
sesi kadar kendisinin de kusursuz olduğu insan.
angel down adlı albümünde ise mükemmelliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

(bkz: by your side)
eylül ayında yeni albümü çıkacak olan şarkıcı. ilk klibi de yayınlanmıştır. babanın sesi hala taş gibi.

http://www.youtube.com/watch?v=8qhYW-_IUAs&feature=player_embedded
sesi ossuruğumun sesine benzeyen vokal bozması insan. geçen bir izleyiciye yumruk attığı videoyu izledim:

http://www.youtube.com/watch?v=RlL5X8toXmw

oraya seni izlemeye gelen insana yumruk atmak ha. ağır o.ç sin sebastian. dicek laf bulamıyorum. önce adam olcan adam.
unisex çekici bir yaratık. kusura bakmasın ama adam madam kayarım ben buna. tabi genç haliyle. ayrıca sesi de bir ilginç o olduğunu bilmeden önce hem kadın hem erkek sesi olarak algılanabiliyor.
neden bu kadar az tanındığı anlamadığım grubun aynı şekilde anlamlandıramadığım eski solisti karpostallık adam.
erkekten yakisikli, kadindan guzel bir genclige sahip adam. fotografa bakinca kaslari gorunmuyorsa inanilmaz feminen, ancak yuruyusu, konusmasi vs hareketleriyle barzo denebilecek kadar erkeksi bir adamdir. tam bir degisik amk. ama fena. cok fena.
güzel bir tesadüfle tanıştık kendileriyle. geç bir keşif olacak ama olsun...
mükemmel çığlık atan adam, tam bir hard rock vokalisti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar