bugün

her entrysinde "ben komünistim, beni de dinleyin" diye yırtınan, ama gel gör ki beylik laflardan başka söyleyecek bir şeyi olmayan bünye.
(bkz: o kedi senden davacı olacak arif)
entry leri beğenilendir..
(bkz: #5823339)

arda' nın bolca kafa golü attığını bilmeyen futbol cahili.
'' müslüman bir annenin terbiyesiz oğluna da bakın '' imajı yaratmak için söylenendir.

(bkz: müslüman evlat johnny)
türkçü olmaya karar vermiş bir yazar. seni, aramıza kabul ediyoruz.
virgülün ne olduğunu bilmeyen yazar. biraz daha özen göstermeli noktalama işaretlerine. *
http://alkislarlayasiyoru...lat-arif-annesini-dovuyor
http://alkislarlayasiyoru...t-arif-ve-annesinin-drami
çaylak eylemiştir kendileri.
(bkz: afiyet olsun)
şimdilerin çaylağı, zaten bu kafayla giderse daha çok batıp çıkacaktır. *
türk televizyonculuğunda sanatsal çalışmaların en güzeli. heleki satanis arif tiplemesindeki arabeskçi çocuk koymak mükemmel bir ironidir. teşekkütler stv.
(bkz: orospusun şirine)
(bkz: pek bir şiddet eğilimli)
sevdim bu yazarı. dobra olduğu için doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovacakları bir memlekette yaşadığımızı hatırlatmak isterim. olsun... yine de sen dosdoğru ol, yaşayacaksan dik durarak yaşa.
- bey, bizimoğlan yine kapıyı pencereyi kilitlemiş, ne yapıyor acaba, çok merak ediyorum...
+ hanım, çocuk küçükken sana o kadar söyledim, şu sokak kedilerine yemek filan verme, çocuk kıskanıyor diye..
+ bey, freud'a filan mı götürsek acaba çocuğu...
büyük yolculuktan sözlük semalarına girmiştir. şimdi kendisi için bombalama zamanıdır. *
karması neden bu kadar düşük anlayamadığım dost canlısı yazar.
sözde hümanist özde provakatör olan altıncı nesil yazar..
kedileri çok sevmeme rağmen ilgi ile takip ettiğim ironi sever yazar.
komünist olduğunu gösterme özentisi içinde yeşerip büyüyen, söyleyecek sözü olmadığında popüler olma kaygısıyla ona buna sataşmaya çabalayan bir çocuk. büyüdüğünde yazı yazmayı da becerirse kimse tutamaz onu, atom mühendisi bile olabilir... *
kendisine söylenenleri sindirmiş olacak ki, "takmıorm cnm" tribi de yapmıştır kendisi. bir ara milliyetçi numarası yaptığını gördüm, sonra bir baktım pkk sempatizanı olmuş, aboo.

sikinde değilmiş. canın sağolsun arifçiğim, diğerlerinin hiç sikinde değil.
karması şu saniyede -92 olan yazar arkadaşımızdır.sözünü esirgemez.

neden eksi oy çözemedim.
dhkp-c, mlkp sempatizanı, pkk'ya ılımlı bakan, atatürkçü olduğunu iddia eden, zaman zaman turancı olan, amerikan düşmanlığı yapan ilginç yazar. bana nedense doğu perinçek'i hatırlatıyor.
pkklı bir teröristin ölmesine acıyan ve bunun çok vahşi bir şey olduğunu savunup bu olaya şiddetle karşı çıkan.. (#6113187)
ama onbinlerce kişiyi gözünü kırpmadan katletmiş birliği nedense çok özlediğinden bahseden kişidir.. (#6114427)

(bkz: yorum sizin)
beğenmediği ya da anlayamadığı herkese faşo veya faşist diye çemkiren yazar. adamın faşo olması ya da olmaması önemli değil onun için, o yaftalar.