bugün

flash animasyon tadinda bir yapim. yarim yarim yariyor, ama aglanacak halim(n)ize guluyoruz iste.

oncelikle denklemimize bakalim;
satanizm = siyah giysi + kedi kesmek + pis koku + icine kapaniklilik + slayer + garip sekiller

sonra da al bak, (bkz: turkiye de 50 bin satanist var). nah var! iyi bak! gordun mu ebenin satanistini? tamam.

ee hadi olay duzmece basindan itibaren belli. ama diyemeden gecemeyecegim; senin dininde hosgoru yok muydu arkadasim? kendi inancini satmak adina farkli inanclara ne bok atarsin, kaldi ki ne kadar eminsin inancindan da kotu yol dersin digerlerine.

"bana ne ki" degil iste. ruhani bir satanist degilim ama olayin beni ilgilendiren bolumu su; herkesi kaliba sokup bok atmaya calisan "iyi musluman" gorunumlu "pislik karakterli aptal yavsak"lar nedeniyle ister istemez benim de basim agriyor. yoksa koymusum kedinin de, tanrinin da seytanin da, icine kapanikligin da kicina.

sonuc: hem geri zekali hem musluman bir kisiye orgazm yasatan, cok ucuz ve asagilik bir islami propaganda. simdi bunu kaba et loblarindan anlayan mutlaka olacaktir, o yuzden bir kac defa okunmali, iyi ozumsenmeli.
-sen satanist misin?
+hayır.
-her satanist gibi satanist olduğunu inkar ediyorsun,reddediyorsun,çok üzüldüm.

en sevdigim dialog da budur.lan orospu evladi santanistler niye inkar ediyosunuz erkek gibi yüzleşin.
eksi sözlükten dolayı varlığından haberdar olduğum insan evladı.

komedi izlemek isteyenler izlemelidir.
efendim güya gizli çekim yapıyorlar ama kediler yakın çekimde. sonra adam diyor ki "al buyur kitabımı bul yolu...vs..." arif evladımızda kitabı hemen alıyor. altta yazı "arif kitapta aklını karıştıran sorulara cevap bulacak" hay senin yazdığın kitaba?
bu kadar kolpa bir olay daha görmedim ben.
oto sanayiye staja gitmiş meslek lisesi öğrencisi tadında bir elemanın satanist evlat arif olarak lanse edildiği harika video. insana "lan madem satanizmi anlatacaksınız,metalciden rockcıdan yola çıkacaksınız insan hiç olmazsa iki üç video izler internetten, ya da ne bileyim birkaç rock bar'a gitseydiniz bari." dedirtiyor.
hoş bir kurguymuş. uzun süre direndim izlememek için lakin can sıkıntısıyla dolu bir günde böyle birşeye ihtiyacım vardı. teşekkürler samanyolu.
bir stv klasiği.

--spoiler--

-satanik misin oglum sen??
+şey kemküm.
-tum satanikler gibi satanist oldugunu inkar ediyosun.

--spoiler--

--spoiler--

-içerde lambalar yanıyor, feci bi koku bunların manası ne oglum?
+bunlar bi mutluluk tablosu.
-??
+sende bulamadıgım sevgiyi orda buldum ben bu da bizim mutluluk tablomuz.

--spoiler--
* *

programın sonunda arif hidayete erer. *

o degil de arada gorunen tekir kedi çok şirin lan.

linki de verelim tam olsun:

http://www.ktunnel.com/in...3d4c34757585ddad501419032
bir kanalın düşebileceği en abidik, en kudik ve en rezil durumu gözler önüne seren komedi skecidir. hayır, bu benim şahsi görüşüm değil, youtube videosunda yorum yapan istisnasız herkes bu yapımla ve dahası bu kanalla dalga geçiyor. ulan insan bari arka fona ucuzundan kahkaha efekti falan koyar da dalga geçilmekten, rezil olmaktan kurtulur.

tabii buna yayınladıkları belgeselleri ve haber bültenlerini de ekleseler iyi olur. yoksa ciddiyim, kimse anlamıyor stv'nin aslen bir komedi kanalı olduğunu. sonra olan stv'ye oluyor.
(bkz: bambaşkaymışsın arif)

--spoiler--
-yavrucum sen böyle siyah siyah dolaşmıyo muydun efendim böyle acaip acaip çıkmalar *. parmağında metaller **.
-insan mutlu olduğu yere gider. *
--spoiler--
(bkz: demon slayer)

arkadaş kolpalık olur tamam da bu kadarı da fazla yahu.
satan ve satamayan arasında kalan kendi gözünde büyük insan.
her deli kendini adam sanmaz mı? vira vira,devam.
satanizm ile ilgili 90lar türkiyesi'ndeki tüm klişelerin işlenmiş olduğu sanatsal değeri yüksek epizod...

(bkz: metal müzik)
(bkz: apartman boşluğu)
(bkz: satanistlerin kimliklerini gizlemesi)
(bkz: siyah giyinmek)
(bkz: aile sevgisinden yoksun kalmak)
(bkz: tütsü)**
(bkz: mum)
(bkz: kedi kesmek)
(bkz: demon)
bir yıldız olabilirdi ama o satanizmi seçti...
spikerin;
sen de kurbanı oldun. şimdiiiiii...

diye masanın altından haç maç bir şey çıkarıp çocuğu şeytandan kurtarmasını beklerdim, olmadı. *

kendi hayatının kahramanı olacaksın diye devam etti, reytingmetre benim gözümde zirvedeyken yere çakıldı.
stv şu yaptığı şeyle ibişliğin, şaklabanlığın ve cehaletin altın kemerini duvarına asmayı hak etmiştir nazarımda. satanzimin gerçek yüzüymüş! ulan adında meymenet yok zaten, sa-ta-nist. adı üstünde ne menem bir şey olduğu belli, daha ne "işte gerçek yüzü" diye altını kalın kalın çizersin ki maharetmiş gibi, ilk okuludaki velet bile biliyor satanizmi? ayrıca nasıl bir kurgu, hani senaryo madem bir halt yiyecekseniz iyi araştırında senaryoyu öyle yazın, lan bu resmen gecekondu işi olmuş.
o değil de arkadaş, o arif ne öyle ya hıhıhıahahhahaa...

edit: görüntüleri izleyen vatandaşlardan biri de: "...ulan size inat her gün kedi kesip fırında protakallı kedi yiyicem mına koyiim..." gibisinden bir yorum yazmış, ona da ayrı koptum zaten!
şu sıralar fem dersanesinin derece sinifinda yer aliyormuş bir rivayete göre.
maklube konusunda da kendini aşmiş; oks ögrencilerine sohbet düzenler olmuş abi evlerinde.
(bkz: #5031007)
berbat oyunculugun kanitidir. ayrica zayif karakterin ve sapik ruhun da kanitidir.
tipinde at hırsızı tipi olan, çizgi filmlerde oynamayı hak eden kişi.
sivri burun kunduruyla o konser senin bu konser benim gezen mayhem-marduk ile beraber ainler düzenleyen black metalci kişilik.*
hayat dersi adlı programın en güzel bölümlerinden birinin başrol oyuncusu.

çok gizli kamera(!) ile çekilmiş o görüntüler;

http://alkislarlayasiyoru...lat-arif-annesini-dovuyor
http://alkislarlayasiyoru...t-arif-ve-annesinin-drami
- evladım baban dana kurban edecek biraz destek versen?
+ biz arkadaşlarla vaşağa girdik anne
altıncı nesil çaylak.
kargalar bokunu yemeden atıp tutan yazardır. bu adam da yarına çaylak olarak girmesin ben de yazarlığı bırak*ıyorum ulen.
sonunda da hemen adamın kitaplarını okuyan arif, düzelir huzura kavuşur.
(bkz: biz de yedik)
(bkz: samanyolu tv)
yeni 6. nesil yazarı. nam-ı değer nesildaş. sözlüğe girişi biraz gecikmiş olsa da aramıza katılmış, hoşgelmiştir.