bugün

Köyüne yoğmır yoğmıyırdir. Yoğmir..
Cenebetlik vardir.
komedi programı seyrediyorum sanki. şaka gibi bir video. siyah giyinmiş, parayla tutulan bir zavallı. şimdi videoya dikkat. sunucu, arife ''satanist misin?'' diye soru soruyor. arif ''hayır değilim.'' diyor. sunucu ''sende bütün satanistler gibi satanist olduğunu reddediyorsun.'' diyor. bunlar ne içiyorlar bende bilmiyorum. herkes satanist değilim der. mesela bir müslümana satanist misin? dersen. o bunu reddecektir. yani satanist misin sorusuna red cevabı veren her insan satanist midir? o zaman dünyanın yarısından fazlası satanist onu da geçtim bu adam orada ne arıyor? bir de rol yaptıkları çok belli. sözde satanist arif 5 dakikada islamla ilgili kitabı alırsa, 10 dakikada müslüman olur, 1 saat sonra da cemaatle namaz kılar.
adıyla sıfatı fail epic olmuştur.
yıllardır metalciler arasında geyik olan ve nick'ime ilham kaynağı olmuş samanyolu karakteri.
nick'ime ilham kaynağı olmuş Samanyolu karakteri ve efsanesi.
bok gibi bir video... oyunculuk sanatı, down sendromlularca tecavüz edilmiş.
kendisini hakan taşıyan'a benzeten başkalarının olup olmadığını merak ettiğim hayırsız evlad.*
her insanın satanist olabileceğini göstermiştir. o grupları bende dinliyorum amk.
su gunlerde muezzinlik yapmaya baslamis evlattir. figuranliktan muezzinlige uzanan bir basarinin oykusudur arif.
Gülme krizine sokan videodur.
altıncı nesil silik.
samanyolu tv'nin en bomba karakteri.
imana gelmiş satanist türk evladı. çok şükür mübarek.
adamın son iki harfi.

adamın bilmem nesi.

tarzını kendisine yol bellemiş, yazdıkları iki satırı geçmeyen bir arkadaş. belirli bir görüşü yok gibi görünmektedir. genelde negatif entriler girmektedir. bu sebeple ergen olduğu ağır basmaktadır.
seyyar motto'nun şahsıma benzettiği yazar.

ayrıca 4 şubat 2012 kadıköy aniden mutlu olma zirvesine katılacağını belirtmesine rağmen gelmeyen yazar.
muhtemelen önemli bir işi çıkmıştır. seyyarın gözleri yollarda kaldı. *
ismine taptığım yazar.
an itibariyle kendisinden aldığım miami charlotte skoruyla yaza kadar çalışmama gerek kalmayan über ötesi yazar.
bu çocuk bi harika. kedi canını senin.
görsel
derdine tarafımdan çare bulunamayan yazar. umarım gözüne bir zarar gelmez.
israil sevicisi ve ölümüne destekçisi yazar. türkiye'mizin bordo berelilerine posta koymuştur. umarız olası bir türk israil savaşında karşımıza çıkar, türk askerinin önünde diz çöktürürüz kendisine. askerimize laf edenin sonu kötü olur diye bir kez daha uyaralım buradan.
burcunu yediğim, akrep erkekim.
zarflıyor efendim durduramıyoruz.
(bkz: #13985880) rustlanist velet olması gereken isim.
bir çeçenli kardeşimin tecavüzüne uğrayan patlak yazar.

(bkz: canım ya kıyamam)