bugün

gözleri için üzüldüğüm yazar.

Hoş gelmiş, sefalar getirmiştir.**
(#20201151) ilgisini çektiğim yazardır.
hoş gelmiş 10. Nesil yazar.
dostum; tuğ ne? Tuğ ne Allahını seversen bir söylesene bana. O "tüy" olcak "tüy". Ayrıca, memelilerin vücudunda çıkanlar biyolojik açıdan değerlendirdiğimizde, tüy değil kıldır. Rengi önemli değildir. Buda kulağına küpe olsun. güzel yazmalar. Koştur dur sözlükte.
çok yardımsever bir yazar. sözlük için önemli bir kişiliktir benim gözümde. yalnız nicki hem çok uzun hem de ben kolay okuyamıyorum *
nickini mahvettiğim çok mu çok değerlim yazar. *
şaşı ile yatıp kör kalkandır. * * *
Nickini ilk gördüğümde normal olan gözümü, okumaya çalışırken şaşılaştıran yazar.
ilk Okuyunca "şasi ne alaka" dedirten kullanıcı adına sahip, atasözümüzü modifiye etmiş nesildaşım.
nicki ile ilgimizi çekmiş yazar. iyi yazmalar diliyorum.
boşluk tuşunu kaybetmiş bir yazar. nickini okuyana kadar insanı şaşı eder.
(#20894514)

Çok ayıp etmiş yazar. Kör olduğu belli olmuştur. Onaylandı.*
(#20902944) (vay anasını sayın seyirciler)

Hem körüm diye nick alan hem de aksini idda etmeye kalkan yazar. Hahahah. Nasıl çelişki bu dostum. **
An itibariyle çaylakliktan çıkan yazar *
cerrahi bir ağız operasyonu geçiren yazar. Acil sifalar dileklerimiz onun için..
değerli bir 10. nesil yazar arkadaşımız.
sözlükte niye kimse bana hoşgeldin demiyor ya derken.* * sesimi duyan tek yazar. sağ olsun efenim.**
tezat yazar... körle yatması gerekirken şaşıyla yatmış. *
imkanlardan dolayı şaşıya göğüs germeye çalışmış yazar. Ha başarılı olabilmiş mi? Görüldüğü üzere batırmıştır. *
ayrım yapmayan yazar.
şaşısını da körünü de sağırını da seven sayan sonucuna da katlanan yazar.
*
dertlerini dinlemenin beni mutlu ettiği yazar. altı yıl önce yaşadıklarımı şimdi o yaşadığı için pek yabancılık çekmiyorum dertlerine *
kimseye durduk yere kizmayan yazar. kizdirmayin efendim. ***
kızmasından şikayet edenler, sakinleştirici kullandığı zamanlarında ondan kaçacaktirlar. Sen sakinleştirici kullanma yazarı.*
bugün dikkat çeken seri artı oy veren melek olan yazardır.

kendisi benim en kadim dostumdur ki bu yüzden bir savm olduğunu en net biçimde belirtebilirim.

uludağ sözlük ortamında oylamaya verilen önem'siz'likten dem vurmuş ve sabahtan beri böyle bir siteme gark olmuş biricik nadide yazardır.

teşekkürü borç bilirim, hem bugün olanlar için hem de bana ve sevdiklerime ucu dokunan her icraatı için. değeri büyük.
cânım yazar. melek olduğunu biliyorduk zaten de biraz fazla oy kullanınca istatistiğe girip kendini deşifre etti. ayrıca mesaj kutumu çok sık parıldatır, iyi bir dosttur. keyif konusunda uzmandır. *
Çok sevdiğim bir yazardır kendisi. Ayrıca sözlükte yenilikler yaratmayı seven kişidir.
bebeğimin anlamı yazar.
bi "hoşgeldin"i çok görmeyen mütevazi , aynı zamanda kalemi sağlam yazarlardan.