bugün

entry'ler (40)

sözlük yazarlarının kullandığı deodorant

(Bkz: deotak)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Duman: ruyanda gorsen ınanma.

gece yolcuları nın en güzel şarkısı

Guzellık gorecelı kavramdır benım guzelım (bkz: unut beni sevgilim).

gece yolcuları nın en güzel şarkısı

Guzellık gorecelı kavramdır benım guzelım (bkz: unut beni sevgilim)

bayat espri

mikro dalgaya atın yumuşasın *.

entry ve nick uyumu

(#25432969).

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://m.youtube.com/watch?v=k3rtzVuixBM.

bakire çıkmayan kızı kusurlu mal sayıp iade etmek

Başlangıçta işine gelip,bilmemezlik durumundan sonra yaşanan pişmanlıktır.

incir döneri

Ilk kez Türkiye'de Tuğba kuruyemişin çıkardığı üründür.

17 yaşında olup hiç sevişmemiş olmak

Bundan sonra, ne yapılması gerektiği hakkında bilgi isteyen yazar.

cinin lambadan çıkıp sizden dilek dilemesi

Cin lambadan çıkması,bazen iyi olmayabilir. Çünkü öyle insanlar var ki;

Cin: dile benden ne dilersen.
adam: aeuasauuueee
Cin: dur bir dakika önce şartım olacak.
Adam: tmm söyle.
Cin: benden ne istersen, arkadaşına iki katını yapcam.
Adam: o zaman bir gözümü al.

Diyebilecek insan ne yazıkki o kadar çokkk ki.

karadeniz insanının en tipik özelliği

Karadenizliler söylesin.

bir sabah hiçbir şey almadan şehri terketmek

Sabah değil de akşam olur.

sözlük yazarlarının sözlük şifreleri

Abdurrezzakçokkezzap.

tekrar çekilse tiryakisi olunacak diziler

Sıla dizisi iyidi.

18 yaşındaki kızını genel eve satan baba

Duamız inşallah ilerde kendini satmaz. Ayrıca çin işkencesi yaparak öldürülmesi gereken baba değil şerefsizdir.

sasiileyatipkorkalkan

Sözlükteki yazdığı yazılarla her geçen gün, sevecenliğini arttıran ve aynı zamanda düşündüren yazardır.

2013 e damgasını vuran kelime

Ya varya...

travestilerin çoğunlukla kürt olması

Söyleyen kişinin ne olduğu belirsizliği vardır. Kürt olan arkadaşları, onun rencide olmasını ve utanmasını önlemek amaçlı yani ortamda kısa süreliğine ayak uydurması sonucu, yanlış anlaşılan düşüncelerin yazıya aktarımıdır.

izmir hatay sosyetesi

izmir Hatay'da 'da yaşayan insanlardır.
Özellikleri
:çok sıcak kanlı ve güleryüzlüdürler.
:giyim kuşak ve makyajlarına oldukça değer verirler.
:80 yaşında olmasına rağmen kendilerini 25 yaşındaymış gibi göstermeyi çok severler.
:kaliteye hastadırlar.
:özellikle kadınlarını kızdırdınmı tavsiyem dünyayı terket.
Kısa bir tanıtımdan sonra Hatay sosyetesinin başına gelen bir olay karşısında ne yapacağını biraz tahmin etmişsinizdir sanırım. Size birgün Hatay'da yolculuk yaparken yaşadığım bir hadiseyi anlatayım.
Balçova'ya gitmek üzere evden çıktım ve 970 nolu otobüse bindim. Herşey normal gidiyordu. Söylemek gerekirse biraz ince giyindiğim için soğuktan üşüyordum. Bu arada anlatacağım olayı geçen kış yaşadım. Neyse hava soğuk ve otobüsteki yolcuların çoğuda hastaydı sanırım. Niye çoğu hasta çünkü tıka basa otobüs yaşlı insanlarla dolu haliyle başta normal geçen otobüs yolculuğu gittikçe sıkıcı bir hal alıyordu. Öksürenler var burnunu sürekli çeken insanlarla geçen bir yolculuk olmuştu. Her duraktan sonra yavaş yavaş arkaya doğru ilerliyorduk ve en sonunda gidebileceğim yere kadar gitmiştim. Tam önümde çok bakımlı 65-70 yaşında olan bir teyze oturuyordu(duysa böyle söylediğimi...) saçının rengi sarıydı ve güzel giyimli birisiydi.yanımda sürekli öksüren bir adam vardı. Sanırım gripti de. Otobüs hala yolcu alıyor ve insanlar kendi kendine, sinirden kaptanı eleştiriyorlardı bu kadar yolcu aldığı için. Sanki hissediyordum 6. hissimdi bu biliyordum. Tıpkı titanic filminde adamın buz dağının kokusunu aldığı gibi bende bazı kötü kokular alıyordum. Saate baktım geçmek bilmiyordu. Yanımdaki adam hala öksürüyor ve artık kusma doğru ilerliyordu. Adam uzun bir süre sessizcene durdu biraz rahatlamıştım bende diğer yolcularda. Yok ya sanki bişey olcaktıda onun sessizliğidi bu. Adam en sonunda en vuruşu darbeyi yaparak öksürdü ve salya sümük dişinin arasında kalan yemek artıkları hepsi dışarı çıktı. Belkide en büyük hatası elinde bir bez bulunmamasıydı.bir anda baktım duraklarda tek tük inen yolcular 3 5 imaya başladılar herkesin yüz ifadesinde çabuk orayı terket der gibi bir bakış vardı. Aman Allahım başımı hafif aşağı eğdim ve beynimden vurulmuşa döndüm resmen o çok bakımlı dediğim Hatay sosyetesinin sarı saçına öksüren adamın ağzından çıkan balgamı kadının saçında görünce beyninden vurulmamak elde değil otobüste sadece bilmiyen kişi kendisiydi. Kimsenin ona saçınıza yanlışlıkla balgam geldi diyecek cesareti yoktu. Bn olduğum yerde 180 derece dönerek oradan uzaklaşmaya çalışıyordum adamda kadına belli ettirmeden o pisliği başından alma telaşındaydı. Otobüste büyük sessizlik olmuştu herkez birbirine aşk-ı memnunda olduğu gibi birbirlerine bakıyordu herkezin tek bir düşüncesi vardı acaba şimdi ne olacak. En sonunda kadın fark etti ve keşke orda olsaydınızda adamın yüzündeki ifadeyi görseydiniz kadın çıldırmış ve kıpkırmızı olmuştu. Uzun bir süre tartışmaya başladılar. Kadın "terbiyesiz herif bu ne saygısızlık "dedi ve daha sonra adamın "Kusura bakmayın yanlışlıkla oldu" deyip daha sonra sanırım biraz dalga geçmek istedi ve " benim balgamım şifalıdır" (bkz abartma:)demesi üzerine otobüs resmen yarılmıştı. Artık ineceğim durağa yaklaştım ve son kez kadına birde adama baktıktan sonra indim.