entry'ler (315)

uludağ sözlük aşık atışması

Kukla gider ekine,
Kulakları dikine,
Mesaj geldi Kukla'dan,
Öptüm ben de dudaktan.

kukla

Öpülesi yazardır. Dünya öpüşme gününü kutluyorum. Allah tekrarını nasip etsin kuki.

sümeyye erdoğan ın başbakan danışmanı olması

Danışman olmasında sorun olmayıp, 52 bin lira maaş almasında sorun vardır. Bu düpedüz haksızlıktır.

en güzel ayrılık cümlesi

Dilim varmıyor söylemeye ama; elveda...

1 60 boyundaki doğal sarışın minyon kız

iç çektiren kızıdr. Ayrıca; Sus ve yalamaya devam et denilesi kızdır.

seri artı oy alıp karma yükseltmenin püf noktaları

Karmayı yükseltmek için ihtiyacınız olan seri artı oy almanın püf noktalarıdır. Maddeler hâlinde sıralamak gerekirse;
1-Atatürk ile ilgili başlıklarda; vatanperver tutum sergileyip Atatürk' ü yere göğe sığdıramamak.
2-Pkk ile ilgili başlıklarda; klavye başında mangalda kül bırakmamak, bordo klavyeli ünvanına layık olmak.
3-Gezi Parkı ile ilgili konularda #DirenGeziParki temalı paylaşımlarda bulunup, eylemcilere destek vermek.
4-Siyasetle alâkalı başlıklarda Tayyip Erdoğan'a/Kemal Kılıçdaroğlu'na üstü kapalı hakaret etmek.*
5-Dinle ilgili başlıklarda şakirtlere akla hayâle gelmedik küfürler ve hakaretler savurmak.

Madde sayısı artırılabilir ama şimdilik bu kadar tüyo yeter sanırım. Kolay gelsin, bol artılar; bol karmalar.
(bkz: Mesele vatanperverlik değil sen hala anlamadın mı)

reddedilmek mi yoksa terk edilmek mi daha kötü

ikisi de yaşandığı an dünya' nın en rezil durumundaymış hissi verir.
Ve yine ikisine de ilerde akla gelince gülünür geçilir.

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

Yeniden canlandırılan, deşifre olmaya yaklaşan olay. Başlığı açan arkadaş etmiş bir hata, devam ettirmeye lüzum yok.

sakso çekerken yanakları şişen kız

Deep Troath yapan seks objesidir.
(bkz: Mesele sakso değil sen hala anlamadın mı)

sözlük yazarlarının cüzdanında bulunan şeyler

Bistüri.

dekolte giyip bakınca sinirlenen saygısız kız

Saçmalayan kızdır.
(bkz: mesele dekolte değil sen hala anlamadın mı)

sasiileyatipkorkalkan

(#20201151) ilgisini çektiğim yazardır.

dr droll

Desteklenesidir.

disi kukla

(#20168284) Sex bilgisini konuşturan kukladır. Pardon yazardır.

bazı chp lilerin ciddi ciddi salak olması

bazı akepelilerin, bazı mehepelilerin, bazı bedepelinin salak olmasıyla eşdeğerdir. Zirâ salaklık partiler üstü bir kavramdır.

pkk nin okunuşu

Pekeke şeklinde olması gerekirken bir çoğumuzun yanılgıya düşüp pekaka şeklinde söylediğimiz okunuştur.

flash tv nin gezi parkı desteği

Flash tiviyi en çok eleştiren burjuva kısmının şimdi flash tivi hayranı ve izleyicisi kesilmesine vesile olmuştur.

kelly brook un memeleri

Uzun menzillidir.

osuran adam

Günlerdir gaz yiyen eylemcilerin artık başlatması gereken eylem mottosudur. Gaza karşı gaz işte, oh ne güzel.

playboy

Erkeğin orospusu.