bugün

(bkz: cin diye nicelerine sarıldım)
hep insan hep insan nereye kadar arada bir böyle kaçamaklar da yapmak lazımdır tabi.
(bkz: bazı cümleleri okuyunca yazanin ergen oldugunu anlamak.)
(bkz: hadi çocuklar yatağa bu günlük bu kadar sözlük yeter)
dalga geçilmeyip ilgilenilmesi gereken bir kardeşimizin dile getirdiği beyan. zira cinler musallat olmaya çalışırlarken bir yol bulmaya uğraşırlar ve rüyalar alemi bunun için en iyi yollardan biridir. o kadar gerçekçidir ki, uyandığınızda rüyada gördüğünüz anların hala devam ettiğini sanarsınız. uyumadan önce dua okumak bunun için en etkili yollardan biridir. yeter ki bununla başa çıkabilecek irade olsun.
Olmayacak durumdur. Cin diye bisey yoktur. Olsa da sana niye sarilsin putperest.
cin vardır, tamam. ama sarılamazsın, madde formunda değildir cin. neden madde formunda değildir? çünkü göremiyoruz.

imza: aynştayn.
cin mi?*
bilinçaltınızda biriken korkunun dışa vurumudur. müslüman olmanın dezavantajları.
(bkz: eti cin)
Sarıldığınız kişinin çok uyanık, açıkgözlü biri olduğunu anlamaktır.
çağırıyoruz geliyor. elinizi üzerine yaklaştırdığınız ama dokunmadığınız kahve fincanlarını hareket ettiriyor. kayıp eşyalarınızın bile yerini söylüyor. muhtemelen vücudunuzdaki enerjiyi fincana filan aktarıp harflere doğru ilerletiyor. cin vardır, ama madde formunda değildir. ister inanın ister inanmayın ne diyyim.
liseli vardı ya ah o liseli şarkısını söylemek gerekir kovalamak için.
ayakkabılarından birinin 42 diğerinin 24 numara olduğunu gördüğünüzde olabilecek durum.
Cinlerin sevdiklerinizin kiligina girebildiginin kanitidir da sarilana kadar hic mi ayagina bakmadin canim arkadasim?
bi gün gene cine sarıldım vişne suyu ile 70 lik bitmiş, sonra bi uyandım rüya imiş yoksa ben cini tonik ilen severim ne vişne suyusu.
yarağa sarilmaktan iyidir.