bugün

Entry girme cesareti kazanmak için bazı yazarlarca bilinçli olarak yapıldığı sanılan hazırlık eylemidir.
"zarhoşum leynnnn öpüjem hepinizi öpüjem dedim" şeklinde entry girme olasılığı yüksektir.çok sarhoşsa tabi....
eğer sarhoşluk had safhaya ulaşma aşamasındaysa ertesi sabah sözlüğe girdiğinizde ben bunları ne ara yazmışım lan demenize sebep olacak durumdur. *
abartılacak bi tarafı yoktur, rutin işlemdir.
keyifli atraksiyon.*
hemen hemen tüm irdiğim entry'lerin anasıdır. olm n'âpim ayık kafayla çekilmiyorsunuz.
bana sarhoş diyen kim.
Sarhoşken tuvalete gitmek kadar doğal bir eylemdir.
(bkz: entryken sarhoş girmek)
-o zall buraya gelecek!
sürekli yaptığım eylem. henüz olumsuz bir durumla karşılaşmadım.
en güzel entry'sini girme olasılığı vardır, sarhoş kişinin.
sarhoşken tweet atmaya benzeyen eylem.
bi bakmışım sözlükte çaylak olmuşum dedirtir.
denedim, çaylak oldum. aynı şeyi iki kere yaptım bide.
çok zevklidir. ayıldıktan sona yazdıklarınızı okuduğunuzda 'ben ne demek istemişim lan burda? ahaha' nidaları atılır.
gerçekleştiriyorum sözlük. bu arada bira üzerine yenilen kokoreç çok güzeldir falan.
denemek istediğim eylem. hafta sonu artık inşallah, iş güç var.
Uludağ sözlükte gelenekselleşen olaydır. Çünkü bazı girdiler sağlam kafayla yazılmışa hiç benzemiyor.
anneler günü gecesi feysbuk profiline "bugün anneler günü öyle mi? hepinizin anasını s.keyim." diye mesaj giren çocuğun listesindeki kişi sayısı 500lerden 200lere düşmesine ve duvarının da gökkuşağı gibi her renkten küfürle dolmasına sebep olan durumdu.
(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)
muhtemelen ertesi gün girilen entrylere çaylak olarak bakılır ve diz boyunu geçip kuku'ya kadar uzanan pişmanlıkla bir derdim var butonu defalarca tıklanır.
"moderasyon bokunuzu yiyim sarhoştum"
"valla bir daha yapmiycam"
"ben bir bok yedim"
gibi ifadelerle yeniden yazar olmak için götünü yırtar garibim.
yapılacak daha tatlı şeyler var "aaah dur bakalım k neredeydi yeaa" diye yamulmaya neden olabilecek durumdur. mesela sarhoşken daha sarhoş olmak, sarhoşken denize girmek, sarhoşken sevişmek ve meet the fockers'ta olduğu gibi sarhoş olup göle bil işenebilir.
alakalı alakasız bir çok başlığa gülerek entry girmeye sebebiyet verir.
--spoiler--
bak anlıyorum, kabul bende mükemmel değilim ama neden o böyle? ben hiçbirşeyi saklamadım ki. hiçbir şeye alet etmedim ki onu. kendim için kullanmadım onu hiç bir iki öpücüğü saymazsak. peki o neden böyle yapıyor, ya da neden böyle yaparken bir sebep göstermiyor.
--spoiler--