bugün

118 80 in 118 18 taklidi reklamı.. çok uğraştılar ama yine de tutmuş olan şarkılı 118 sloganını kullandılar.
modoko reklamları hani şu sarışın korkunç bi kız oynadığı.
mantığı nedir, bu reklamın senaristi bu reklamı firmaya sunmadan önce ne kadar içki içmiştir, e hadi onu da geçtim bu reklamı kabul edip bi de üstüne para veren firma yetkilileri nasıl bir ruh halindedirler bilemiyorum.
uludağ limonata limonata budur.. gerisi söyleyenin lafı kesilmiş gibi kalan reklamdır. hepsinde de o şekilde kesilmiştir..
arııı vız vız vız , arııı vız vızvız. Ege bal yiyinııızzz.
ali'nin karnı acıktı, ali'nin karnı acıktı diye bağıran bir kadın vardı..ne reklamı olduğunu hala anlamış değilim
ben bi fi..fi..finlandiya'ya kadar gidip gelicem.

(bkz: finansbank)

hehe. tatlı mısınız lan?
foşş t-box!!!
nutymax reklamları.aaaa ağzı açık kalmış..
panda-gofretto. isimde meymenet yok ki, reklamında olsun.
mentos renklamıdır efendim. öle kızı öpeceksinde pervane misali döndüreceksin. yürü git be arkadaş! abartda bu kadar abartma. insan izliyor yahu!
cin çıkıcak, cak cak. neydi lan firma. o kadar boktan ki valla billa hatırlamıyorum bak şimdi. ajansına, çekene, oynayana, oynatana her çıktığında küfrettiğim, o işte.
bir de uludağ. 1000 yıllık firmasınız lan bu mudur yaratıcılığınız. narata mandalinata. tüh allah bildiği gibi yapsın sizi.
-uludağ limonata; mandalinata narata bi siktirin gidin allah'ın gerizekalıları.
-doğanay limonata; doğanay limonata ta tatatata ebenin amı.
-pepsi; kenan gözümden düştün.
ve daha niceleri.
kesinlikle oooo t-box aaaa t-box foşşş t-box şlapp t-box reklamıdır.reklamda neyin reklamı yapıldığı anlaşılmaz.
(bkz: abaza reklamlar)
sen ben dondurma reklamı. bu kadar salakça başka reklam yok.
amerikalı adamla çekilen kola turka reklamı. salak gibi reklamda adamı türkleştiriyor. adamlar yıllarca dayamış hollywood filmlerini, coca colayı, mc donald's ı sana, sen bi kolayla tavlayacan adamı... he he canım öyle he..
mustafa topaloglu'nun oynadigi o malum petrol reklami. Yok ese dosta onerecekte uzaylilar gelecekte vakti varsa uzay mekigini yikayacakta...
(bkz: dsmart)

"kupaya gidemedik ama olsun olsun olsun ..."
dido reklamıdır.izlerken insanı canından bezdirir görür görmez kumandayı arama telaşı basar insanı , kumanda bulunur bu sefer kumandanın pili zayıfladığı için 10000 kere tuşa basmak zorunda kalır insan ardından kanal değişir ancak reklam çoktan bitmiştir ve kişi o reklamı izlemenin verdiği lanet olası duyguyla bunalıma girer.bundan kurtulmanın bir diğer yoluda odayı terk etmektir ancak sesi her yerde gelir bulur sizi. (bkz: umut sarı kaya tipi mutsuzluk)
ama olsun olsun olsun afrikayı ele geçirdik şarkısıyla d-smart reklamı. ve hemen ardından gelen doğanay limonata ta taaa.
midem kaldırmıyor bu ikisini. *
eti'nin çikolata reklamlarından bir tanesi ;
"eti'den kazı kazanın kampanyası bir çikolata alın...(yukardan kaz düşer) kazı kazanın."
"bir eti gofret alana diğeri...aynı fiyata."
gibi diyologları olan bir reklam.
11880-11818 etc.
kendini kaptırata (bkz: uludağ narata).
(bkz: t box reklamları)
dominos pizza'nın dünya kupasına özel reklamlarının hepsi.
burger king esra ve ceyda kardeşler BrrRrRrRR .

eyüp sabri tunceğğğğğrrr kolonya reklamı .